Термобілизна та термоноски

Статус
Закрита.

Lort

Новачок
Термобелье призводства Милтек.... Очень легкое и приятное к телу. UNTERWÄSCHE THERMOFLEECE M.RV OLIV Art.-Nr. 11220001

http://www.sturm-miltec.de/1120/bekleidung...e-m.rv-oliv.htm

Состав :Флис 100% полиэстер, анти-пиллинг Вес: 180 г / кв.м Белье реально качественное, и теплое. Цена: 270 грн.

В наличии 3 комлекта.
 

Вкладення

Lort

Новачок
Hocки apмiйcькi виcoкoї якocтi
Army Socks oliv
Cклaд: 70% Baumwolle, 20%Polyamid, 10% Polyester
Цiнa 40 гpн/пapa.

Hocки Sport Gesundheits- Socken
Cклaд: 70% Baumwolle, 20% Polyester, 10%Polyamid.
цiнa 40 гpн/пapa.

Тepмoноски:

Цiнa 100 гpн, пapa.

THERMO SOCKEN з нoчocoм, плoтнi.
Cклaд: 85% Polyacryl 15% Polyester.

Tepмoнocки c элacтaнoм, cpeдньoї щiльнocтi
Cклaд: 87% Polyester, 10% Polyacryl, 3% Elasthan
 

Вкладення

alex1

Мисливець
Термобелье с воротником(судя по ссылке)? Размер на 48-50 в наличии есть?
 

Lort

Новачок
alex1;152910 сказав(ла):
Термобелье с воротником(судя по ссылке)? Размер на 48-50 в наличии есть?
Ваш розмір наскільки я розумію L. Резерв за Вами. Додатково відписався в приват.
hunt.s;152920 сказав(ла):
Добрый вечер.Размер XL и XS есть в наличии?
Дані розміри в наявності і резервуються під Вас.
Детальна інформація в приваті.
 

Lort

Новачок
Викладаю ще один тип термобілизни.
Термобілизну США Official LWCWUS Level 1
Термобілизна амереканських військових США Official LWCWUS Level 1 (Made in USA).
В комплект входить гольф на молнії (молнія від шиї), та підштанніки. Склад 100% polyester.
Термобілизна першого слою LWCWUS Peckham Incorporated USA, входить в склад системи Lightweight Cold Weather Underwear (LWCWUS) як перший натільний шар. Температурний режим всієї системи- від 0 до-50С.
Також хочу відмітити, що тканина приємна на дотик, і не викликає подразнення або зуду шкіри.
Тільки чоловічого зразка.
Стосовно розмірів по трібно підбирати виходячи з вашого зросту та об'єму. Пишіть в приват Ваш номер телефону, зізвонимось і я скажу чи буде на Вас розмір.
Термобілизна знаходиться в Києві. Можу вислати транспортними компаніями: нова пошта, автолюкс та ін.
Ціна комплекту 250 грн.

Також можливо придбати окремо штани розміру М з цього комплекту.
Ціна 120 грн.
 

Вкладення

ltl

Мисливець
Интересует ТБ за 270грн. Размер: 128 -грудь: 60- бедро: 180- рост: 128- живот. Прошу сообшить наличие. С Ув.
 

Lort

Новачок
hunt.s;153286 сказав(ла):
Добрый вечер.Размер XL и XS есть в наличии?

Добрый вечер.В привате у меня ничего нет.
Так. Вказані Вами розміри є в наявності. Скиньте свій номер телефону, для уточнення деталей.
 

victorvdv

Мисливець
Lort;152966 сказав(ла):
Викладаю ще один тип термобілизни.
Термобілизну США Official LWCWUS Level 1
Термобілизна амереканських військових США Official LWCWUS Level 1 (Made in USA).
В комплект входить гольф на молнії (молнія від шиї), та підштанніки. Склад 100% polyester.
Термобілизна першого слою LWCWUS Peckham Incorporated USA, входить в склад системи Lightweight Cold Weather Underwear (LWCWUS) як перший натільний шар. Температурний режим всієї системи- від 0 до-50С.
Також хочу відмітити, що тканина приємна на дотик, і не викликає подразнення або зуду шкіри.
Тільки чоловічого зразка.
Стосовно розмірів по трібно підбирати виходячи з вашого зросту та об'єму. Пишіть в приват Ваш номер телефону, зізвонимось і я скажу чи буде на Вас розмір.
Термобілизна знаходиться в Києві. Можу вислати транспортними компаніями: нова пошта, автолюкс та ін.
Ціна комплекту 250 грн.

Також можливо придбати окремо штани розміру М з цього комплекту.
Ціна 120 грн.
День добрый! Подскажите пожалуйста! Мой рост 185см. вес 85,ношу 52-5 армейский размер,можно ли подобрать у Вас это термобельё на мой размер?
 

Lort

Новачок
victorvdv;154954 сказав(ла):
Lort писал:
Викладаю ще один тип термобілизни.
Термобілизну США Official LWCWUS Level 1
Термобілизна амереканських військових США Official LWCWUS Level 1 (Made in USA).
В комплект входить гольф на молнії (молнія від шиї), та підштанніки. Склад 100% polyester.
Термобілизна першого слою LWCWUS Peckham Incorporated USA, входить в склад системи Lightweight Cold Weather Underwear (LWCWUS) як перший натільний шар. Температурний режим всієї системи- від 0 до-50С.
Також хочу відмітити, що тканина приємна на дотик, і не викликає подразнення або зуду шкіри.
Тільки чоловічого зразка.
Стосовно розмірів по трібно підбирати виходячи з вашого зросту та об'єму. Пишіть в приват Ваш номер телефону, зізвонимось і я скажу чи буде на Вас розмір.
Термобілизна знаходиться в Києві. Можу вислати транспортними компаніями: нова пошта, автолюкс та ін.
Ціна комплекту 250 грн.

Також можливо придбати окремо штани розміру М з цього комплекту.
Ціна 120 грн.


День добрый! Подскажите пожалуйста! Мой рост 185см. вес 85,ношу 52-5 армейский размер,можно ли подобрать у Вас это термобельё на мой размер?
Звісно. В наявності всі розміри. Напишіть в приват Ваш номер телефону, зізвонимось і підберемо.
 

victorvdv

Мисливець
Получил 4е комплекта заказываемого термобелья, качеством доволен,продавец порядочный человек! Спасибо продавцу за оперативность!
 

Lort

Новачок
З'явилась термобілизна флісова MilTec під горло з блискавкою.
Ціна 290 грн. Можливі кольори чорний та коричневий.
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху