Стороженко Владимир Леонидович (вован73)

Статус
Закрита.

Vadim1721vadim

Снайпер
Переказ добровільний, хоч і помилково.
А повернення теж добровільне - діло совісті.
Тут вы глубоко ошибаетесь."
Если виноват плательщик.
В такой ситуации вы обязаны вернуть ошибочные деньги как безосновательно полученное имущество (ч. 1 ст. 1212 ГКУ). В какой срок необходимо осуществить такой возврат?

До недавних пор этот срок составлял пять дней. Это было предусмотрено ст. 6 Указа Президента Украины от 16.03.95 г. № 227/95, который утратил силу с 07.02.2019 г. Таким образом, на сегодня специальный для рассматриваемого случая срок возврата законодательно не установлен. Значит, начиная с 7 февраля при возврате средств, ошибочно перечисленных по вине плательщика, ориентироваться нужно на общий срок выполнения обязательства, установленный ч. 2 ст. 530 ГКУ — 7 календарных дней со дня предъявления требования.

Учтите: за пользование чужими деньгами начисляются проценты (ч. 2 ст. 1214 ГКУ). Поэтому если вы своевременно не осуществите возврат, то по требованию кредитора вам придется уплатить сумму долга с учетом установленного индекса инфляции за весь период просрочки и 3 % годовых от просроченной суммы (ч. 2 ст. 625 ГКУ). Такой вывод содержится в решении Хозяйственного суда г. Киева от 14.11.2018 г. по делу № 910/11787/18 ".......я единственное не могу понять почему до сих пор не подано в суд ? юрист стоит около 800 грн.и судовые издержки так где-то.подать в суд можно по своему месту жительства пусть Вован катается на заседания.
 

Мишко К36

Слідопит
Тут вы глубоко ошибаетесь."
Если виноват плательщик.
В такой ситуации вы обязаны вернуть ошибочные деньги как безосновательно полученное имущество (ч. 1 ст. 1212 ГКУ). В какой срок необходимо осуществить такой возврат?

До недавних пор этот срок составлял пять дней. Это было предусмотрено ст. 6 Указа Президента Украины от 16.03.95 г. № 227/95, который утратил силу с 07.02.2019 г. Таким образом, на сегодня специальный для рассматриваемого случая срок возврата законодательно не установлен. Значит, начиная с 7 февраля при возврате средств, ошибочно перечисленных по вине плательщика, ориентироваться нужно на общий срок выполнения обязательства, установленный ч. 2 ст. 530 ГКУ — 7 календарных дней со дня предъявления требования.

Учтите: за пользование чужими деньгами начисляются проценты (ч. 2 ст. 1214 ГКУ). Поэтому если вы своевременно не осуществите возврат, то по требованию кредитора вам придется уплатить сумму долга с учетом установленного индекса инфляции за весь период просрочки и 3 % годовых от просроченной суммы (ч. 2 ст. 625 ГКУ). Такой вывод содержится в решении Хозяйственного суда г. Киева от 14.11.2018 г. по делу № 910/11787/18 ".......я единственное не могу понять почему до сих пор не подано в суд ? юрист стоит около 800 грн.и судовые издержки так где-то.подать в суд можно по своему месту жительства пусть Вован катается на заседания.
Мені нема чого "учітать". ))
Суть моїх слів була - що хрін докажеш що помолково. Любу суму переказуючи , любий банк декілька разів просить підтвердження ( код смс , там ще що натиснути ) . Переказав після всіх митарств - значить усвідомлюєш що , кому , куди , і за що переказуєш свої гроші, хоч зарплату, хоч з кредитної карти . І сто разів усім похрін що ти помилився, чи з будуна, чи знервовано тиснув кнопки бо там якась страшна , не дай Бог , біда трапилась і терміново кошти переказати треба,чи інопланетяни вкрали і вимагали викуп. От байдуже усім !
Тиснув кнопку - знать твоя вина! Автоматично.
І повернути кошти , якщо хтось помилився і "кинув" на чужий рахунок то справа совісті, людяності тощо.



А головний персонаж ( один з головних, а саме вован73) , знає що хєр докажеш , сидить сміється ( з нас доречі ) читаючи ...


Особисто я теж не розумію чому нікуди досі не подано.
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
Пригласил вован73 в открытую тему Кидалы, мошенники.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Стороженко-Владимир-Леонидович-вован73.104124/

С 25.04 уже можно было определится - человек действительно ошибся с платежом или какая-то схема развода.
Пятый месяц пошёл, как человек просит вернуть обратно деньги...
як я зрозумів чоловік помилився.а той тупо не хоче повертати чужі гроші.думае пропетляе із своею гнилью.....можливо і пропетляе.....
 

василь довжик

Слідопит
висновок з усього один: для нервового спокою та балансу в природі не тримайте гроші на картках, не створюйте ніякий шаблонів, не ведіться на всілякі програми типу Приват-24 смартгроші і все таке. отримали гроші - пішли і зняли готівку "в нуль", все рівно рано чи пізно будуть подібні ситуації, якби гроші навіть кидались через термінал, але готівкою - номер картки би вводився самостійно, тому помилка була б майже не можливою. пора змиритись з тим, шо в нашій державі, коли пропонують якісь спрощення та полегшення - наїбуть 110%.
да, не треба починати, що так швидко, зручно і так робить увесь світ, просто нам не показують, що там теж можуть бути такі ж проблеми і збої. коли немає світла чи інтернету я за готівку куплю поїсти і заправлю машину, а от власник карти голд і всього такого стоятиме голодний.... бо гроші і наче є, але....
Я з вами категорично не погоджуюсь.
Навпаки яке це облегщеня користуватись приват24!!!
І як зручно в магазині розраховуватись карткою.
Як приємно сидячи в дома а не в чергах проплатити газ,світло....!!!
Не кажучи про ті удобства не тягаючи с собою кучу бумажок.
Далі згубив картку,дві секунди і вона заблокована.А хоч і хто найде толку з її мало.
А хто найде сумку з грошима і навіть якщо буде в тій сумці адреса власника це пропаще діло.За винятком малої суми і при наявності якихось цінних документів для власника втрати.Тоді як варіант,що повернуть за винагороду.
А ситуація тут проста.
По перше не вже так важко вести цифри картки,тим більш для підтвердження є сума яку збираєшся і ім'я!!!
Зараз такий світ,за все потрібно платить!!!
Лохонувся от і має.
 

иж 18

Слідопит
[QUOTE="василь довжик, post: 1153736, member: 2140
По перше не вже так важко вести цифри картки,тим більш для підтвердження є сума яку збираєшся і ім'я!!!
Зараз такий світ,за все потрібно платить!!!
Лохонувся от і має.
[/QUOTE]
Если переводить деньги на карты других банков не всегда есть имя получателя (переводил на монобанк с привата не однократно, номер вводил а имя получателя не высвечиваеться), а между приватом всё чётко согласен.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Для вован73 - жду информацию в данной открытой теме ( в личку мне ничего писать не нужно ), чтобы все видели что происходит.

А топикстартеру советую обратиться за консультацией к юристу. Вынужденность противоположной стороны отвечать на ПИСЬМЕННЫЕ запросы, давать письменные объяснения даёт интересные результаты.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
як я зрозумів чоловік помилився.а той тупо не хоче повертати чужі гроші.думае пропетляе із своею гнилью.....можливо і пропетляе.....
Пока на данный момент я ситуацию вижу именно так...
 

василь довжик

Слідопит
Пока на данный момент я ситуацию вижу именно так...
Можна поставити крапку.
Ні якого повернення не буде.
Буде на других сайтах продавати.
А бо й тут зробить другу тему.
Я бачу і так сайт помаленьку перетворюється в олх.
Вже реклами появляються,на уй вони як на мене мені.
 

вован73

Мисливець
Добрый вечер.Я думаю,это развод.Я был в Приват Банке,человек не хотел разговаривать с представителем банка(есть записи разговора),три дня назад приезжал человек(сказал друг, и брат у него зам прокурора Киева)На ,что Я ответил-деньги лежат на счету,и пока обстановка не разъяснится,переводить их не буду.Наберите номер телефона,который он представляет банком,в интернете-и убедитесь кому он принадлежит. На вопрос админа отвечаю.
 

василь довжик

Слідопит
Добрый вечер.Я думаю,это развод.Я был в Приват Банке,человек не хотел разговаривать с представителем банка(есть записи разговора),три дня назад приезжал человек(сказал друг, и брат у него зам прокурора Киева)На ,что Я ответил-деньги лежат на счету,и пока обстановка не разъяснится,переводить их не буду.Наберите номер телефона,который он представляет банком,в интернете-и убедитесь кому он принадлежит. На вопрос админа отвечаю.
Так треба з'ясовувати.
А то репутацію заслужите....
Може яка схема нова для лохотрону.
Так будьте добрі,просвітіть вельми шановне панство.
 

василь довжик

Слідопит
Вован так тобі дєнюшка зайшла.
Ти цей факт підтвердив.
Найшлась людина яка це зробила.
Як ж наприклад от фанаря тобі не написав,що закинув тобі помилково.
Зніми їх да вишли йому з банкомата,комісію за його рахунок.
В чому проблема???
Або скажи тут всім,що вже дєньги по пі.... пішли..))))
 
Статус
Закрита.
Зверху