Старые патроны. Ностальгия.

Степанович 2

Снайпер
Коли є звичка збирати за собою гільзи, то екологія страждати не буде.
Крім одного-двох пострілів, з мінусів, ще і зберігання патрона під питанням (намокання, тощо).
При пострілі, можливі розриви гільзи і відповідно проблеми у автоматчиків, як по безпеці так і по полюванні.
А так кожному своє і кожен має право робити по "своєму умислу".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раніше, коли тільки почали появлятись пластикові гільзи всі мріяли про них, щоб позбутись папки, із-за їх мінусів ...
Тепер, частина, настальгує за папкою, видно із-за запаху після пострілу, бо ніяких переваг папка не має, як на мене.
Помиляєтесь. Має. Наприклад, в сильні морози паперова гільза краща за поліетиленову. По лисицям-зайцям саме те.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тепер, частина, настальгує за папкою, видно із-за запаху після пострілу
Цей запах дає порох Сокол. І він дійсно в багатьох мисливців асоціюється з першими полюваннями на мисливському шляху. А про юність завжди приємно згадувати.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Коли є звичка збирати за собою гільзи, то екологія страждати не буде.
Крім одного-двох пострілів, з мінусів, ще і зберігання патрона під питанням (намокання, тощо).
При пострілі, можливі розриви гільзи і відповідно проблеми у автоматчиків, як по безпеці так і по полюванні.
А так кожному своє і кожен має право робити по "своєму умислу".
На рахунок що кожному своє -я звами згіден на всі 100%.А от на рахунок молодого покоління та і не тульки молодого,то не завжди пластикові гільзи за собою збирають.Інколи призодиш на полювання а там валяються гільзи.).А потім дивуються чому так..
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Це один її плюс,
А якщо врахувати, що в нашому регіоні морозів уже майже не буває, то мені особисто, все рівно.
Природа непередбачувана. І я ще дуже сподіваюсь під Новий рік поїздити по полях за хутром по глибокому снігу на широких мисливських лижах, а не мокнути під холодним зимовим дощем.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
На рахунок що кожному своє -я звами згіден на всі 100%.А от на рахунок молодого покоління та і не тульки молодого,то не завжди пластикові гільзи за собою збирають.Інколи призодиш на полювання а там валяються гільзи.).А потім дивуються чому так..
Збирають гільзи тільки ті хто самостійно споряджає потім в них патрони, іншим вони і нах.... не потрібні, хоч старшим, хоч молодшим!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Збирають гільзи тільки ті хто самостійно споряджає потім в них патрони, іншим вони і нах.... не потрібні, хоч старшим, хоч молодшим!
У цивілізованих країнах їх в угіддях не залишає ніхто. Там це норма.
У вже далекому 1985 році в піонерському таборі в їдальні висів плакат з лозунгом (запамятав на все життя) :" У нас порядок такой: поел - убери за собой". І це було правильне гасло. Я і досі ним керуюсь.
 
Останнє редагування:
Зверху