Старые патроны. Ностальгия.

север

ветеран форуму
надійна команда
Про викрадення, ви підняли питання.
Це лише одна з версій походження гільз форумчанина. Навряд чи хто доведе їх відкритий продаж в магазинах, хоча це теж абсолютно не виключено. Чом би й ні?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Взагалі, я бачу, що у нас на форумі, на жаль, не підтримка і розуміння, а якісь суцільні контри, чого б це не стосувалось. Ніби нам є що ділити. Пора б уже давно і консолідуватись, не знаходите?
 

HOWA

Слідопит
Взагалі, я бачу, що у нас на форумі, на жаль, не підтримка і розуміння, а якісь суцільні контри, чого б це не стосувалось. Ніби нам є що ділити. Пора б уже давно і консолідуватись, не знаходите?
Просте питання до вас. То я, чи інші користувачі контра?
 

Охотник77

Снайпер
Взагалі, я бачу, що у нас на форумі, на жаль, не підтримка і розуміння, а якісь суцільні контри, чого б це не стосувалось. Ніби нам є що ділити. Пора б уже давно і консолідуватись, не знаходите?
Та знаходимо) тількі от як коли такі різні погляди на сьогодення,наприклад з роками мені все більше стає ненависніше багато чого радянського а інші мліють від совка;) та багато інших розбіжностей виникає в форумчан то це мабуть закономірність така
 

ldkukr

Снайпер
Не розраховуйте, що був «сокол» не було його то що пише вікіпедія то як наш форум кожний пише що хоче.
той же 254 завод до війни взагалі нічого для гладкого не випускав в евакуацію отримав обладнання від 58 московського точніше цех №11.
точний факт що московський від 41 до 45 нічого не випускав, а після 45 поновив і додатково продовжив в челябе. тому і є не розуміння одні кажуть що отримали від маскви а інші від репарації, а можливо щось приїхало з маскви а більшість з трофеїв.
як і точне місце збирання цих Марсів, завод про них нічого не згадує, якби була хоч маленьке доторканісуть, то «іглу« на кожному кроці рекламували як « Продалжатель славних традиций »
після війни було багато артелій, і більшість виробництва було на них. Але виробництво боєприпасів не могло бути на них. скоріш за все якесь дробілейне виробництво випускало набої, тоді гільзу могли спокійно виготовити в 48 а набій 49. Не було на 254 заводі виробництва набоїв 12 калібру. Вже коли повернулись до масковской області тоді почали повний цикл виробництва під всім відомой маркою «рекорд«
Про викрадення, ви підняли питання.
то пишуть від лукавого. буремні 90 і сталінськи після воєнні - то дві великих різниці
 

HOWA

Слідопит
Я вибачаюсь звісно а чому ви впевнені що в цьому патроні саме це?
Я також вибачаюсь, але я ніде не сказав що в тому патроні саме те. Просто привів приклад іншого пороху який міг використовуватись в кінці 40-х років. А для того щоб щось візуально визначити потрібно розряджати той патрон. Дякую за увагу.
 

Охотник77

Снайпер
який міг використовуватись в кінці 40-х років. А для того щоб щось візуально визначити потрібно розряджати той патрон
От і я за що а би той патрон/набій кому як був би в мене то я розібрав би його і все давно було ясно-понятно)
 

Охотник77

Снайпер
Скількі цього хламу старого було втрачено в мене за ці десятиліття а би знав то залишив для трепанації щоб розвінчати міф про якість набоїв з срср а так тількі лишились кінця 80х років які показали не дуже якісне мяко кажучи спорядження
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А ніщо... https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох.106444/#lg=post-1175524&slide=1 - тут 2,7г для 12к; там 2,6г для 12 к , порох не стискати і там і там! "Сокіл" потребував стиснення пижів з зусиллям 8-12 кг.
Строк придатності Фазана 4 роки.
Ось знайшов рекомендації по спорядженню. Порох явно не "Сокіл". Початок 50-х років. Переглянути вкладення 855307
Годен до 1955 року. Тобто, теоретично, він повинен бути випущений в 1951 році?
Так ось, Фазана в 1951 ще не існувало в природі! Бо і Фазан, і Беркут були розроблені лише в 1954-1955 рр. І тим більше його не могло бути в патроні 1948 р.в.
 
Останнє редагування:
Зверху