Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

RomahaL

Новачок
На фото собака вийшла квадратного формату,безхвоста,з коротковатим щипцем і вухами...ясно що фото-є фото і в житті все може бути зовсім по іншому,тому і поцікавився...якшо боятись поцікавитись в людини,бо так зразу стає все "пічяльно",то нах взагалі це все потрібно???
 

Корнилов

Снайпер
На фото собака вийшла квадратного формату,безхвоста,з коротковатим щипцем і вухами...ясно що фото-є фото і в житті все може бути зовсім по іншому,тому і поцікавився...якшо боятись поцікавитись в людини,бо так зразу стає все "пічяльно",то нах взагалі це все потрібно???
Так спа
На фото собака вийшла квадратного формату,безхвоста,з коротковатим щипцем і вухами...ясно що фото-є фото і в житті все може бути зовсім по іншому,тому і поцікавився...якшо боятись поцікавитись в людини,бо так зразу стає все "пічяльно",то нах взагалі це все потрібно???
Я отвечал не Вам)))
 

Корнилов

Снайпер
Нужен совет! Попала собаке вода в ухо,читал что капли не желательно,а нужна какая то присыпка! Может кто-то сталкивался и знает как она называется! Заранее благодарен!
 
Доброго дня колеги питання можливо не по темі але дуже хочу придбати РОС спаніеля можливо хтось поділиться контактами хороших провірених завотчеків зараня дякую
 

VS1975

Снайпер
Дам Вам номер гарного заводчика, я свою в тому році брав у нього. Правда від Вас далеко, але воно того варте. Полтавська область Котельва. 0661271277 Олександр.
 
Дам Вам номер гарного заводчика, я свою в тому році брав у нього. Правда від Вас далеко, але воно того варте. Полтавська область Котельва. 0661271277 Олександр.
Дуже дякую позвоню поцікавлюсь
 

KFoR

Зброяр
Дам Вам номер гарного заводчика, я свою в тому році брав у нього. Правда від Вас далеко, але воно того варте. Полтавська область Котельва. 0661271277 Олександр.
Відстань це не найбільша проблема, якби мені не пощастило то б і за 1000км їхав. Але мені до Здолбунова було всього 180км. Як зараз пам'ятаю цю поїздку :)
 

Genry

Снайпер
В Шепетовке появились щенки от Индуса. Если кому интересно, то выставлены на olx шепетовка... стоимость более чем разумная
 

Корнилов

Снайпер
В Шепетовке появились щенки от Индуса. Если кому интересно, то выставлены на olx шепетовка... стоимость более чем разумная
Класс!!! Я бы рыженькую(кого) забрал,но боюсь с дома выгонят((( Цена шара!!!
 

VS1975

Снайпер
Вітаю ! Гарний у Вас помічник. Але ми говоримо, мабуть, про різних Олександрів. Наш заводчик Гризодуб О.В. Моя Грета з першого мету його Берти, а їй усього 1 рік і 5 місяців. Батько Бач вл. Рижак Віталій, Красноград.
 
Зверху