Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Мишко К36

Слідопит
Вообщем в субботу как и писал были на охоте.
Охотились до 12.00. Потом уже энтузиазм пропал.
Зайца нет. Даже собакен был разочарован. Лиса выгнали, но далеко.
Но хорош лис был. Хвостяра ... Ну ушел... Не пришло ему еще время.
А по зайке разочарование. И траву топтали и пахоту и озимку... Ноль!!! Ни единого подъема.
Но тем не менее. Все равно удовольствие получили. Натоптались от души.
Всех с наступающим Рождеством!!!
С Ув!!!
Аналогічно... тіко навідь лиса не бачив. Зустрів таких ентузіастів як сам,привіталися,поговорили,розійшлись.....
 

Trigal

Снайпер
В воскресенье прошел километров 12 по самым "заячьим" местам. В пахоте вообще вакуум, на старой стерне и на озимой видел несколько лёжек. Но из живности не видел даже мышей. Потом вернулся к машине, которую оставил на краю заброшенного сада и поскольку время и силы еще оставались, решил прогуляться по саду.
В саду поднял 2 зайцев и лису. Первый зайка ушел битым. Очень жаль. Но заросли просто не дали шанса его взять чисто и добрать. Дальше шел, держа ружьё на полной готовности, почти у плеча. Второй заяц лёг после первого выстрела в 4-5 метрах от лёжки. Лиса тоже.
В общем пришел к выводу, что заяц есть. Просто нет снега и не видно следов. Из-за сырости заяц сидит в траве и кустах. Возможно и в посадках (лесополосах). Подрывается буквально из-под ног. Оба поднятых зайца сидели в кусте, причем лёжки не роют - просто утрамбовывают место на траве. Поднимались оба раза в трёх-пяти метрах и то в том случае, если идёшь прямо на него. Уверен, что прошел рядом с еще не одним зайцем, которые просто не поднялись.
 

AndreyKo

Новачок
В нас вчора вранці пустився добрячий сніжок, за декілька годин повністю вкрив землю. На поля попали в районі обіду, і почали топтати гонний слід зайця якого підняли інші мисливці. Пройшли в районі 3-х км, а він піднявся на озимці в метрах 60 і пішов не стріляним. Походили ще з годинку і завернули до машини, йшли вже на пряму по своїх же слідах і от за 200 метрів від авто, коли вже зброя висіли на плечах і ми говорили в повний голос перед нами піднявся зайчик, це була повна несподіванка і зайчик звичайно побіг без пострілу. Він лежав в льожці і пропустив нас перший раз в 10 метрах від себе. Зайчик є, підняти важко, особливо коли хочеш. )
 

HOWA

Слідопит
А вот сейчас хочу сказать о запрете охоты по зайцу. Не дай бог!!!! Это будет такой удар под дых УООРу. С огромными последствиями. Так что если даже зайца нет, отстрелки должны продаваться. Или нет? Как коллеги вы думаете?
 

VS1975

Снайпер
А вот сейчас хочу сказать о запрете охоты по зайцу. Не дай бог!!!! Это будет такой удар под дых УООРу. С огромными последствиями. Так что если даже зайца нет, отстрелки должны продаваться. Или нет? Как коллеги вы думаете?
:D:D:D
 

HOWA

Слідопит
Ви писали,що і кози в Вашому УТМРі нема. Значить ліцензії на козу повинні продавати:). Примусово :D.
Э, нет. Не прокатит думаю. Лицензии выдаются (кстати, стоимость лицензии на козу =200грн., остальное - услуги и оплата трофея) "лесхозом" и являются документами строгой отчетности. И если выделено их 1, 2, 3 на хозяйство то 10-20-30 продать не удастся. Хотя...
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Э, нет. Не прокатит думаю. Лицензии выдаются (кстати, стоимость лицензии на козу =200грн., остальное - услуги) "лесхозом" и являются документами строгой отчетности. И если выделено их 1, 2, 3 то 10-20-30 продать не удастся. Хотя...
..... гроші вирішують усе. Це я про " наших " користувачів. Перед Новим роком полювали на копитних ( я чув постріли у лісі ) кожного дня. Це при тому, що кабана немає, а кіз залишилось зовсім мало. Але, хто платить ......
 

HOWA

Слідопит
.... гроші вирішують усе. Це я про " наших " користувачів. Перед Новим роком полювали на копитних ( я чув постріли у лісі ) кожного дня. Це при тому, що кабана немає, а кіз залишилось зовсім мало. Але, хто платить .....
Выстрелы в УООР или ЧОХ?
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
В суботу зробив підранка, благо товариш по номеру добрав. В неділю чистий вихід. В ріллі. Дріб #1 (Kapitan)
 

Вкладення

Ohotnik47

Слідопит
ЧОХ. Але ж і там є ліміти. Та я думаю всі знають як по одній ліцензії полюють і 3 і 4 дні. Це все через відсутність саме державного контролю. На жаль.
Так у нас в багатьох приватних структурах безлад як наслідок відсутності державного контролю, в магазинах продають протерміновані продукти, в аптеках неякісні ліки, на ринках взагалі слів нема.
По ЧОХу - був свідком , як районний державний мисливствознавець, достатньо поважна людина як за віком так і авторитетом - на вимогу арендатора господарства підписав липовий акт по таксації копитних, який давав можливість отримати 50 ліцензій на козулю на 10000 га угідь, при їхній реальній чисельності не більше сотні, а за рік до цього - згідно таксації видали 15 ліцензій, так і з іншими копитними.
Так що ліцензії не проблема.
 

VS1975

Снайпер
Так у нас в багатьох приватних структурах безлад як наслідок відсутності державного контролю, в магазинах продають протерміновані продукти, в аптеках неякісні ліки, на ринках взагалі слів нема.
По ЧОХу - був свідком , як районний державний мисливствознавець, достатньо поважна людина як за віком так і авторитетом - на вимогу арендатора господарства підписав липовий акт по таксації копитних, який давав можливість отримати 50 ліцензій на козулю на 10000 га угідь, при їхній реальній чисельності не більше сотні, а за рік до цього - згідно таксації видали 15 ліцензій, так і з іншими копитними.
Так що ліцензії не проблема.
Прочитав і ставлю 100 лайків !
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

senya 2011

Мисливець
Все моє полювання тільки з шротом Kapitan (не реклама).
У мене був випадок, декілька раз купляв знайомому дріб, в нього постійно жалоби. Нібито, це не номер в номер, тут не №5 а майже все №6 (а в нього по таблиці наважок і кількості повинно чітко все сходиться) то лише дріб Kapitana йому підійшла.
 
Статус
Закрита.
Зверху