Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

WowkA 76

Мисливець
Всім доброго вечора, зі святом Вас!
Коротенько і я напишу "пару слів" про своє полювання зі своєю дванадцяти річною помічницею Норою (Ягдттер'єр) і за компанію зі мною був ще один мисливець.

Підйом о 08:00 ранку, 09:00 уже був на полі. Погода досить не погана, вітру майже немає, на вулиці -2 морозу, іній, все біле навкруги, но маленький туманчик стояв, інколи і мороса була, но не критично.
Переглянути вкладення 544129
Пройшовши декілька км, ні в траві, ні в полі, ні в посадках і на озимині зайця немає, навіть і не бачили нічого...
Переглянути вкладення 544130
Переглянути вкладення 544131
Переглянути вкладення 544132
Переглянути вкладення 544133

Потім поруч йде ліс, за лісом є чималий ставочок, вирішив заглянути і тому тримаю курс на ставочок...
Переглянути вкладення 544135
Переглянути вкладення 544136
Переглянути вкладення 544137
Переглянути вкладення 544138

Прийшов, вода впала сильно, одні бобрини нори і сліди, думаю пройдусь вдоль ставочка, подивлюсь, йду собі на розслабоні, коли дивлюсь, моя Нора побігла в очерет і стала працювати.
Пройшов вдоль очерету в метрах 25-30, Нора піднімає красивого, здоровенного селезня, який був добутий з першого пострілу #1.
Переглянути вкладення 544141

Далі, качку забрав і став роздивлятись бобрині місці, просто любопитно..))
Переглянути вкладення 544143
Переглянути вкладення 544144
Переглянути вкладення 544145

Ну і моя вірна помічниця Нора, прогулялась трішки і вже добре..) Ось таке було полювання)
Всіх хто був на полюванні, з Полем Вас!
Переглянути вкладення 544148
Переглянути вкладення 544147
Думав буде масса фото, відео з норовоі охоти з ягдом а тут !!!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
В січні місяці полювання на перо закрите, що в приватних що в УТМР.......
... Отак і хєрачим усе, що рухається, вихваляємось трофеями, виправдовуємось ЧОХ-ами... А потім, дивуємось відсутньості дичини та лаємось на бракон"єрів.
Так, тихо-тихо...! Ніхто нікого безбожно не "валить"! Стосовно АТІСА, він прав! Полювання на перо до січня місяця. А я думав, що до кінця сезону, помилку визнаю. А то зараз всі налетите і всі припишете мені, що я брак і.т.д.
Хоча кажу відразу, обізнався місяцями, що полюваняя не до кінця січня, а До січня місяця.
Скажу просто - я очень в вас разочаровался.
Противно на душе ...
Прийнято.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ставок обмелел, холодно-голодно, сам-один опять же остался. Все-равно не перезимовал бы... А так хоть фото красивое получилось.
Да, а по китайскому календарю "разбежка" во времени что-то около месяца. Нормально.
Бобров там не "швендяло"?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Думав буде масса фото, відео з норовоі охоти з ягдом а тут !!!
По норам ,я вже давно не дозволяю їм. Кобелю теж 12 років, він зараз на "лікарняному", уже у віці..
Сучка, Нора - ще більш-менш, но теж старенька, тяжко працювати, но її взяв прогулятись..
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ставок обмелел, холодно-голодно, сам-один опять же остался. Все-равно не перезимовал бы... А так хоть фото красивое получилось.
Да, а по китайскому календарю "разбежка" во времени что-то около месяца. Нормально.
Бобров там не "швендяло"?
Ні, не бачив.. Да і за все життя, я бачив тільки два рази в живу і то в 2000-х роках, ще школярем будучи.
 

Yarik1993

Мисливець
  • Хух тільки потрапив до дому прийняв душ і думаю дай зайду на форум, а тут такий кіпіш лайки срач аж тошно.
  • Сьогодні полювання вийшло як ніколи особисто я візуально бачив:зайців 3шт. Лисиць 3шт. Косуль 4шт. Куріпок штук так 30, І одного кабана одинака. Добули колективом 3 лиса та дві бродячі собаки які були облізлі комки шерсті губили на ходу.Двоє вухатих красенів виходили прямо в руки ,але їх не стріляли так як ми для себе полювання на зайця уже закрили.
  • P.s фото вибачайте не має бо забув свій телефон вдома,а шкода дуже сильно багато було красивих кадрів.
 

WowkA 76

Мисливець
По норам ,я вже давно не дозволяю їм. Кобелю теж 12 років, він зараз на "лікарняному", уже у віці..
Сучка, Нора - ще більш-менш, но теж старенька, тяжко працювати, но її взяв прогулятись..
А що заміну не готуєте поки поки є добрі вчителі ?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А шо такоє, га? Само падає?
Упала від номеру один. Бо Ваші питання виглядають так, будь-то, я спеціально встав вранці і спеціально ціленаправлено пішов чисто за селезнем на ставок..
П.С. Якщо що, питання задавайте мені в лічку, я там на всі Ваші питання я відповім, а тут, не будем засмічувати тему.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

КОРСары

Мисливець
Упала від номеру один. Бо Ваші питання виглядають так, будь-то, я спеціально встав вранці і спеціально ціленаправлено пішов чисто за селезнем на ставок..
П.С. Якщо що, питання задавайте мені в лічку, я там на всі Ваші питання я відповім, а тут, не будем засмічувати тему.
Браконьєрка не цікавить.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А що заміну не готуєте поки поки є добрі вчителі ?
На жаль, ні! (Поки що)
Я вже пережив смерть одного Фокстер'єра і одного Ягдтер'єра, по тому зараз живуть ці старі і є їх син, кобельок. Но він напівдомашній, по норам не вчив лазити, тільки на суші працює.
 

Trigal

Снайпер
А то зараз всі налетите і всі припишете мені, що я брак і.т.д.
По факту так оно и есть.
Тут еще кто-то о весеней охоте на гуся заикается...)))
Да только дай законное право нахдиться в угодьях с оружием - дальше дело техники.
 

WowkA 76

Мисливець
На жаль, ні! (Поки що)
Я вже пережив смерть одного Фокстер'єра і одного Ягдтер'єра, по тому зараз живуть ці старі і є їх син, кобельок. Но він напівдомашній, по норам не вчив лазити, тільки на суші працює.
В Вашому віці норова охота дуже корисна - вона перевіряє навіть виховує справжнього мисливця .
 

Stanislav Fursa

Снайпер
По факту так оно и есть.
Воно то да, а вище я визнав і.т.д. А потім мені ще можуть зверху докинути трофеїв і скажуть, що мол і це тоже я зробив.. Що мені проще буде погодиться, чим розводить скандал.
Да только дай законное право нахдиться в угодьях с оружием - дальше дело техники.
Є таке.
 
Статус
Закрита.
Зверху