Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Dedushka

Снайпер
Человек имеет государственный акт на землю(пай).И эта земля принадлежит ему и являеться его собственностю.Я считаю что он вправе ходить по своей земельке хоть с собакой хоть из слоном.А вот экологи,гослесхоз,егеря не имеют право месить колесами его землю если он неподписал им право аренды на угодия.ИМХО.
Земельные паи Вы сдаете в аренду фермерам. Они и распоряжаются вашей землей. Ведь с вами УТМР не заключает договора о территории охот. угодий. Так что увы, без документов вы не поохотитесь, хотя вроде земля и ваша. И других нюансов много не в вашу пользу.
 

Dedushka

Снайпер
Все правильно: у нас середній розмір земельного паю 5,3 га. У Дніпропетровській області, як я знаю ( знайомий має там пай ), є і по 7 і більше га.

У нас кругом села скрізь мисливські угіддя, куди не глянь. Так мені собак своїх вигулювать, і проводить їх натаску де, у селі ? Спеціально відведеної ділянки НЕМАЄ ! Нічого особистого, але часом тошно від праведників.
Выгуливать собаку это одно, но натаску проводите в сезон охоты ,хоть по перу, хоть по пушному с соответствующими документами на охоту. С ув.
 

Visioner

Слідопит
Все правильно: у нас середній розмір земельного паю 5,3 га. У Дніпропетровській області, як я знаю ( знайомий має там пай ), є і по 7 і більше га.

У нас кругом села скрізь мисливські угіддя, куди не глянь. Так мені собак своїх вигулювать, і проводить їх натаску де, у селі ? Спеціально відведеної ділянки НЕМАЄ ! Нічого особистого, але часом тошно від праведників.
Тоже ничего личного, но......- не тошно от того кто нарушает Законы и еще пишет об этом на форуме?
Давайте тут выкладывать перестрелы по дичи, охоту в ночное время, в не сезон и т.д.

Или будем уважать друг друга как охотники?
 

Visioner

Слідопит
Я - за. Тільки не будем і палку перегинати. Не треба кругом шукати порушників ;).
И в мыслях не было.
Но смотрите, многие даже не знают, что это нарушение закона и что их могут оштрафовать за это.
Законы во многом кривые и не совершенные.
Но есть в них и рациональное зерно.

Пусть это будет не Ваша собака, но, отпущенная на прогулку в угодьях охотничья собака может наделать очень много не хорошего.
Гнезда птиц, выводки зверей и птиц и многое другое.
Ей же не расскажешь, что сейчас не сезон и зайчик еще маленький. Клац зубками и нет ушатика.
А хозяин за 50 метров и знать об этом не будет.

Я только об этом.
 

VS1975

Снайпер
И в мыслях не было.
Но смотрите, многие даже не знают, что это нарушение закона и что их могут оштрафовать за это.
Законы во многом кривые и не совершенные.
Но есть в них и рациональное зерно.

Пусть это будет не Ваша собака, но, отпущенная на прогулку в угодьях охотничья собака может наделать очень много не хорошего.
Гнезда птиц, выводки зверей и птиц и многое другое.
Ей же не расскажешь, что сейчас не сезон и зайчик еще маленький. Клац зубками и нет ушатика.
А хозяин за 50 метров и знать об этом не будет.

Я только об этом.
Повністю згодний з Вами. І тому завжди на прогулянці слідкую за собаками ( наскільки можу ). А вони далеко від мене і не бігають. Спанієльки :rolleyes::D:D
 

kef

Зброяр
Переключилися з гусака весняного на паї та натаску собак ;):):D.Наче ще лиса можна полювати .У нас з початку лютого . Безкоштовно ,лише сплата внесків.
 

Respekto

Мисливець
Закон дурний, кажіть шо хочете. Тіпа вівчарка не наробить дурниць якшо шо, а лягава наробить. В полі. Гніздо зжере. Посеред зими. Ще й там де будуть оброблятися паї. Дійсно тошно від правідників. Залиште чоловіка в спокою. Ви б слідкували більше за єгерями і тими хто над ними - от хто круглий рік торгує дичиною з ресторанами.
 

Visioner

Слідопит
Ви б слідкували більше за єгерями і тими хто над ними - от хто круглий рік торгує дичиною з ресторанами.
У Вас есть факты, заявление в полицию писали?
Или так, помурчать?

С любой собакой в угодья нельзя, ни летом ни зимой, хоть с овчаркой хоть с такой
 

Вкладення

Зверобой 60

Мисливець
Неправильно!С другими породами (неохотничьими)можно но..тилькы пид наглядом..!Правда интересный закон?
 

Просто охотник

Мисливець
Пысдець :) написал вроде с хорошим настроением что зайчик остался, поднял три штуки и все я злостный брак. Модераторы можете и забанить за браконьерку:) не расстроюсь
 
Останнє редагування:

Зверобой 60

Мисливець
Не берите к сердцу.Если охотники диванные видят угрозу в вашей прогулке с собакой(хоть и понимают что вреда никакого она не принесла)то что говорить об антиохотниках.Я много лет занимаюсь охотой и собаками но что бы при гулянии или натаске мои собаки прям ловили,рвали и несли мне дичь!!!.:). Собака при хозяине и всегда под контролем.Удачи!
 

КОРСары

Мисливець
У Вас есть факты, заявление в полицию писали?
Или так, помурчать?

С любой собакой в угодья нельзя, ни летом ни зимой, хоть с овчаркой хоть с такой
З вашим ставленням до Закону ви схожі на параноїка!
 

Respekto

Мисливець
У Вас есть факты, заявление в полицию писали?
Или так, помурчать?

С любой собакой в угодья нельзя, ни летом ни зимой, хоть с овчаркой хоть с такой
Пане, от шо ви мелете, сорі за французький?

Угіддя фактично то вся країна, і ліси і поля окрім міста чи села. І всім пофігу на ті закони бо то якесь дурне написало. Всі вигулють собак в полях, особливо великих яким треба пробіжка. Бо де його вибігати, в селі на дорогу пустити? Всіх великих собак вивозять в поле, або на луг. Але мисливську не можна, от і маєш дурний закон, який не працює і на який всі плюють з високої Говерли.

І от шо, хтось підійде до собачника і скаже плати штраф? Так піде подальше, а то ше й по писку отримає. Живе Петров селі і не вийде в поле з псом? Ага, так і бачу.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Дозволю собі, зробити заключне (на сьогодні) повідомлення.
Шановні мисливці, своїми вчинками, Ви вкотре підкреслюєте не зовсім хороше ставлення до своїх колег, однодумців. Перечитуючи декотрі "перли" знов і знов постає образ не освідченої завжди не задоволеної людини (мисливця), котра у своїх негараздах бачить лише провину інших (Держави, Законотворців), єгерів, колег мисливців та інших), але свою ( праведну чи ні...), визнати не взмозі.
P.S
Звісно кожен з нас має своє ставлення, бачення даної проблеми, але давайте спробуємо вести себе як культурна ланка суспільства, дотримуватися закону (хоча б намагається розуміти його)...Я розумію, що тут не кожен кандидат чи доктор наук))... Але повірте не так важко дотримуватися цього ж закону, а у декотрих випадках коли Ви починаєте розуміти про що йде у цьому законі, цей ж закон працює Вам на руку!!!. Отож колеги змінюємось, та стараймося йти до кращого...
 

Visioner

Слідопит
Так піде подальше, а то ше й по писку отримає.
В Европу говорите хотим?
Попробуйте там выгулять собаку в охотугодьях.

А еще по "писку", тому кто подойдет. Тюрьма и надолго.
Бо там порядок.

А у нас же "Петровым" можно все и собачку в угодьях и машину помыть под домом и шашлычек во дворе многоэтажки и курить в подъездах и пиво в автобусе и песни орать по ночам................................
А потом удивляемся, почему живем в говне.

Да, товарищ "Петров" ?
 
Статус
Закрита.
Зверху