Підвіси для манків і тороки для дичі

Yura_69

Новачок
Ось такі тороки сьогодні відправилися до своїх власників. Торока на пернату невелику дичину.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Торока на патронташ, на пернату дичину на 6 голів, можливі інші кольори. Ціни на фото.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось такий підвіс виконав на замовлення, підвіс на фастексі із свистком, компасом і огневом.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Розпродаю те що залишилося, ціни на фото кому що цікаво телефонуйте або пишіть.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
В наявності підвіс ось такого плану, дуже зручний і красивий. На три манки, ціна 550грн.
 

Вкладення

Паша grey

Новачок
Виконав нове замовлення, підвіс для одного маночка. Думаю замовник буде задоволений.
Доброго вечора. Хочу подякувати Юрію за якісно виконану роботу. Підвіс був виконаний на мое замовлення, всі тонкощі обговорювали по вайберу. Всі побажання з приводу плетіння, та кольору було втілено у підвіс. Майстра рекомендую.
 

Yura_69

Новачок
Доброго вечора. Хочу подякувати Юрію за якісно виконану роботу. Підвіс був виконаний на мое замовлення, всі тонкощі обговорювали по вайберу. Всі побажання з приводу плетіння, та кольору було втілено у підвіс. Майстра рекомендую.
Дякую що оцінили мою роботу і виділили час для написання відгуку.
 

Yura_69

Новачок
Підвіси по 200грн за шт.,тороки на патронташ на качку по 100грн за шт.,тороки на мілку пернату дичину по 200грн за шт. Все що на фото є в наявності.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Сьогодні виконав тороку ось такого плану, чіпляється на ремень. Колір і кількість петель можна вибрати любу.
 

Вкладення

Зверху