Підвіси для манків і тороки для дичі

Yura_69

Новачок
Виконую роботи різного плану, можливий вибір плетіння, кольору, поєднання декількох плетінь в одному підвісі, підвіси можна зробити як плаваючий(що дуже добре так як впавши у воду підвіс із манками непотоне і збереже ваші маночки) так і звичайний,різні тороки, різних планів на різну кількість петель. Також можу зробити комплект з підвісу і тороки для качки/гуся і також для малої дичі(голуб, перепел і тд.) Ось приклад моїх робіт.
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ви б же якось до фото додали і цінники. Наприклад, на першому фото те-то і ціна така-то, на другому те і стільки-то, і так далі. Ціна обов'яково потрібна.
 

Yura_69

Новачок
Ви б же якось до фото додали і цінники. Наприклад, на першому фото те-то і ціна така-то, на другому те і стільки-то, і так далі. Ціна обов'яково потрібна.
Ціна до кожного підвісу чи тороки різна, залежить від того що хоче замовник, якщо з черепками то дорожще буде, просто петлі то дешевше, якщо підвіс плаваючий то дорожщий і тд., так що якщо когось зацікавило то пишіть в приват або у вайбері/телеграмі 0730670156 все обговоримо.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда


Скільки такий і скільки буде коштувати на 5 підвісів?
 

Yura_69

Новачок
Ось комплект з тороки і плаваючого підвісу, тороку можу продати як з черепками в петлях так і без них, якщо з черепками то ціна за весь комплект 800грн, без черепків 700грн, торока на 16 петель.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Прийшов паракорд, є багато різних кольорів, тож якщо хтось щось хоче замовити пишіть/телефонуйте, все обговоримо=)
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Продам те що є в наявності:
Підвіси по 400, торока 300грн, підвіс в камуфляжному кольорі плаваючий.
 

Вкладення

Андрій78

Мисливець
Добрый вечер.Заказывал недавно подвес с тороками . Очень здорово мастер сделал. Индивидуальный заказ выполнил качественно и быстро. СПАСИБО ОГРОМНОЕ.Рекомендую всем!
 

Yura_69

Новачок
Добрый вечер.Заказывал недавно подвес с тороками . Очень здорово мастер сделал. Индивидуальный заказ выполнил качественно и быстро. СПАСИБО ОГРОМНОЕ.Рекомендую всем!
Дякую за відгук, я задоволений що вам все сподобалось=)
 

Yura_69

Новачок
Ось ще одне замовлення, нашийник для четверолапого помічника=)
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Торока на пушного звіра, на 4 петлі, ширина кобри 3см ціна - 170грн
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
В наявності поводок і ошийник для четверолапого помічника, довжина поводка 2.5 м., ошийник-довжина 56 см., ширина-3.5 см., регулювання розміру від 40 см., до 55 см., ціна за комплект 550грн.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось такий комплект був виконаний на замовлення і успішно проданий за 550грн.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Робив на замовлення дуже зручну на мій погляд тороку, кому цікаво пишіть в лс.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Сьогодні вирішив випробувати свій плаваючий підвіс, чи не потоне він із манками які виготовляє Ігор Hunt mania. Так як маночок з дерліну досить важкий думав що потонуть, але як бачите підвіс плаває на поверхні води, і пробував як із манком із дерева так і без нього з самим манком із дерліну, також плаває. Тож тепер я не хвилююсь що втрачу їх при падінні вводу. А вирішувати вам, чи заплатити раз за плаваючий підвіс, щоб не втратити манки, чи купувати занову маночки.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Доробив комплект, підвіс на три манки плаваючий, торока на 16 петель на качку/гуся і торока на 14 петель на малу дичину(голуб, перепел і т.д.)
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
В наявності ще залишилось багатенько паракорду різного кольору.
 
Зверху