Продовження дозволу на нарізну зброю.

Beowulf

Мисливець
Іду з полювання, телефон втопив чи сіла батарея, зупинили перевіряючі і шо ?
Я нє Алень ?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зазвичай перевіряють перед тим, як пускати "козла в город", тобто перед полюванням. Ну, або "алєнєй" :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вони по своїй базі повинні дивитись.
та є ще й бомажний закон про "Мисливське господарство..." там пише які бомаги мають бути у мисливця на полювання і про дію-хренію там ні слова. можна ше багато законів читати, але в нас всі закони трактуються двояко як органами так і порушниками того закону і все залежить від того, хто зможе переконати суддю, або "вмотивувати", і як ми бачимо судді вмотивовуються, це дороге задоволення, але іноді то варте того.
держава нам дозволяє користуватись тими благами цивілізації і в тій мірі, в якій їй вигідно, і якими вони затягнуть нас ще більше в стійло, щоб були під ковпаком і під збільшувальним склом всі прості, і недоторканні всі вершки суспільства. остання версія ЗУ "Про цивільну зброю" тому приклад та і всі інші. нам відкрили ринок землі - купуйте заслиньтесь, але 95% населення зможуть лише її продати, щоб виїхати за кордон, полікуватись, купити житло, купити зможуть тільки одиниці, але за яких умов!!!! я вже то знаю... покинув плюнув на півдороги, нервів не вистачило. і так з усім. а ті хто купуватимуть сотнями га - там буде все протягом кількох годин - святі гроші моліть Бога за нас!
 
Зверху