Продовження дозволу на нарізну зброю.

KIRA

Мисливець
Всім вітання! Можливо хтось недавно продовжував, яка процедура і чи потрібен відстріл?
 

F777

Мисливець
На время военного положения, продление разрешения не обязательно.
 

old hunter

Снайпер
Відстріл потрібен, НДЕКЦ вносить дані до ЕРЗ.
А так все як і раніше.
Можно подати запрос на продовження в Единому кабінеті, але "макулатуру" треба відправити поштою або відвезти до дозвільної.
Кажуть що вони поки бумаги не прийдуть , процедуру не починають.
А ще як пишуть вище, можно не продовжувати до кінця військового стану. А потім продовжити зразу ще на 3 роки. А може до того часу вже і дозвільну розжинуть. Ходять чутки, що можуть передати весь цей цирк до сервісних центрів МВС.
 

Пищур

Мисливець
Перед Новим роком проходили процедуру продовження дозволу в м. Чернігів. Всі дії по продовженню залишились як і раніше ( і відстріл і справки) . Але є один неприємний сюрприз! По закінченню процедури бумажне посвідчення вилучили а перевели його в єлектронне посвідчення ( в Дії)
 
кому цікаво був сьогодні у свого дозвільника
маю дві одиниці с терміном діі дозволів до лютого 2024 року
написав заяву щоб не проходити продовження
ось сама заява :^ відповідно до наказу №195 зобов*язуюсь в десяти денний термін продовжить дозволи на належну мені зброю ^
заява прийнята
але разів зо два переконував що потрібно не відтерміновувати а зараз проходити я на своєму настояв от на цьому і порішили і відповів що да ви маєтє такє право і зараз майже всі проходять як і раніше а таких як я одиниці
відстоюйте своі права
 

old hunter

Снайпер
написав заяву щоб не проходити продовження
То самодіяльнисть дозвільників, може перестраховка.
Така заява не передбачена в жодному НПА.
В нашому дозвольному болоті такі заяви не пишуть, та і в Наказі №195 заяви не передбачені.

Це все одно що на кожну дію передбачену Законами та Наказами писати заяви, що ви зобов*язуютесь їх виконувати.
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
написав заяву щоб не проходити продовження
ось сама заява :^ відповідно до наказу №195 зобов*язуюсь в десяти денний термін продовжить дозволи на належну мені зброю ^
Как то не понятно. какая заява, там все автоматически, как президент продолжил военное положение, так и у нас продлились разрешения, по тому приказу никакие заявы не предусмотрены...
Мне разрешитель звонил, агитировал на продление, я сказал что оружие у меня, не утрачено, положение я знаю, но пока не имею возможности заниматься этим вопросом...Он ответил что он меня услышал, понял и вопросов более не имеет...
 

Степанович 2

Снайпер
...відстоюйте своі права
Не зрозуміло, що ви цим виграли ... продовжили б і мали спокій на 3 роки. Я особисто так і зробив, у вересні минулого року, і багато хто саме так поступає.
Друге діло, що може щось заважає і немає такої можливості.
 

old hunter

Снайпер
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То добре, вона тільки батарейку в телефоні садить, користі ніякої.
не може бути і не кажіть такого - дужже корисна річ!!! ;) :D :D
зараз маю трошки справ з нотаріусом - каже, що багато документів можна в Дії зробити самому, але коли питання стало в зборі документів - витяг з ДЗК, витяг з демографічного реєстру громади, нормативно-грошова оцінка землі, довідка ОК-5 з пенсійного і т.д. - каже принеси бомажку, бо треба підтвердження... тобто в сраній Дії тільки нікому непотрібні папірці, які не потребують підтвердження і то для власного користування, а як до людей іти - дай бомажку!!! і бажано з синьою печаткою...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І відразу почнеться четверта світова війна... Війна інтернету з людством :)
Мені теж цікаво що буде, якщо зупинять поліцейські і збій в дії. Правда під час військового стану треба мати при собі документи і про дію там ні слова, тому покажу те що є. А на боді -камеру поліцейського продемонструю що дія не працює. Хз що з того вийде. Цікаво самому.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Самі собі зробили DOS-атаку :) бо ми українці завзяті :)

PS: вже все працює, показуй перевіряючим документи :)
Screenshot_2024-02-03-21-03-39-998_org.telegram.messenger.jpg
 

Altay1972

Снайпер
А можно такую справку, чтобы на эту справку, ни одна другая справка...
Выше же уже писали что документы в Дие хорошо, но обычные бумажные, с мокрой синей печатью работают (немного) много лучше... :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
100 процентів. Краще бумажка. Особливо в країні, в якій іде війна, бомблять житлові квартали, кожен день гинуть діти і мирні люди, перебої зі світлом, газом, водою, а багато де взагалі відсутні навіть признаки цивілізації, будь який зв'язок, не говорячи вже за інтернет. І ми стаємо дибки, як на 3 хвилини підвис сервер і починаємо поносити державні програми на чому світ стоїть, бо в когось на 3 хвилини виникли незручності. 100 процентів, тільки бумажка з синьою печаткою.
Можеш колись буде мирне життя і ми нарешті оцінимо ті блага цивілізації, якими користуються в світі вже не один десяток років :)
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Мені теж цікаво що буде, якщо зупинять поліцейські і збій в дії.
Та обдурити можна спробувати.
Я зробив скріншоти сторінок документів з дії і вони в мене в телефоні.
Відкрив та показав, якщо поліціянт провтикае, то може прокатить.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так то значить є якийсь толк з дії і не просто так вона посадила 0.3 процента зарядки чи скільки там? :)
 
Зверху