Продление разрешения

old hunter

Снайпер
вона давно зареєстрована на покупця, просто зміни не внесли в базу. і так буде часто та багато
То було б не погано, але покупець каже що НІ. Не може з нею нікуди поїхати.
Дозвільники морозятся, кажуть в процесі переоформлення.
 

штурман

Мисливець
Внесу пару ложечек дегтя в бочонок меда. Да,действительно, приказ 195 существует,НО, вы должны прийти и написать заявление о продлении разрешения на срок военного положения.Если срок разрешения истек.А вот тут и начинаются чудеса. Вас направят к экспертам, там вы заплатите денежку за ОТСТРЕЛ ГЛАДКОСТВОЛЬНОГО ОРУЖИЯ. Его сфотографируют и внесут в базу.Если вам повезет - вы управитесь за один день. Но везет далеко не всем. Этот центр ОДИН на всю область. Для полноты ощущений представьте, что вы живете за 100-150 км от Днепра Поездка по маршруткам с ружьем, а то и не с одним не очень бодрит. Ну,а если своим авто, то приплюсуйте затраты на топливо. И скорее всего, вам придется не один раз повторить этот маршрут. Потому,что часов в 9 утра вы будете где то 20-м. И эта процедура касается и продления и переоформления. И всем похер. Люди возмущаются,но ведь на них плевать По моему глубокому убеждению , это новшество сделал либо недоумок, либо враг. Потому, что провоцировать людей на недовольство, создавать дополнительное напряжение в обществе, вместо того, что бы упростить весь процесс может только такой тип.
 

old hunter

Снайпер
Да,действительно, приказ 195 существует,НО, вы должны прийти и написать заявление о продлении разрешения на срок военного положения.Если срок разрешения истек.
Ні не треба, то поза Законами та наказами МВД і таке ніде не прописано.
Зараз дозвільники в по областям лякають власників зброї та вимогають хто де що хоче.
Я вже писав, подивитись термін дії свого дозволу можна тут:
https://services.mvs.gov.ua/
це, один з офіційних Державних сайтів України.
Там мій просрочений дозвіл продовжений до кінця серпня 2023 року.
Тобто він в базі МВД і дійсний (ані штрафів за просрочку ні інших питань в Закону до мене немае).

За відстріл гладкоствола теж саме, нема ніякого відстрілу гладкоствола в Наказі №509 МВД.
"довідка про огляд технічного стану і відстріл нарізної зброї, її основних частин, пристрою, видана установами Експертної служби МВС не пізніше як за 60 календарних днів до дня звернення (якщо такої інформації немає в ЄРЗ), або довідка про огляд технічного стану мисливської гладкоствольної зброї, її основних частин.
Тільки тех. огляд.

Бардак та знущання над власниками зброї.
Особливо в Дніпрі щось твориться неймовірне.:eek:
 
Останнє редагування:

штурман

Мисливець
Я полностью согласен с Вашей последней фразой. Да ,никакого отстрела в приказе нет. НО НИКТО НЕ ЗАНЕСЕТ В БАЗУ ВАШЕ ОРУЖИЕ БЕЗ ОТСТРЕЛА. По крайней мере в нашей области. И не переоформит на другого владельца. Хоть башкой в стену стучи. Об этом я и говорил. Написано одно, а в реальной жизни другое, Знаю,что в других областях экспертизу делают разрешители на местах.
 

old hunter

Снайпер
Я полностью согласен с Вашей последней фразой. Да ,никакого отстрела в приказе нет. НО НИКТО НЕ ЗАНЕСЕТ В БАЗУ ВАШЕ ОРУЖИЕ БЕЗ ОТСТРЕЛА. По крайней мере в нашей области. И не переоформит на другого владельца. Хоть башкой в стену стучи. Об этом я и говорил. Написано одно, а в реальной жизни другое,
Так.
Тому е тільки два варіанта дій:
1. Спитати в НЕДКЦ та дозвільній на підставі якого нормативного Акту вони вимогають відстріл гладкоствольної зброї?
2. Другий варіант мовчки везти зброю та патрони на тех. огляд та відстріл, оплачувати та чекати АКТ.
На тех. огляд все одно везти, хай вже кляті стріляють.:)

Е ще третій варіант "палити сільраду" :) але ми його не обговорюемо.
 

штурман

Мисливець
Ответ: 1. А мы в НЕДКЦ выдаем справки только после отстрела. Разрешительная разводит руками _ мы не причем. 2. Я уже все прелести описал выше.3. Давайте победим гадину и посмотрим,что делать дальше.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ответ: 1. А мы в НЕДКЦ выдаем справки только после отстрела. Разрешительная разводит руками _ мы не причем. 2. Я уже все прелести описал выше.3. Давайте победим гадину и посмотрим,что делать дальше.
Зверніться з публічним запитом та спитайте, на підставі ЧОГО з Вас вимагають відстріл гладкостволу. Цікаво буде почитати відповідь.
 

VS1975

Снайпер
Доброго вечора усім ! Сьогодні їздив я у нашу дозвільну в Суми. Продовження дозволу на 2 одиниці гладкоствольної зброї. Термін закінчується 9 серпня. Так от:
- документи для продовження всі ті, що були завжди. Єдине - потрібно ще Витяг з реєстру громади про реєстрацію місця проживання ( у Дії робиться за 1 хвилину. Потрібно тільки роздрукувати на папері ) ;
- замість книжечки - дозволу тепер буде цей дозвіл у Дії. Також буде паперовий витяг формату А 4 ;
- рушниці треба обов'язково везти для ОГЛЯДУ. Я цього не знав, тому доведеться їхать ще раз ( везти рушниці ).
 

old hunter

Снайпер
Доброго вечора усім ! Сьогодні їздив я у нашу дозвільну в Суми. Продовження дозволу на 2 одиниці гладкоствольної зброї. Термін закінчується 9 серпня. Так от:
- документи для продовження всі ті, що були завжди. Єдине - потрібно ще Витяг з реєстру громади про реєстрацію місця проживання ( у Дії робиться за 1 хвилину. Потрібно тільки роздрукувати на папері ) ;
- замість книжечки - дозволу тепер буде цей дозвіл у Дії. Також буде паперовий витяг формату А 4 ;
- рушниці треба обов'язково везти для ОГЛЯДУ. Я цього не знав, тому доведеться їхать ще раз ( везти рушниці ).
В кожному болоті свої королівство. :)
Нажаль дозвільники мабудь сама не кваліфікована частина співробітників МВС.
Де написано про ОГЛЯД зброї, не знаю.
Наші казали що їм треба фотографувати і фото додавати в базу, якщо не фотографували в НЕДКЦ.
Ну може втруситься згодом, розберуться.
 

VS1975

Снайпер
В кожному болоті свої королівство. :)
Нажаль дозвільники мабудь сама не кваліфікована частина співробітників МВС.
Де написано про ОГЛЯД зброї, не знаю.
Наші казали що їм треба фотографувати і фото додавати в базу, якщо не фотографували в НЕДКЦ.
Ну може втруситься згодом, розберуться.
Я не став з ними сперечатися. Одвезу, хай фоткають. На всяк випадок візьму ще патронів ( може влаштуємо відстріл. Прямо у дозвільній) :D :p.
 

Altay1972

Снайпер
рушниці треба обов'язково везти для ОГЛЯДУ. Я цього не знав, тому доведеться їхать ще раз ( везти рушниці )
Осмотр для чего??? на предмет функциональности, на предмет внесения изменений в конструкцию, на предмет соответствия принятым ГОСТам...для чего осмотр??? разрешитель не эксперт и, соответственно, дать судьбоносное заключение о пригодности к дальнейшей эксплуатации вашего оружия или соответствия его принятым стандартам - он не уполномочен...это НДЭКЦ... ну посмотрит, и что дальше?...
много у нас разного необъяснимого со стороны действующий норм и положений, и трактовки этих положений на местах...
 

old hunter

Снайпер
Осмотр для чего??? на предмет функциональности, на предмет внесения изменений в конструкцию, на предмет соответствия принятым ГОСТам...для чего осмотр??? разрешитель не эксперт и, соответственно, дать судьбоносное заключение о пригодности к дальнейшей эксплуатации вашего оружия или соответствия его принятым стандартам - он не уполномочен...это НДЭКЦ... ну посмотрит, и что дальше?...
много у нас разного необъяснимого со стороны действующий норм и положений, и трактовки этих положений на местах...
В мене е деяка інформація, але поки замало. Вона субїективна і більше для для розуміння.
Поділюсь.
Дозвільники оглядають та фотографують рушниці на спеціальному плакаті з клітинками, де можно розуміти розміри зброї. Фото вони повинні внести до бази. Якщо дозвільник бачить невідповідність розмірів, шати, піддуття та інше він пропонуе пройти єкспертизу в НЕДКЦ.
Можно це зробити зразу в НЕДКЦ (тоді вони роблять фото і додають в базу) і принести дозвільнику АКТ тех. огляду.
Якщо в НЕДКЦ побачать вади рушниці, які по їх нормативним документам можуть заборонити подальше використання , то АКт вони можуть не дати (або дати незадовільний тут не знаю) і дозвільник не продовжить срок дії дозволу.

По питанню відстріла гладкоствола, як на мене тут все банально просто.
В НЕДКЦ немае кітанцій (а може і такої платної послуги) на технічний огляд рушниці.
В них е квітанції і затверджена послуга "Техничний огляд та відстріл зброї............"
І вони тупо будуть вимогати відстрілу.
 

Trigal

Снайпер
І вони тупо будуть вимогати відстрілу.
В чому полягає сенс відстрілу гладкоствольної зброї?
Нарізну відстрілюють для фіксації пошкоджень кулі, характерних для конкретного ствола.
Що дає відстріл гладкого ствола шротом? Тим більше, що є стволи, з яких кулями взагалі стріляти заборонено...
 

Trigal

Снайпер
Що стосується подовження дії дозволу..
Життєвий досвід підказує, що краще всеж-таки заморочитись і продовжити його дію.
По-перше термін 10 днів - це дуже мало, виходячи з кількості бажаючих. Буде просто армагедон. Якщо не встигнути (що дуже ймовірно) - отримаєш "догану" і чимало зайвого клопоту.
По-друге після відміни воєнного стану буде купа інших термінових справ. Особливо у військових, ФОПів, переселенців.
По-третє є досвід "відміни" сплати податків на термін військового часу. Яка по суті виявилася відтермінуванням з усіма витікаючими наслідками.
В мене термін дії закінчується в листопаді. Коли займусь цим питанням - поділюсь інформацією
 

old hunter

Снайпер
В чому полягає сенс відстрілу гладкоствольної зброї?
Нарізну відстрілюють для фіксації пошкоджень кулі, характерних для конкретного ствола.
Що дає відстріл гладкого ствола шротом? Тим більше, що є стволи, з яких кулями взагалі стріляти заборонено...
Немае ніякого.
Просто послуга така в них і іншої немае.
Е правда адекватні осередки НЕДКЦ де пишуть:
"Гладкоствольна мисливська зброя відстрілюється у разі добровільної згоди власників."
https://ndekc.ck.ua/novini/820-vidstril-zbroyi.html
https://ndekc.te.ua/news/poslugi-schodo-tehnchnogo-oglyadu-ta-kontrolnogo-vdstrlu-zbro
 

old hunter

Снайпер
Ось воно:
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 4 червня 2007 р. № 795
Київ
Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання


36-5.
Огляд технічного стану і відстріл вогнепальної зброї, спеціальних засобів та конструктивно схожих із зброєю виробів із використанням патронів замовника з видачею довідки на бланку установи.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/795-2007-п#Text

Просто "Огляд технічного стану" без відстрілу немае в Постанові.
І вони не можуть його проводити без відстрілу.
В квітанції також буде написано як в п 36-5.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В чому полягає сенс відстрілу гладкоствольної зброї?
Нарізну відстрілюють для фіксації пошкоджень кулі, характерних для конкретного ствола.
Що дає відстріл гладкого ствола шротом? Тим більше, що є стволи, з яких кулями взагалі стріляти заборонено...
Це дає можливість формування гільзотеки гладкоствольної зброї. На місці злочину, іноді, знаходять відстріляні гільзи. До речі, ще відносно нещодавно була обов"язкова вимога надавати по 2 стріляні гільзи ( з кожного ствола) при придбанні чи переєстрації гладкоствольної зброї. Потім її відмінили.
Є навіть спеціальна література для криміналістів-балістиків з цього приводу. До речі, дуже цікава і повчальна в плані вивчення гладкоствольної мисливської зброї. Подібну інформацію у мисливській літературі не зустрінеш. Удари бойків, сліди від екстракторів-ежекторів, патронники і т.д. у кожної гладкоствольної зброї унікальні і експерт легко встановить тип зброї і приналежність конкретної рушниці.
 

old hunter

Снайпер
До речі, ще відносно нещодавно була обов"язкова вимога надавати по 2 стріляні гільзи ( з кожного ствола) при придбанні чи переєстрації гладкоствольної зброї. Потім її відмінили.
Офіційно не було, не бачив такого в нормативці.
А так да, хто фото біля сейфу просив хто гільзи, хто з дозвільників казав "я ще не снідав сьгодні", різне було.
Народ з радістю ніс все що вимогали.:)
І несе досі, це мабудь не виправити.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Офіційно не було, не бачив такого в нормативці.
А так да, хто фото біля сейфу просив хто гільзи, хто з дозвільників казав "я ще не снідав сьгодні", різне було.
Народ з радістю ніс все що вимогали.:)
І несе досі, це мабудь не виправити.
В Чернігові особисто здавав гільзи з рушниць в ось цю інституцію

https://www.ndekcmvs.cn.ua/

Пам"ятаю, ще в черзі стояв чоловяга з ТОЗ-34 в 28 калібрі. Довго я крутив його рушницю в руках....
І оголошення було на дверях х умовами відстрілу. Запам"ятав, що відстріл іномарок коштував дорожче ніж зброї СРСР. Чому так, ХЙЗ.
 

old hunter

Снайпер
Зверху