Продам рушницю Chr. Friedrich Triebel

tohchik

Новачок
Продам рушницю Chr. Friedrich Triebel, 12 кал., 1926 р.в., вертикалка, в стволах є невеликі раковини, територіально м. Черкаси, по всім питанням звертайтеся по телефону 093-637-72-30, на сайті не буваю, ціна 2000 у.е.
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Дайте будь ласка чітке фото лобу ( щитка) колодки і дульного зрізу. Також фото дерева і тильника. Дякую.
 

Dionys

Мисливець
Вибачаюся, на час розміщення оголошення не знав ціну даної рушниці, ціну змінено 10 000 у.е.
Го 100 000у.о.. Не знаю, може і є супер поціновувачі брендів, але я б взяв 3 рушниці на ці кошти. Вінчі щоб подивитись що воно таке, SBE-3 бо подобається дизайн і рафаелло просто щоб було, а на те що лишилось обмив би ці покупки з друзями). Нічого особистого, вдалого продажу.
 

gaudi

Слідопит
Го 100 000у.о.. Не знаю, може і є супер поціновувачі брендів, але я б взяв 3 рушниці на ці кошти. Вінчі щоб подивитись що воно таке, SBE-3 бо подобається дизайн і рафаелло просто щоб було, а на те що лишилось обмив би ці покупки з друзями). Нічого особистого, вдалого продажу.
не доречне порівняння...
 

Dionys

Мисливець
не доречне порівняння...
Може й так, але це тільки Ваша думка.
Не заперечую того, що існують колекційні речі, з якихсь обмежених/лімітованих серій, партій виробництва, які цінуються і коштують в рази більше за серійні сучасні зразки. Але тут я особисто бачу зачовгану залізячку і шматочок подрашпаного дерева за які просять 10к у.о..
 

Igor_pol

Мисливець
Може й так, але це тільки Ваша думка.
Не заперечую того, що існують колекційні речі, з якихсь обмежених/лімітованих серій, партій виробництва, які цінуються і коштують в рази більше за серійні сучасні зразки. Але тут я особисто бачу зачовгану залізячку і шматочок подрашпаного дерева за які просять 10к у.о..
Як казав тут на форумі один продаван - тут одні ніщєброди.... Та заздрісники) а так цікаво коли автора спустять на землю)
 

BigBoy

Мисливець
Го 100 000у.о.. Не знаю, може і є супер поціновувачі брендів, але я б взяв 3 рушниці на ці кошти. Вінчі щоб подивитись що воно таке, SBE-3 бо подобається дизайн і рафаелло просто щоб було, а на те що лишилось обмив би ці покупки з друзями). Нічого особистого, вдалого продажу.
Чому тоді не візьмете ті три рушниці?
 

Dionys

Мисливець
Чому тоді не візьмете ті три рушниці?
Тому що маю рушницю якої мені вистачає. І не готовий в такий час витратити більше 300 тис.грн. на свої забаганки. Не розумію суті питання, аби щось написати.
Чому ви цю собі не візьмете?
 

кесарь

Мисливець
Торгова марка Chr. Friedrich Triebel заснована в Зуле в 1800 році, та функціонувала до початку другої світової війни. Схожа рушниця була продана в вересні 2018 року з аукціону Rock Island Auction Co. Нажаль ціну продажи, найти не зміг. Фото самої рушниці, 1927 року випуску нижче.
Можу тільки додати, що горізонталка цієї фірми, в ідеальному стані, в 2012 році, продавалась за 6,5 тисяч доларів. На американських форумах, є інформація, що за рушницю цієї ж фірми в Німеччині просили близько 3 тисяч доларів.
 

Вкладення

gaudi

Слідопит
Може й так, але це тільки Ваша думка.
Не заперечую того, що існують колекційні речі, з якихсь обмежених/лімітованих серій, партій виробництва, які цінуються і коштують в рази більше за серійні сучасні зразки. Але тут я особисто бачу зачовгану залізячку і шматочок подрашпаного дерева за які просять 10к у.о..
по перше: то е 203 меркель..(прототип).ціну на таку рушницю думаю вам скласти буде не важко.у виконанні майстра Трібеля до ціни меркеля додайте 30-50 відсотків і відніміть стан...от приблизно буде ціна даного предмету.по друге дана рушниця(думаю форумчани зі мною погодяться) е колекційною(навіть у такому стані.так як стан не виключае рідкісність предмета.штучно обмежена.так як виробництво майстрами екстра класу.яким був Трібель зведена до штук....П.С.рушниці перераховані вами (п.а) значно дешевші виставленого девайса.навіть у такому стані.з повагою.
 

gaudi

Слідопит
Торгова марка Chr. Friedrich Triebel заснована в Зуле в 1800 році, та функціонувала до початку другої світової війни. Схожа рушниця була продана в вересні 2018 року з аукціону Rock Island Auction Co. Нажаль ціну продажи, найти не зміг. Фото самої рушниці, 1927 року випуску нижче.
Можу тільки додати, що горізонталка цієї фірми, в ідеальному стані, в 2012 році, продавалась за 6,5 тисяч доларів. На американських форумах, є інформація, що за рушницю цієї ж фірми в Німеччині просили близько 3 тисяч доларів.
ціни 2012р.і тепер-різні речі.
 
Зверху