Проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутої на полюванні дичини.

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Якщо ви про загрозу зараження тварин вашого подвір'я, то так, ризик є!
Чи ризикуємо ми? Так! Ризик є!
Що робити?
1. Беріть свою пайку, не сіть до своєї СЕС і лише після цього вживайте!
2. Надавіть на користувачів угідь, нехай зроблять необхідні аналізи.
3. Не приймати участь у таких полюваннях!
Нарешті чую хоч якісь пропозиції по темі.
 

Hovarf

Слідопит
Я зараз дійсно не розумію, що ви хочете почути?
Спробую ще раз пояснити. Всі ми полюємо, після полювання несемо додому м'ясо дичини , яке попередньо не пройшло жодної експертизи (в переважній більшості випадків). Ми наражаємо себе (і своїх рідних) на небезпеку. Я нікого в цьому не звинувачую, бо й сам так чиню. Але ж так не повинно бути. В чому причина, чому так відбувається? Ось і все що я хотів почути від форумчан. Може недостатній контроль з боку державних органів (Держпродспоживслужби чи Держлісагентства), може пасивність і халатність з боку користувачів угідь, може байдужість і безвідповідальність нас, мисливців?
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Проводяться спеціальні контрольні відстріли і роблять аналізи, якщо є загроза, поголовне знищення або введення карантинної заборони.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Був за запрошенням на полюванні по куріпці, коли побачив що з неї вилізло після пострілу... Я туди більше, ні ногою.
 

Trigal

Снайпер
Спробую ще раз пояснити. Всі ми полюємо, після полювання несемо додому м'ясо дичини , яке попередньо не пройшло жодної експертизи (в переважній більшості випадків). Ми наражаємо себе (і своїх рідних) на небезпеку. Я нікого в цьому не звинувачую, бо й сам так чиню. Але ж так не повинно бути. В чому причина, чому так відбувається? Ось і все що я хотів почути від форумчан. Може недостатній контроль з боку державних органів (Держпродспоживслужби чи Держлісагентства), може пасивність і халатність з боку користувачів угідь, може байдужість і безвідповідальність нас, мисливців?
Это чем-то напоминает: снял женщину легкого поведения, принес домой СПИД, сифилис, Гепатит-С. Кто в этом виноват?
"Може недостатній контроль з боку державних органів"?, Может Минздрав Украины? :)
Волка бояться - в лес не ходить. Опасаетесь принести домой больное животное - не ходите на охоту. Ну или несите трофей в СЭС для экспертизы.
"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих" (С), не надо крайнего искать. Если всё так печально - идите за мясом в супермаркет, а для пострелять есть стрельбище и "тарелки".
 

Hovarf

Слідопит
Это чем-то напоминает: снял женщину легкого поведения, принес домой СПИД, сифилис, Гепатит-С. Кто в этом виноват?
"Може недостатній контроль з боку державних органів"?, Может Минздрав Украины? :)
Волка бояться - в лес не ходить. Опасаетесь принести домой больное животное - не ходите на охоту. Ну или несите трофей в СЭС для экспертизы.
"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих" (С), не надо крайнего искать. Если всё так печально - идите за мясом в супермаркет, а для пострелять есть стрельбище и "тарелки".
Це Ваша осообиста думка і зовсім недоречний приклад. В мене думка інша.
 

Hovarf

Слідопит
Опасаетесь принести домой больное животное - не ходите на охоту. Ну или несите трофей в СЭС для экспертизы.
"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих" (С), не надо крайнего искать. Если всё так печально - идите за мясом в супермаркет, а для пострелять есть стрельбище и "тарелки".
І ще, не треба давати мені особисто ніяких порад, забагато уваги до моєю персони, якось сам розберуся, що мені робити.
 

Hovarf

Слідопит
Мій знайомий недавно був присутнім на колективному полюванні в Польші. З його слів - добули чотирьох кабанів, туші відвезли в садибу, знімали шкіру і розробляли м'ясо там же в спеціально обладнаному приміщенні. Після полювання , як і в нас - застілля з випивкою та закускою для всіх учасників (включаючи загоничів немисливців), причому - ніхто не смажив ніяких кабанячих печінок, м'яса чи чогось іншого. Все це зберігалося в холодильнику. На другий день господар привіз довідку про те , що добуті звірі здорові і м'ясо можна споживати. Ніяких аналізів на місці не було, тільки офіційний папір з печаткою ветекспертизи. Потім приїхали декілька мисливців -учасників полювання і купили по встановленій ціні якусь частку цього м'яса. Решту дичини господар продав (чи роздав) людям, які допомагали в проведенні полювання та загоничам. В мого знайомого склалося враження, що більшість мисливців - гостей, взагалі не цікавило м'ясо. Вони приїхали за задоволенням від полювання і отримали його.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вони приїхали за задоволенням від полювання і отримали його.
Уровень ИХ жизни позволяет жить охотой, а не жить- с охоты!
И мясо дичи, за ИХ зарплаты элементарно приобрести в обыкновенном продуктовом магазине, наряду с другими продуктами. Пожалуй, круглый год и отличного качества: это не шаурму на Троещине покупать...
 
Останнє редагування:

собаколюб

Слідопит
Мск "Сокіл" Суськ, Рівненська обл... При добування звірини є спецмайданчик для обробки туші, є люди які це вміють робити. І на місці проводять ветсанеспертизу туші(також є спеціальні люди ;) ) з офіційними паперами... і холодильники є!
Але це додаткові кошти, які не всі хочуть сплачувати("я і сам вмію!")...
Все починається з нас...
 

Hovarf

Слідопит
Мск "Сокіл" Суськ, Рівненська обл... При добування звірини є спецмайданчик для обробки туші, є люди які це вміють робити. І на місці проводять ветсанеспертизу туші(також є спеціальні люди ;) ) з офіційними паперами... і холодильники є!
Але це додаткові кошти, які не всі хочуть сплачувати("я і сам вмію!")...
Все починається з нас...
Погоджуюсь з Вами на всі 100 %.
 

Hovarf

Слідопит
Уровень ИХ жизни позволяет жить охотой, а не жить- с охоты!
За багато років з різними людьми доводилось зустрічатися на полюванні. Були й такі, в яких джипи та зброя були рівноцінні вартості двохкімнатної квартири, і грошей - кури не клюють, але жадібність до куска м'яса була такою, що з рідної мами шкіру б здерли.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
За багато років з різними людьми доводилось зустрічатися на полюванні. Були й такі, в яких джипи та зброя були рівноцінні вартості двохкімнатної квартири, і грошей - кури не клюють, але жадібність до куска м'яса була такою, що з рідної мами шкіру б здерли.
Ну, это- наши украинцы!!!
ОНО, блин, везет с охоты багажник мяса, а еще, на подъезде к городу, "снимет", ночью!!!, с карабина, с тепликом , косулю, в зеленой зоне и разделает у себя в гараже! ЖЛОБЫ!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А що, крім трихінельозу інших хвороб у ваших тварин немає? У нас був випадок, сказ у лося знайшли
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А що, крім трихінельозу інших хвороб у ваших тварин немає? У нас був випадок, сказ у лося знайшли
Небольшая быль из жизни черниговских браконьеров: как-то поехала бригада ( в те времена, когда тепликов еще и в помине не было) на лося в один из районов, граничащий с чернобыльской зоной. "Охота" была удачной: взяли быка. Разделали, поделили добычу, разложили куски мяса по пакетам. Выпили, закусили.
Как всегда ( или почти всегда) нашелся один умник, не поленившийся взять с собой...дозиметр!!! Проверил свою пайку-дозиметр показал превышение допустимых норм радиации- в разы! Шок, паника - у всех. Большинство участников той затеи, естественно, выбросили и мясо, и пакеты в лесу. Кое-кто оставил его для собак.
На мой вопрос: больше в тех местах лося не стреляли? ответ был следующим: стреляли и стреляем,но...дозиметров с собой больше не берем!!!
 

ura83

Слідопит
[
На мой вопрос: больше в тех местах лося не стреляли? ответ был следующим: стреляли и стреляем,но...дозиметров с собой больше не берем!!!
:D:D:D:D:D:D:D:eek::rolleyes:
 
Статус
Закрита.
Зверху