Поцупили тему

Статус
Закрита.
Погоджусь з вами, пане Норд. Дійсно, в школі деякі вчились, а деякі опанували ази граматики з написів в шкільному туалеті. Не зрозуміла, тільки, ваша позиція поставити одних і других в один ряд, причому закривши рота першим. І якщо УТМР планує виховувати в своїх рядах почуття патріотизму, що власне зазначено в положенні про первинну організацію клубу, то не "по фені ботаючи", сподіваюсь, це робити зібрались. Моя тема, в жодному разі, не була націлена образити чи спровокувати образу по відношенню до інших форумчан. Запевняю, відчуття людської гідності в мене розвинуте краще вашого. Але освітлювати певні моменти і мати можливість обговорити їх, в темі передбачалось. Це звісно, не спів інтернаціоналу, котрий ви мені радили, та все ж...
 

Просто охотник

Мисливець
Погоджусь з вами, пане Норд. Дійсно, в школі деякі вчились, а деякі опанували ази граматики з написів в шкільному туалеті. Не зрозуміла, тільки, ваша позиція поставити одних і других в один ряд, причому закривши рота першим. І якщо УТМР планує виховувати в своїх рядах почуття патріотизму, що власне зазначено в положенні про первинну організацію клубу, то не "по фені ботаючи", сподіваюсь, це робити зібрались. Моя тема, в жодному разі, не була націлена образити чи спровокувати образу по відношенню до інших форумчан. Запевняю, відчуття людської гідності в мене розвинуте краще вашого. Але освітлювати певні моменти і мати можливість обговорити їх, в темі передбачалось. Це звісно, не спів інтернаціоналу, котрий ви мені радили, та все ж...
Не читал тему которую снесли, но почитав ваше занудство полностью поддерживаю действия модераторов:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то не "по фені ботаючи", сподіваюсь, це робити зібрались
То в такому разі, у Вас як у ярого поборника чистоти нашої мови, нік має звучати не інакше як Гнатко Марлулядовий, бо поєднання словосполучень Игнат Мармеладов і українська мова викликають у мене когнітивний десонанс.
Запевняю, відчуття людської гідності в мене розвинуте краще вашого.
я такий радий за Вас.
УТМР планує виховувати в своїх рядах почуття патріотизму
і виховує, і неважливо якою мовою чи суржиком людина спілкується. скільки хлопців з рядів мисливців воювали на Сході, і не менша кількість допомагали їм з тилу, і ніхто не дивився їм до атестата і диктантів не писав перед тим, як взяти до рук АК.
Моя тема, в жодному разі, не була націлена образити чи спровокувати образу по відношенню до інших форумчан
сьогодні мовне питання використовується з метою політичного піару і будь-яка спекуляція мовним питанням призводить до гризні, в тому числі і Ваша тема якраз активно займається цим на нашому форумі.
 
‌Сподіваюсь зі своїм дисонансом ви швидко впораєтесь бо всякі розлади, знаєте, шкідливі організмові. У мене ваш нік, чомусь, нічого не викликає, хоч і написаний він англійською. Та й взагалі, переходити на особистості не гоже. Щодо мовного питання, звісно, маю свою думку, котру не буду оголошувати тут. Зазначу тільки, що проблематику мовного питання, в ключі протиставлення українській - російської, підняли тут ви, а не я і розмову в це русло спрямовуєте теж ви. Я не буду розповсюджуватись тут на цю тему бо не місце. Повторюсь тільки, мова - відображення культури людини, якою б вона не була. І я не доберу, чому вам, пане Норд, ця культура - як серпом нижче пояса?
 

Fonex

Снайпер
По моим наблюдениям как раз 50-ти летние пишут намного грамотнее чем люди более молодого возраста.;)
По-разному, конечно, бывает, но таки да, я и сам замечал, что молодые люди, в очень большой их части, пишут малограмотно...Хотя, казалось бы, все заканчивают школу, большой процент получает высшее образование...Хммм, наверное, такое качество образования сейчас или я даже не знаю, что сказать...Но, в любом случае, не нам этих людей переучивать, тем более на данном форуме, здесь - не в этом суть, хотя и не скрою, что читать комментарии, гораздо приятней, когда они без ошибок(не имею ввиду Т9, а "осознанных", так сказать, ошибок)!
 

andremon

Мисливець
По-разному, конечно, бывает, но таки да, я и сам замечал, что молодые люди, в очень большой их части, пишут малограмотно...Хотя, казалось бы, все заканчивают школу, большой процент получает высшее образование...Хммм, наверное, такое качество образования сейчас или я даже не знаю, что сказать...Но, в любом случае, не нам этих людей переучивать, тем более на данном форуме, здесь - не в этом суть, хотя и не скрою, что читать комментарии, гораздо приятней, когда они без ошибок(не имею ввиду Т9, а "осознанных", так сказать, ошибок)!
На счет образования, не уверен, лично знаю достаточно идиотов с высшим образованием чтобы сделать вывод, что образование тут совершенно не причем! В остальном совершенно согласен, да и вообще попытка насильно навязать кому либо свое мировоззрение, мало того что бесполезна, так зачастую еще и вредна для здоровья навязывающего, если не для физического, так для психического - точно! Я сам уже не первый десяток лет общаюсь на различных форумах, доводилось участвовать во множестве всевозможных срачей, по различным поводам, в том числе и в попытках доказать необходимость и удобство правильного, литературного языка, ув. Т.С. рискну дать Вам добрый совет: принимайте мир таким каков он есть, попытка прогнуть его под себя, сломает как минимум ваше хорошее настроение. ;)
 

Ohotnik47

Слідопит
На счет образования, не уверен, лично знаю достаточно идиотов с высшим образованием чтобы сделать вывод, что образование тут совершенно не причем! В остальном совершенно согласен, да и вообще попытка насильно навязать кому либо свое мировоззрение, мало того что бесполезна, так зачастую еще и вредна для здоровья навязывающего, если не для физического, так для психического - точно! Я сам уже не первый десяток лет общаюсь на различных форумах, доводилось участвовать во множестве всевозможных срачей, по различным поводам, в том числе и в попытках доказать необходимость и удобство правильного, литературного языка, ув. Т.С. рискну дать Вам добрый совет: принимайте мир таким каков он есть, попытка прогнуть его под себя, сломает как минимум ваше хорошее настроение. ;)
Один з моїх педагогів колись сказав: освіта не добавляє розуму - лише дозволяє чіткіше висловлювати свої думки.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму
И мне честно говоря все равно как говорит человек, намного важнее что он делает.
 

Vov-1

Зброяр
И мне честно говоря все равно как говорит человек, намного важнее что он делает.
Діма,слідкуй за пунктуацією...;):pСкоро для того щоб зареєструватися на форумі,будуть вимагати здати ЗНО:p:D:D:D
 

Вік71

Снайпер
И мне честно говоря все равно как говорит человек, намного важнее что он делает.
Згоден!
Добавив розділові знаки;):D
И мне,честно говоря,все равно как говорит человек, намного важнее-что он делает.
З тебе пиво!
Діма,слідкуй за пунктуацією...;):p:p:D:D:D
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху