Поцупили тему

Статус
Закрита.
Створив був тему в розділі ОПИТУВАННЯ.
День повисіла, а там як корова язиком злизала. Задав питання модераторові в розділі ПОМИЛКИ І ЗБОЇ В РОБОТІ, та так відповіді і не дочекався. В кого які думки виникають?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Створив був тему в розділі ОПИТУВАННЯ.
День повисіла, а там як корова язиком злизала. Задав питання модераторові в розділі ПОМИЛКИ І ЗБОЇ В РОБОТІ, та так відповіді і не дочекався. В кого які думки виникають?
Так мысль только одна : тему с оффтопом в разделе Всеукраинский совет УООР - под снос!
 
Так мысль только одна : тему с оффтопом в разделе Всеукраинский совет УООР - под снос!
Я, даруйте, не зовсім розумію значення слова "оффтоп" і як моя тема того оффтопа стосується?
 
офтоп - задавати всякі тупі питання і створювати дурнуваті теми по правопису на профільному мисливському форумі.
Річ в тім, пане Норде, що культура мови свідчить про культуру людини в цілому. І мисливці, тут на цім сайті, не виняток. Звісно, для людини не освідченої, малограмотної легше не помітити кричущого. Та чи зацікавлені ми в збільшенні чисельності таких людей навіть на профільному мисливському форумі? Часто зустрічаю репліки на сайті на зразок висловлювань Азарова. З перлів Миколи Яновича чи Віктора Федоровича вся країна боки вривала, а тут на офіційному сайті УТМР виявляється це - норма. І якщо вже ви розвішуєте ярлики дурнуватості, то не лишнім буде звинуватити наших шкільних вчителів мови теж, на уроки котрих ми навіщось ходили. Свою тему вважаю не дурнуватою, а доцільною і своєчасною. А ще такою, яку варто повернути на місце. Переконаний, що серед форумчан є мої однодумці.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Во-первых это форум УТМР.
Сайт он там выше ступенечкой.
Там можете посмотреть всё ли правильно. А тут..тут живое общение, часто Т9 помогает. )
И даже если 50-летний дядька пишет безграмотно, то что Вы предлагаете?
Отправить его в начальную школу?
 

БЮВ

Слідопит
Во-первых это форум УТМР.
Сайт он там выше ступенечкой.
Там можете посмотреть всё ли правильно. А тут..тут живое общение, часто Т9 помогает. )
И даже если 50-летний дядька пишет безграмотно, то что Вы предлагаете?
Отправить его в начальную школу?
По моим наблюдениям как раз 50-ти летние пишут намного грамотнее чем люди более молодого возраста.;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то не лишнім буде звинуватити наших шкільних вчителів мови теж, на уроки котрих ми навіщось ходили
Вчителів звинувачувати - останнє діло, тому що "вчити" та "навчитись" - різні речі, так само як і "навчання" та "учіння" - різні процеси, це я зараз кажу як учитель з десятирічним стажем, правда хімії та біології, а от мати моя - вчитель мови та літератури, тому хто хотів - той начився.
Переконаний, що серед форумчан є мої однодумці.
То збирайтесь собі деінде та співайте "Інтернаціонала" і то тихенько, нишком. Форум - то місце для спілкування, а розмовляємо ми різними мовами, часто на суржику, використовуючи слова різних діалектів та говірок, на які так багата наша Солов'їна. Іноді невірним правописом слова людина передає емоцію, яку пережила в той чи інший момент, також розділові знаки можуть бути авторськими - ця особливість пунктуації Вам відома як людині освіченій. Пан Фандорін, наприклад, часто використовує одеську говірку, що надає певного колориту його постам, але не зловживає нею, а використовує вміло та доречно... хлопці з Західних областей часто використовують діалектизми - люфа, ценькер, цімбори, від яких їх мова набуває іншого, особливого відтінку.
А ще такою, яку варто повернути на місце.
Повірте моєму досвіду, зараз наразі гостріше стоїть питання доцільності Вашого перебування на форумі, а точніше - Ваших повчань, а ще Правила форуму кажуть, що обговорювати рішення адміністрації форуму заборонено, тому дотримуйтесь не лише правил правопису, а й правил форуму...

ПіСі: маю надію, що дотримався всіх правил синтаксису та пунктуації, складаючи складнопідрядні речення та речення з різними видами зв'язку, формуючи цей пост.

ПіПіСі:
Я молча кушала каклетку и кофа вкусное пила,
а он швырнул в меня жестоко словарь какого-то ДалЯ...
И, побежав по калидору , я ,плача, села на транвай...
Швырнул бы лучше ,сволочь,кепчук...
зачем к каклетке нужен Даль???
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вчителів звинувачувати - останнє діло, тому що "вчити" та "навчитись" - різні речі, так само як і "навчання" та "учіння" - різні процеси, це я зараз кажу як учитель з десятирічним стажем, правда хімії та біології, а от мати моя - вчитель мови та літератури, тому хто хотів - той начився.

То збирайтесь собі деінде та співайте "Інтернаціонала" і то тихенько, нишком. Форум - то місце для спілкування, а розмовляємо ми різними мовами, часто на суржику, використовуючи слова різних діалектів та говірок, на які так багата наша Солов'їна. Іноді невірним правописом слова людина передає емоцію, яку пережила в той чи інший момент, також розділові знаки можуть бути авторськими - ця особливість пунктуації Вам відома як людині освіченій. Пан Фандорін, наприклад, часто використовує одеську говірку, що надає певного колориту його постам, але не зловживає нею, а використовує вміло та доречно... хлопці з Західних областей часто використовують діалектизми - люфа, ценькер, цімбори, від яких їх мова набуває іншого, особливого відтінку.

Повірте моєму досвіду, зараз наразі гостріше стоїть питання доцільності Вашого перебування на форумі, а точніше - Ваших повчань, а ще Правила форуму кажуть, що обговорювати рішення адміністрації форуму заборонено, тому дотримуйтесь не лише правил правопису, а й правил форуму...

ПіСі: маю надію, що дотримався всіх правил синтаксису та пунктуації, складаючи складнопідрядні речення та речення з різними видами зв'язку, формуючи цей пост.

ПіПіСі:
Я молча кушала каклетку и кофа вкусное пила,
а он швырнул в меня жестоко словарь какого-то ДалЯ...
И, побежав по калидору , я ,плача, села на транвай...
Швырнул бы лучше ,сволочь,кепчук...
зачем к каклетке нужен Даль???
Я бы тока ещё "кепчук" исправил на "кепчуп" :D
Так на мой имхуй калоритнее :D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Каклетка это сила.. калорийная сила! :D
Каклета... сколько в этом слове..:rolleyes:
У меня бабушка так говорила.
Я реально лет до 10 думал, что так правильно. :D:D
 

Vov-1

Зброяр

Trigal

Снайпер
Переконаний, що серед форумчан є мої однодумці.
Так, однодумці є, і досить багато. І не лише Вам ріже очі вражаюча кількість помилок у повідомленнях. Та найбільше дивує, навіть шокує те, що більшість безграмотних учасників форуму дуже агресивно сприймають будь-яку спробу критики на свою адресу. Прикро це все. Молодь взагалі не читає книжок та нехтує знанням рідної мови. Нажаль....
 

Trigal

Снайпер
То збирайтесь собі деінде та співайте "Інтернаціонала" і то тихенько, нишком. Форум - то місце для спілкування, а розмовляємо ми різними мовами, часто на суржику, використовуючи слова різних діалектів та говірок, на які так багата наша Солов'їна. Іноді невірним правописом слова людина передає емоцію, яку пережила в той чи інший момент, також розділові знаки можуть бути авторськими - ця особливість пунктуації Вам відома як людині освіченій. Пан Фандорін, наприклад, часто використовує одеську говірку, що надає певного колориту його постам, але не зловживає нею, а використовує вміло та доречно... хлопці з Західних областей часто використовують діалектизми - люфа, ценькер, цімбори, від яких їх мова набуває іншого, особливого відтінку.
Когда читаешь в сообщениях "луДше", "учЯтся", "пишЫте мне в личку" и тому подобное - это не суржик и не диалект, это - дебилизм. И попробуй исправить - сразу в штыки. Ну тут правильно сказали: кому-то и туалеты мыть надо... Жаль только, что молодежи, владеющей 2-3-4 языками намного меньше, чем вот такого.... не знающего (и не желающего знать) даже одного, родного языка, не важно какой он: русский или украинский.
 
Статус
Закрита.
Зверху