Потребую поради , консультації по зброї .

китай

Слідопит
Доброго дня шановне товариство , я стою перед вибором , напів автомати газовідвід , чи інерційна система перезарядки , зразу скажу , що питання в догляді за газовідвідними системами не стоїть , зброю чистити люблю , питання в іншому , які переваги чи недоліки між цими видами зброї , порівняти не маю з чим , з напівавтоматів користувавсь лиш мц 21-12 але за 20 років вона мені надоїла , відвідав сьогодні мисливський магазин , кажучи чесно , то хотів Бенеллі м 2 взявши в руки вона мені чомусь не лягла , запропонували ще дві моделі і обидві гарно мені лягли в руки , першою попробував Browning A5 Composite 12/89 з 76 стволом , і ще запропонували Beretta A 400 Xtreme Unico 12/89 з 76 стволом і ця також гарно мені підходить , питання ще в тому , чи не втрачає газовідвідна система в різкості пострілу із за газів які пере заряджають зброю , вислухаю всі думки і поради і тоді буду приймати рішення , дякую.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
чи не втрачає газовідвідна система в різкості пострілу із за газів які пере заряджають зброю
Если у Вас возникает подобній вопрос, я бі Вам рекомендовал бокфлинт от Беретты.
А, если серезно то я наверное выбрал бы Бенелли, но очень внимательно смотрел бы ствол на предмет его ровности, у Беретт стволы более ровные. Остальные модели менее популярны и при перепродаже потеряете в цене.
 

китай

Слідопит
Двухстволки вмене є , я хочу ще напів автомат з хорошими даними , рушницю хочу вибрати одну і постійну і щоб не продавати , а полювати ще хоть скілько залишилось , бо вже і молодість минула .
 

Fonex

Снайпер
я наверное выбрал бы Бенелли, но очень внимательно смотрел бы ствол на предмет его ровности
Согласен с Вами!Не отбрасывал бы я еще вариант - Франки Афинити...
хотів Бенеллі м 2 взявши в руки вона мені чомусь не лягла
В чем именно не лягла?Есть проставки...
 

китай

Слідопит
По Бенеллі м2 , перше короткий трохи мені приклад , але не це головне , приклад можна продовжити проставками мабуть , думаю що можна б було підібрати , хоч забувся поцікавитись на цей рахунок у продавців , друге і я думаю що це важливіше , це висока прицільна планка , вклавши рушницю як потрібно я постійно мусів регулювати стволом , щоб було видно лиш мушку а не прицільну планку , а з низькими прицільними планками все гуд , якось так , я і сам дуже цим розстроівся бо хотів Бенеллі м 2
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

BuTaMuH

Новачок
Я отцу купил на подарок. Принципиально была нужна низкая планка. 2 года полёт нормальный. Дичь ложит на вскидку. Ниодного неперезаряда не было. Большой плюс это цена которая не принуждает хранить ружьё в сейфе и вытаскивать его по праздникам пыль протирать. Я понимаю, что сейчас будут размышления о производстве в Испании, но Мерседесы тоже начали производить в Раше, от этого он не перестал называться Мерседесом. Всем добра!
 

китай

Слідопит
Наразі я бачу що товариство надає перевагу все таки Бенеллі , ще така принципова вимога до зброї яку куплю має бури в пластику . Можливо хтось користує ці Браунінг А 5 як що про Беретта А 400 я дещо розумію , то про Браунінг , іменно цієї моделі я ні бум бум . Я раніше думав , купити не проблема , були б рєгроші , а зараз бачу що це не просто , знаю одне , що поспішати не можна , потрібно все зважити .
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Бенелі , не пожалкуете , Берета , теж гарий апапарат , але , не для на піп аавтомата
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
чи не втрачає газовідвідна система в різкості пострілу із за газів які пере заряджають зброю
Нет, ничего она не тратит особо.
По Бенеллі м2 , перше короткий трохи мені приклад , але не це головне , приклад можна продовжити проставками мабуть , думаю що можна б було підібрати , хоч забувся поцікавитись на цей рахунок у продавців , друге і я думаю що це важливіше , це висока прицільна планка , вклавши рушницю як потрібно я постійно мусів регулювати стволом , щоб було видно лиш мушку а не прицільну планку , а з низькими прицільними планками все гуд , якось так , я і сам дуже цим розстроівся бо хотів Бенеллі м 2
Так это вообще не проблема... К бенелли продаётся утолщенный затыльник, а регулировочные проставки идут у комплекте с ружьем и вы можете сами под себя подогнать М2.
 

китай

Слідопит
Бенелі , не пожалкуете , Берета , теж гарий апапарат , але , не для на піп аавтомата
А що скажете про Бенеллі комфорт , або кріо комфорт , як що не помиляюсь , в цих моделях низькі прицільні планки .
 

KFoR

Зброяр
Доброго дня шановне товариство , я стою перед вибором , напів автомати газовідвід , чи інерційна система перезарядки , зразу скажу , що питання в догляді за газовідвідними системами не стоїть , зброю чистити люблю , питання в іншому , які переваги чи недоліки між цими видами зброї , порівняти не маю з чим , з напівавтоматів користувавсь лиш мц 21-12 але за 20 років вона мені надоїла , відвідав сьогодні мисливський магазин , кажучи чесно , то хотів Бенеллі м 2 взявши в руки вона мені чомусь не лягла , запропонували ще дві моделі і обидві гарно мені лягли в руки , першою попробував Browning A5 Composite 12/89 з 76 стволом , і ще запропонували Beretta A 400 Xtreme Unico 12/89 з 76 стволом і ця також гарно мені підходить , питання ще в тому , чи не втрачає газовідвідна система в різкості пострілу із за газів які пере заряджають зброю , вислухаю всі думки і поради і тоді буду приймати рішення , дякую.
Ну з цих двох я б дивився в сторону беретти, але інерційна система мені імпонує більше. Тому М2, якщо не зручно з високою планкою то рафаелку :)
Навіть зараз на форумі є не погані екземпляри
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

китай

Слідопит
Багато говорити не буду,хвалити також,але уважно придивіться,почитайте і зрозумієте,що це,власне, те що вам потрібно!!Якщо "зачепить",то гарантом можу виступити я!!https://www.zbroya.biz/blog/benelli-super-sport-luchshee-rugje-dlja-skorostnoj-strelby/,https://www.benelli.it/ru/prodotti/samozaryadnye-ruzhya/raffaello/raffaello-supersport
Я цілком звами згідний , на даний момент такої ціни не осилю , думаю вартує вона в районі сто тисяч , думаю сім’я неодобрить .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я цілком звами згідний , на даний момент такої ціни не осилю , думаю вартує вона в районі сто тисяч , думаю сім’я неодобрить .
Але зате,це як безпрограшна лотерея,як швейцарський банк!!!Я завжди рекомендую купувати таку зброю,щоб в любий час,при любій ситуації вона продалась за ту ціну,за яку була куплена!!Без втрат коштів,часу,але з подякою нового покупця.
 
Зверху