Потребую поради , консультації по зброї .

GONEFISHING

Новачок
Был у меня А 5 12/76 ствол 760 бой, в принципе, нормальный но проблемы с недонаколом встречались частенько. Продал и взял М 2 с 710 стволом в камо-очень радует. Думал Кордобу взять-очень понравилось, но 760 ствол длинноват для моей комплекции.
Короче я за М 2))
 

komoriche

Мисливець
Добрый вечер!. посмотрите беретту лайт синтетик очень достойный апарат и отзывы очень положительные у самово беретта доволен на все сто говорят должна прийти партия этих ружей с 710 стволами 76 патроник владел инерцией франки предатор по отдаче газаотвод мягче!.
 

KFoR

Зброяр
Моя особиста думка , що все таки в патроннику , задумка в цих патронника 89х була для стальної дробі , так виходить, щоб набрати певну вагу сталевої дробі у порівнянні із свинцевою потрібний більший об’єм для сталевої дробі , а стріляючи звичним 70 свинцевим патроно з 89 го патронника , дріб свинцева сильно деформується в переході з патронника в ствол і це мабуть погіршує осип , можливо так.
Ні в 76-му ні в 89-му патроннику нічого не деформується. Патронник там конусні. Що стосується "різкості" то обтюратор ці питання вирішує, а от прокладка ні.
 

KFoR

Зброяр
Не знаю за Беретты, не скажу, а вот Браунинг А5(не путать с Авто 5) с 89 патронником, знакомый взял - осыпь разными патронами(покупными с гильзой 12*70) нуууу...хреновая осыпь очень...Не знаю в чем дело, в патроннике или в чем-то еще, но вот так как-то...
В мого знайомого берета 400 з89 патронником гіршого бою стандартними патронами каже що ще небачив досих пір неможе продати плюнув і купив бенеллі з 76 патронником і все стало на свої місця
Легко зміняю свою на один з представлених екземплярів:D:D:D
 

китай

Слідопит
Добрый вечер!. посмотрите беретту лайт синтетик очень достойный апарат и отзывы очень положительные у самово беретта доволен на все сто говорят должна прийти партия этих ружей с 710 стволами 76 патроник владел инерцией франки предатор по отдаче газаотвод мягче!.
Обов`язково візьму на замітку, інформації набрав дуже багато , скоро поїду мучити продавців .
 
Зверху