Посоветуйте собаку

zerozzz

Мисливець
День добрый. Посоветуйте породу собак. В целом интересуюсь охотой на пернатых, а значит задача у собаки будут подача утки с болота (надоело самому купаться) и второе это спугнуть дичь с травы. Жить будет в 3 комнатной квартире (ну это к тому что бы у нее крышу не рвало от закрытого помещения). Выгуливать по часу без проблем смогу. Ранее был ризеншнауцер конечно не охотник но знаю что такое дрессировка и болячки у собак. Так же интересует по поводу иммунитета от клещей( понятно что не панацея но к примеру овчарки укусы тяжелее переносят чем те же ризены) . Ну и легкость в дрессировки и скажем так прощание ошибок, а заодно может подскажете кто обучит меня тренированную охотничьих в киевской области.
 

zerozzz

Мисливець
отличие курца от дратхара только в шерсти??
и еще а как в квартире поживает Русский охотничий спаниель?? Как он для новичка?
 

karneol

Новачок
Маю Дратхаара і Рос.Спаніеля тому з власного досвіду можу вам сказати Дратхаар він витриваліший і надійніший в подачі дичини,бо Спаніель може найти але не подати(був випадок коли мені самому прийшлось переходити через рів вона його знайшла і піднесла до берегу а далі незахотіла нести ).Але як для проживання в квартирі то краще Спаніель він менш рухомий (але сильно линяє+ потрібна стрижка вух). Кожен вибирає свою породу собак Те що комусь підходить то не факт що вам підійде...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Держать охотничью, да и любую другую, окромя крысоподобных, собаку в квартире хоть 20-ти комнатной - это жестокое обращение с животными! И собаки охотничьи в квартирах живут меньше, за зиму жиром заплывают, а на охоте стрес и пробежка!
 

s1985

Снайпер
Фокс то что нужно по всем параметрам.Несколько проблемный по шерсти жесткошерстный.Гладкошерстный менее хлопотен.Универсальны в работе
 

s1985

Снайпер
Фокс то что нужно по всем параметрам.Несколько проблемный по шерсти жесткошерстный.Гладкошерстный менее хлопотен.Универсальны в работе
 

s1985

Снайпер
Фокс то что нужно по всем параметрам.Несколько проблемный по шерсти жесткошерстный.Гладкошерстный менее хлопотен.Универсальны в работе
 

Натураліст

Новачок
Фокс і дісно універсал, якщо можна так сказати, сам є власником фоксика.Цілком ним задоволений,від нього не буде шерсті в квартирі..., але якщо для пернатої то все ж краще в даному випадку курцгаар, або драт...Можна ще російського спаніеля, він більш має кращий імунітет ніж німці, але стойки наприклад по перепелу чи куропатці такої як німеь не робить...Я рекомендую російського спаніеля.Окрім вигулу як ви кажете годину на день знайдете, треба ше тренувати собаку, це дуже кропітка робота як на мене.Удачі з вибором.
 

собаколюб

Слідопит
зверніть свою увагу на угорську вижлу...
бачила її на виставці... гладкошерстна, досить вихована, зі слів власника по качці працює відмінна, стіка тверда,але це все заслуга власника, як навчиш - те і маєш.
для квартири трохи велика, але якщо вагаєтесь між курцом і дратом, то можна вписати ще й вижлу
 

Натураліст

Новачок
Вибачте, "собаколюб" але на мою думку угорець трішки на друге підточений о рироді.Але це моя думка, як кажуть сто людей сто думок...
 

собаколюб

Слідопит
нічого не маю проти... але вижла відноситься до лягавих, значить підходить за запитами!
а також ще чомусь не розглядають групу спаніелів,сеттерів, епаньол бретон, пойнтер, а ще можна про ретрівера говорити(але ретріверів більше диванних, ніж мисливців).
таке враження, що український мисливець інших порід лягавих крім курців і дратів не знає... але вони є...
 

Анчар

Новачок
Украинский охотник знает много пород,потому и предложил курца и драта как наиболее подходящие для охоты на утку и птицу,а так же более подходящие для содержания в квартире.

Охотится на утку можно приспособиться с любой собакой, но!
Я своего вельша через раз выпутывал с кушира вместе с уткой,что бы он не утонул.После охоты с сеттером, он становился голым, после того как приходилось выдирать с него репейники вместе с шерстью.Думаю это касается и спаниэлей и им подобных.Ну а выжла думаю будет дорого стоить и не каждому по карману.
 

Натураліст

Новачок
дійсно знає мисливець багато порід мисливських собак, та і сам автор теми теж мабуть їх знає...Тому і просить щось порадити до відповідних умов, а не перерахувати всі відомі нами породи...
 

собаколюб

Слідопит
знайомий має бретона... він до хрипоти в голосі буде доказувати, що саме бретони найкращі лягаві, інший товариш має драта, то і він доказує, що драт кращий. сусід тримає РОСа, то і він доказує,що його пес найкращий! про курців нічого не скажу... ніхто з моїх такого чуда не тримає.
а вижлу якщо піднапрягтись, то можна знайти за відповідні гроші... он щойно звонив знайомий... йому помилкова привезли вижлу(сучинка, 1 рік, енерджайзер,але досі не вчена) він готовий її відати за символічну ціну... якщо є питання то в лічку. скажу одне - знайомий гончатник і лягава його не цікавить зовсім...
трохи відступила від теми... якщо вас цікавить птиця, то вам однозначно потрібно лягаву(хоча будь-яку собаку можна навчити, з цим я згідна на всі 100) і не слухайте нікого, що та чи інша порода універсал... шукайте собі собаку серед чисто лягавих, і судячи з коментарів, з німецькими корнями...
більше втручатись в розмову не буду - не моя тема...
 

VADAS67

Слідопит
Беріть собі гладкого фокса-охотник -універсал.Буде Вам і птицю піднімати і приносити її.В мене сучка нечиста (гл.фокс+ягтерьєр) то вона і стойку робить,хотя її ніхто того невчив.А що вже компаньон і душа сім*ї то нема слів.А основне те що у Вас квартира а не особняк.Іще моя порада -шукайте сучинку ,вони більш привязуються до охотника і більш предані.Но до всього треба буде вчити.
 
Осталось 2 классных кобелька Бретона - не пожалеете 100%.По короткошерстным - просто прийти к любому из них (советующих) в гости и посмотреть ковры. То же с машиной. Я один раз провез курца в салоне легковой, прошло 2 года - шерсть торчит до сих пор. Ест Бретон корма 200 гр в сутки с учетом нагрузки на охоте - по инструкции 165гр. При этом всем курц классная собака, но я б советовал при наличии или какого-то предбанника или нежилой комнаты, но опять же - собака должна жить с охотником рядом. Я б свою из квартиры в вольер не выгнал)))
 

Натураліст

Новачок
Ну я підтримую вадас67, але хай вибача мені та я не розумію як взагалі собаку можна навчити робити стійку?як не мене то це природа собаки і навчити цього неможливо
 

Анчар

Новачок
Норная собака,это в первую очередь норная,а не универсал.
Охотится можно и с дворнягой,но это не значит что она будет гонять лучше гончей,в норе работать лучше норной,искать птицу и делать стойку лучше легавой.У моего знакомого борзая искала куропатку и при взлёте часто её ловила,Так что,назовём и её универсалом?
 
Зверху