Порох NobelSPORT

вовцюгака

Мисливець
Зарядив на крижня 206s.
1.67-1.68/ 32. Cx2000..
Результат негативний.
Пір'я летить,крижню до..одного місця.
С7 краще,але не на багато.
Потім зарядив з круком(2015р).
2.15/34..Шріт 5 та 4 .І все стало на свої місця.
206s ,порох до +10С,нижче не бачу сенса.
Теж саме і з С7.Якщо нижче 10С,то треба дивитись в сторону А1.Можливо в когось і є результат з НС 206s,C7 і при мінусових т-рах,але у мене нажаль враження від них ....ніяке.
 

Виталя

Снайпер
Я тоже был в такой передряги,стрелял С7 1.55-32 и всё было отлично,но пока не похолодало. Похолодало и начались казусы, тоже обратился тут на форуме,и мне подсказали такую навеску С7 1.60-30... мне понравился, патрон хороший и результативный....
 

huntumy

Зброяр
Зарядив на крижня 206s.
1.67-1.68/ 32. Cx2000..
Результат негативний.
Пір'я летить,крижню до..одного місця.
С7 краще,але не на багато.
Потім зарядив з круком(2015р).
2.15/34..Шріт 5 та 4 .І все стало на свої місця.
206s ,порох до +10С,нижче не бачу сенса.
Теж саме і з С7.Якщо нижче 10С,то треба дивитись в сторону А1.Можливо в когось і є результат з НС 206s,C7 і при мінусових т-рах,але у мене нажаль враження від них ....ніяке.
Причина в комплектухі і самому спорядженні.
 

ATIS

Снайпер
Зарядив на крижня 206s.
1.67-1.68/ 32. Cx2000..
Результат негативний.
Пір'я летить,крижню до..одного місця.
С7 краще,але не на багато.
Потім зарядив з круком(2015р).
2.15/34..Шріт 5 та 4 .І все стало на свої місця.
206s ,порох до +10С,нижче не бачу сенса.
Теж саме і з С7.Якщо нижче 10С,то треба дивитись в сторону А1.Можливо в когось і є результат з НС 206s,C7 і при мінусових т-рах,але у мене нажаль враження від них ....ніяке.
Товариш з яким полюю, використовує
виключно 206s... Минулого сезону полювання в значний мінус, було -17, на колектив він добув три русака, два з яких були далеко за 50. Шріт #1. Він гарний стрілок, а найголовніше споряджає гарні набої....
Не в мінусі діло, шукайте причину в комплектусі...
Опишіть рецепт патрона, якщо можна.
 

yuriu 71

Мисливець
Зарядив на крижня 206s.
1.67-1.68/ 32. Cx2000..
Результат негативний.
Пір'я летить,крижню до..одного місця.
С7 краще,але не на багато.
Потім зарядив з круком(2015р).
2.15/34..Шріт 5 та 4 .І все стало на свої місця.
206s ,порох до +10С,нижче не бачу сенса.
Теж саме і з С7.Якщо нижче 10С,то треба дивитись в сторону А1.Можливо в когось і є результат з НС 206s,C7 і при мінусових т-рах,але у мене нажаль враження від них ....ніяке.
з усіх нобелів доступних у нас у продажу, найбільш сподобався А1. тестував протягом 5 років :) :)....стріляли як би усі....А1 найбільш стабільно.
 

kef

Зброяр
Один плюс для усіх "нобелів" - мають гарний вигляд .добре згоряє.робить голосний бах.! :D . І має безліч назв.
Які підходять для усіх стрільб і полювання. Тільки є одне але. Ніхто не знає з якої бочки.партії.серії і.т.д. щасливий той хто може придбати саме у рідному пакуванні а не з пакетів поліетиленових та іншої "тари".
Себе добре показав С - 7, якщо вірити назві на тарі. У вересні...жовті. пернату брав на досить великій відстані.
 

ATIS

Снайпер
Себе добре показав С - 7, якщо вірити назві на тарі. У вересні...жовті. пернату брав на досить великій відстані.
Мав, та маю багато різновидів Нобеля, не один поки що не підвів, і всі беруть на гарній відстані. Підібрав комплектуху і вперед....
А С7 один з порохів який я більше не придбаю.... Може не придбаю....:p:D:D:D
Кожному своє!!!
З повагою!!!
 

huntumy

Зброяр
з усіх нобелів доступних у нас у продажу, найбільш сподобався А1. тестував протягом 5 років :) :)....стріляли як би усі....А1 найбільш стабільно.
Пять років тому А1 ще не було в продажі.
Один плюс для усіх "нобелів" - мають гарний вигляд .добре згоряє.робить голосний бах
Якраз нобелі стріляють тихіше за той же сокол. Голосно бахкає коли набій споряджений не правильно.
 

kef

Зброяр
Мав, та маю багато різновидів Нобеля, не один поки що не підвів, і всі беруть на гарній відстані. Підібрав комплектуху і вперед....
А С7 один з порохів який я більше не придбаю.... Може не придбаю....:p:D:D:D
Кожному своє!!!
З повагою!!!
Це добре що маєш усякі різні.
 

Виталя

Снайпер
Мав, та маю багато різновидів Нобеля, не один поки що не підвів, і всі беруть на гарній відстані. Підібрав комплектуху і вперед....
А С7 один з порохів який я більше не придбаю.... Може не придбаю....:p:D:D:D
Кожному своє!!!
З повагою!!!
Нормальный результат показывает этот порошок....
 

kef

Зброяр
Пять років тому А1 ще не було в продажі.
Якраз нобелі стріляють тихіше за той же сокол. Голосно бахкає коли набій споряджений не правильно.
Читаючи тему можна дійти до висновку. Сами найкращі патрони самокрути лише тільки в "мене" . А в інших феєрверки . :D :D:D:D
 

huntumy

Зброяр

kef

Зброяр
Ні звичайно.
Я за це чого не має у нобелів.
Бахають усі пороха і рушниці ! А особливо у різні температурні пори року (погоди) .
А Нобеля це лотарея у нас час насипних пакетів ! :D :D :D:D:D. Хотя ж є вже якись обмеження по "хімії".
 

kef

Зброяр
Я не сказав що поганий, я сказав що мені не сподобався. Тобто чуть гірший як інші...ІМХО.
Надайте будь ласка оригінальну тару з кожного виду ваших порохів - Нобель- .Та бажано світлину самого пороху та його тари.
 

ATIS

Снайпер
Надайте будь ласка оригінальну тару з кожного виду ваших порохів - Нобель- .Та бажано світлину самого пороху та його тари.
IMG_20211218_201626.jpg

Надайте будь ласка оригінальну тару з кожного виду ваших порохів - Нобель- .Та бажано світлину самого пороху та його тари.
Це те що маю на даний час...
 
Зверху