Порох NobelSPORT

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

ATIS

Снайпер
1262459.jpg
Шановний Черниговский! Дуже Вас прошу, не поспішайте з висновками щодо 206s. Вказана ATISом "бородата" таблиця з просторів Інету дійсно була актуальною десь зо п'ять-шість років тому. Багато залежить від дати випуску даного пороху. Для переломок, свого часу спробував 1.65×32 в 12 калібрі і 1.55×28 в шістнадцятому. Патрони категорично "не зайшли". Звісно, якщо Вам треба "крепкий" набій, можете спробувати) Якщо порох свіжий, краще орієнтуйтесь на актуальні навіски. З повагою.
Відстрілювали цей "новий" 206s, від старого різниці не виявлено..... Так само 1.65 × 32 найкращий результат.
А те що пишуть Таховці...... На заборі теж пишуть.....
З повагою!!!
 

Микола2020

Новачок
Товариство я чому задав це запитання,бо якось товариш мені сказав,що є два виробника нобеля Італія і Франція навіска італьнського 1.55 французького 1.35 я такого не чув,отож і вирішив запитати компетентних в цьому плані людей.Дякую.
 

hnat

Мисливець
Чим він кращий за А0, 206s, c7l?
Та хоча б тим, що він розрахований на 32г, на відміну від решти вказаних( звісно, якщо потрібен порох під 32г). Крім того А1( і в цілому серія А) широко використовується патронними заводами у виробництві. На мою думку, це також дещо говорить.
 

Di_Stepano

Мисливець
Та хоча б тим, що він розрахований на 32г, на відміну від решти вказаних( звісно, якщо потрібен порох під 32г). Крім того А1( і в цілому серія А) широко використовується патронними заводами у виробництві. На мою думку, це також дещо говорить.
В попередніх дописах йдеться про 16 калібр. Думав, Ви А1 рекомендуєте для 16. Тому і запитав чим він кращий.
 

Тарас80

Мисливець
Дякую за корисне посилання. Але от біда, інформацію щодо спорядження набоїв для гладкоствольної зброї востаннє на цей сайт було завантажено в далекому січні 2018, а сам каталог за 2017 рік.
Так, дійсно, там є дуже цікаві навіски того-ж А1 1,75 на 34 під зірку. Якраз підійде для перевірки міцності встановлення зубних пломб.

Зрештою, кожен сам вирішує, як розпоряджатися власним здоров'ям та рушницею. Я пропоную лише добре подумати, перш ніж сісти за спорядження самокруту.
 

shpak

Мисливець
Дякую за корисне посилання. Але от біда, інформацію щодо спорядження набоїв для гладкоствольної зброї востаннє на цей сайт було завантажено в далекому січні 2018, а сам каталог за 2017 рік.
Так, дійсно, там є дуже цікаві навіски того-ж А1 1,75 на 34 під зірку. Якраз підійде для перевірки міцності встановлення зубних пломб.

Зрештою, кожен сам вирішує, як розпоряджатися власним здоров'ям та рушницею. Я пропоную лише добре подумати, перш ніж сісти за спорядження самокруту.
Стріляв на А1, 1,75/34 (іж-26),на різних контейнерах і Діані-пломби на місці.) Великої віддачі не відчув.
 

Каменяр

Слідопит
Дякую за корисне посилання. Але от біда, інформацію щодо спорядження набоїв для гладкоствольної зброї востаннє на цей сайт було завантажено в далекому січні 2018, а сам каталог за 2017 рік.
Так, дійсно, там є дуже цікаві навіски того-ж А1 1,75 на 34 під зірку. Якраз підійде для перевірки міцності встановлення зубних пломб.
Там є також на 32 грама. Чим поганий рецепт?
 

Тарас80

Мисливець
Стріляв на А1, 1,75/34 (іж-26),на різних контейнерах і Діані-пломби на місці.) Великої віддачі не відчув.
Там є також на 32 грама. Чим поганий рецепт?
Може ми про різні А1 мову ведемо?) На даний час користую торішній А1 банка на 500гр з рекомендацією 1,57 на 32. Все чудово. Навіщо мені орієнтуватись на дані з сайту 4-річної давнини і рекомендувати їх оточуючим?
 

huntumy

Зброяр
Та хоча б тим, що він розрахований на 32г, на відміну від решти вказаних( звісно, якщо потрібен порох під 32г). Крім того А1( і в цілому серія А) широко використовується патронними заводами у виробництві. На мою думку, це також дещо говорить.
Справа в тому, що не кожен вміє спорядити якісний набій. Який би порох туди не засипали все не заходе, не виходе чи як там мода пішла казати.
На будь-якому порохі НС можна без проблем спорядити якісний набій до будь-якої рушниці.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Може ми про різні А1 мову ведемо?) На даний час користую торішній А1 банка на 500гр з рекомендацією 1,57 на 32. Все чудово. Навіщо мені орієнтуватись на дані з сайту 4-річної давнини і рекомендувати їх оточуючим?
Где баночку взяли?

1639659449758.png

вот каталоги за 2019 год

Как Вы определили 17 год?

Вы перепутали немного
1639659782543.png


На вектане нет навесок для гладкоствола и каталог 15 года
https://www.vectan.fr/UK/range-of-powders
http://www.nobelsport.fr/?lg=en
ну и каталог ТАХО
https://takho.ua/powder/nobel-sport
 

Тарас80

Мисливець

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

zlody

Мисливець
Летом взял банку А1 в Тахо. Рекомендации 1,57х32. При знаряжении 1,65х32 отдача очень жесткая. При раздельном снаряжении на пробке чуть помягче, но все равно жесткая. В тот же день отстреливал С7Л 1,75х33 все норм. При этом на А1 кучность была выше но менее равномерная какими-то созвездиями. Это вроди как признак завышенного давления.
 
Зверху