Порох NobelSPORT

Vov-1

Зброяр
Доброго вечора шановні форумчани! Підкажіть будь ласка наважку пороху нобель спорт А0 для спорядження кулі Gualandi 32 грамм!
Стріляв ,,булаву" там теж 32 грами 1,85*686.Летіла точно
 

bobhunter

Мисливець
Рекомендації багато на що відсутні.
Постріл з іж27 А1 1,85гр кулею гуаланді 32гр запам'ятається на довго. 1,7 грами з кулею 32гр відчувається на напівавтоматі.
Мені рекомендував продавець пороху що А1 - 1,8 грами на пулю 32
 

bobhunter

Мисливець
А взагалі на якому пороху краще спорядити кулю 12 калібру Gualandi 32 ( просто маю їх пару сотень) і хотів би спорядити, але не знаю який для цього придбати порох!Якщо хтось має рецепти поділіться будь ласка! Дякую
 

KFoR

Зброяр
А взагалі на якому пороху краще спорядити кулю 12 калібру Gualandi 32 ( просто маю їх пару сотень) і хотів би спорядити, але не знаю який для цього придбати порох!Якщо хтось має рецепти поділіться будь ласка! Дякую
А0, 1.8-1.9(пристрілювати всерівно потрібно) 688кнопка
 

huntumy

Зброяр
А взагалі на якому пороху краще спорядити кулю 12 калібру Gualandi 32 ( просто маю їх пару сотень) і хотів би спорядити, але не знаю який для цього придбати порох!Якщо хтось має рецепти поділіться будь ласка! Дякую
Якщо у Вас є А0 купляти нічого не потрібно. А так С7л теж гарно з кулею працює.
 
Якщо у Вас є А0 купляти нічого не потрібно. А так С7л теж гарно з кулею працює.
А по С7L для спорядження кулі у вас є досвід?
Цікавить куля Лімана на 30-32 грами підкаліберна.
Також постійно працюю над спорядженням кулі "зіркою". Тому це найбільш цікаво.
 

ldkukr

Снайпер
А взагалі на якому пороху краще спорядити кулю 12 калібру Gualandi 32
ИМХО: навеска определяется: СТП - средней точкой прицеливания.
От ее и нужно отталкиваться, а не от таблиц и чужих экспериментов. Пуля не дробь и подчиняется немного другим правилам. «Стандартом» для гладкой пули стала скорость 420-450 м/с, она даёт настильность, и достаточную энергетику. С теми навесками которые в таблицах для дроби, пули с ними не работают.
необходимо определить некий «эталон« для своего ствола, чтобы пуля на дистанции 20-50м вела себя предсказуемо и кучно + скорость.
Например, у Вас уже есть заводская пуля, которая Вас полностью устраивает! Летит туда куда надо:) берёте за эталон и навеской начинаете вгонять к одному СТП. Какая точно навеска получиться у Вас - одному богу известно, по тому как комплектующие и методы сборки отличаются и давольно сильно.
некий средний показатель для комплекта: чедит Т3, сх2000, А1, 1,65, Одесса 28г, прокладка 20к, лиман 32г, закрутка. общая длина 61 мм+-0,5мм.
Особо обращу внимание на Закрытие, даже от её формы, спирально закручено или вдоль стенки гильзы до соприкосновения с контейнером- все играет роль.
а если у Вас в арсенале несколько разных пуль в первую очередь разных по весу, то без приведения к одному СТП любые рецепты не работают или на удачу могут совпасть.
когда-то за эталон взял ротвеловскую бреннеке ;)
лично у меня на сх3 лиман лучше летит на А1СП, догорает чище, а на фабарме Л4С, 2112 на А1.
можно набрать кучу рецептов и все они правильные, только без понимания - как и почему они без полезны.
Будьте здоровы и удачи!
ПС стальная подкалиберная Гуаланди «полетела» к одному СТП только на одном порохе и это не Нобель. И если у Вас только одна марка С7 или А0 то далеко не факт что получите результат.
 
Останнє редагування:

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Пробував кулі ~33 г на А0 з навіскою 1.75 і 688! Вистріл комфортний. Є чуть не згорівшого пороху.
Аналогічно все, але на csb2, ствол чистіший, а вистріл більше агресивний.
Сьогодні знову спорядив, дасть Бог здоров'я відстріляємо IMG_20211117_214009.jpg
 

huntumy

Зброяр
А по С7L для спорядження кулі у вас є досвід?
Цікавить куля Лімана на 30-32 грами підкаліберна.
Також постійно працюю над спорядженням кулі "зіркою". Тому це найбільш цікаво.
З С7л споряджав 90% стальні кулі. Трохи діаболо, локателі, бреннеке, гуаланді 32гр. Набої використовуються в різних рушницях. Навіски від 1,8 до 2гр. Завальцовка.
Ліман споряджав 30гр для пострілух на 206с та А1. 1,6гр пк спортінг28, зірка.
Для полювання була невеличка партія. Чесно вже й не пам'ятаю з яким порохом.
Що стосується стрільби з гладкого кулею, можу сказати, що тут більш на себе тягне ствол а ніж спорядження і гра з навісками. Змінюється кучність, може від низької швидкості впасти або зависокої піднятись середня точка влучання.
На "нормальних" стволах ств завжди в співпадає з стп.
 

huntumy

Зброяр
Раз пошла такая тема по поводу Ао, скажите лиман с весом 30.5 кто то отстреливал на одесском пк на 32 грамма?
Все нужно пробовать самому с своего ружья. С этим весом АО должен работать. Вообще лиман капризная пуля, но с огромным плюсом в плане цены.
 
Вибачте, що втручаюсь в розмову.
Споряджав я кулю Лиман різними способами.
І на пробці, і на ПК різних виробників.
Порох використовував С7, Ао, А1, 206S
Закривав "зіркою" та вальцовкою.
Загалом летить непогано!
Але моя мета - максимально технологічний, універсальний кульовий набій! Тому - ПК та "зірка"!
І цьому критерію куля Лиман чудово підходить. Для практичної стрільби та полювання усереднено годиться. Як вартістю, так і своїми бойовими характеристиками. Плоскоголова - непогано проходить гілочки та траву. Маса в районі 30-32 грам достатня на більшість копитних України і кабана до 150 кг. Лося не беремо до уваги.
Мета - чим тренуєшся - тим і полюєш!
Спорядженням на пробці я не виявив жодних переваг перед ПК. Навіть здалось, що Рівненський універсальний стаканчик, відділяючись від кулі, трохи її розхитує на початку польоту. Були не ідеально рівні отвори на мішені.
Так що шукаю ідеал в композиції - куля, ПК, наважка пороху та капсуль під все це!)
І "зірка"!
 
Зверху