Полювання на пернатих

Статус
Закрита.

Гусар

Слідопит
Молодцы. Если не секрет, Вам лично сколько удалость подстрелить. За колег не спрашиваю, там и так понятно. С ув.
 

Филин13

Мисливець
Гусар;156615 сказав(ла):
Молодцы. Если не секрет, Вам лично сколько удалость подстрелить. За колег не спрашиваю, там и так понятно. С ув.
Шановний Гусар,прикро признатись але від правди ні куди не дітися.Розстрилявши за ранок вісімдесят набоїв,великою кількістю своїх особистих трофеїв по хвалитись не можу,так як збив усёго семеро качок і одну лисуху.Але зробив для себе дуже цінні висновки,чо треба вчитися влучно стріляти,та прислуховуватся до порад людей які в цьому просто профі.Ви праві шановний Гусар,вмінню стріляти моїм колегам які запросили мене на полювання,дійсно можливо тільки позаздрити.Ще й вражає сам підхід що батька що сина до полювання на качку.Ні коли не зміг би навіть уявити собі те,щоб гарно полювати на качту потрібно стільки знання усіх тонкощів.З.Повагою.
 

GRAY

Мисливець
Филин13;156630 сказав(ла):
Розстрилявши за ранок вісімдесят набоїв,великою кількістю своїх особистих трофеїв по хвалитись не можу,так як збив усёго семеро качок і одну лисуху.
Сцуко,если бы стрелять умел,за ранок семьдесят бы свалил.
Ничего,продолжай ездить к гебельсу,тот научит.
 

Taras-toz34

Мисливець
Филин13;156630 сказав(ла):
Шановний Гусар,прикро признатись але від правди ні куди не дітися.Розстрилявши за ранок вісімдесят набоїв,великою кількістю своїх особистих трофеїв по хвалитись не можу,так як збив усёго семеро качок і одну лисуху.
Ви можете похвалитись перевищенням ліміту. А також, поганим уроком для
молодих мисливці.І це дуже погано, так як молодь в більшості випадків бере приклад з старших. Надивившись як горе мисливці ходять пяні зі зброєю, стріляють по всьому що літає. І це все я побачив за свій перший сезон, так що робіть висновки. Ми молоді мисливці маємо ж вчитись у когось.
 

Гусар

Слідопит
Уважаемый ГРАЙ. Ну что Вы бросаетесь на людей не зная их самих. Вам что так завидно, что Вы не можете так организовать охоту, или слабо стреляете. Попробуйте поехать к людям на охоту. И вы увидете какое можна получить настоящее удовольствие от охоты по перу. Кол-во дичи не всчет. С ув.
 

Филин13

Мисливець
Taras-toz34;156863 сказав(ла):
Филин13 писал:
Шановний Гусар,прикро признатись але від правди ні куди не дітися.Розстрилявши за ранок вісімдесят набоїв,великою кількістю своїх особистих трофеїв по хвалитись не можу,так як збив усёго семеро качок і одну лисуху.

Ви можете похвалитись перевищенням ліміту. А також, поганим уроком для
молодих мисливці.І це дуже погано, так як молодь в більшості випадків бере приклад з старших. Надивившись як горе мисливці ходять пяні зі зброєю, стріляють по всьому що літає. І це все я побачив за свій перший сезон, так що робіть висновки. Ми молоді мисливці маємо ж вчитись у когось.
Шановний Taras-toz34 люди які запросили мене на полювання,в загалі не вживають спиртних напоїв,а також не стріляють по чому попало.Як це роблять інші новоспечені мисливці,набираючи на полювання стільки спиртних напоїв,наче вони горілки з роду віку не бачили,а тоді ганяють як очмарнілі на своїх катерах за качкою і в день і в ночі.В загалі не знаючи що і навіщо вони роблять,і таких не мало.Раджу вам як молодому мисливцю,поспілкуватия з приводу як треба полювати класично на качку,з Gebels11 та його сином,у цих людей дійсно є чому навчитися,як вмінню влучно стріляти,так і вмінню полювати на водоплавучу дич.З.Повагою.
 

Taras-toz34

Мисливець
Филин13;157209 сказав(ла):
Шановний Taras-toz34 люди які запросили мене на полювання,в загалі не вживають спиртних напоїв,а також не стріляють по чому попало.
Шановний Филин13 я не мав на увазі ваших товаришів. Я писав те що сам побачив за свій перший сезон.

Филин13;157209 сказав(ла):
Як це роблять інші новоспечені мисливці,набираючи на полювання стільки спиртних напоїв,наче вони горілки з роду віку не бачили,а тоді ганяють як очмарнілі на своїх катерах за качкою і в день і в ночі.В загалі не знаючи що і навіщо вони роблять,і таких не мало.
І не тільки новоспечені, їх хватає і серед мисливців зі стажем.

Филин13;157209 сказав(ла):
Раджу вам як молодому мисливцю,поспілкуватия з приводу як треба полювати класично на качку,з Gebels11 та його сином,у цих людей дійсно є чому навчитися,як вмінню влучно стріляти,так і вмінню полювати на водоплавучу дич.
А на рахунок повчитись. Так це не проблема, в мене тато мисливець, з нього і беру приклад. Та багато чого з інтернету черпаю. Зара з цим проблеми немає, інформації предостатньо. З Повагою Taрас.
 

GRAY

Мисливець
Гусар;157111 сказав(ла):
Уважаемый ГРАЙ. Ну что Вы бросаетесь на людей не зная их самих. Вам что так завидно, что Вы не можете так организовать охоту, или слабо стреляете. Попробуйте поехать к людям на охоту. И вы увидете какое можна получить настоящее удовольствие от охоты по перу. Кол-во дичи не всчет. С ув.
А мне совершенно не нужно никого знать,мне достаточно прочитать написанное.
Домыслы о моих охотах и о моём умении стрелять(это вообще смех,уже написал бы попадать)))))))),как и совет по поездке на охоту,чтобы увидеть "какое можна получить настоящее удовольствие от охоты по перу",особенно с оговоркой,что "количество дичи не в счёт",лучше оставить при себе.
 

Черниговский

Слідопит
Душыт просто некоторых людей, БОЛЬШАЯ ЗЕЛЕНАЯ ЖАБА за вашы красивые, отчеты, хорошую организованость, подход к охоте,выбор места где есть утка,умение хорошо стрелять а главное большое желание! у некоторых такого нет, вот и сидят и ляпают по клавиатуре со злости разную хрень! Я завас рад!!!с ув.ЧЕРНИГОВСКИЙ
 

kazax

Мисливець
Да,сознаюсь глядя на Ваши отчёты жаба давит,но белая.У нас за весь сезон так не постреляешь.А "правдолюбов"втихаря бьющих всё подряд везде хватает.Слишком правильные чаще всего вызывают подозрение.
 

gebels11

Слідопит
kazax;158896 сказав(ла):
Да,сознаюсь глядя на Ваши отчёты жаба давит,но белая.У нас за весь сезон так не постреляешь.А "правдолюбов"втихаря бьющих всё подряд везде хватает.Слишком правильные чаще всего вызывают подозрение.
Уважаемый kazax,прежайте если имеете возможность к нам на охоту по перу.Ваши охотники и рыбаки из Луганской области частенько у нас бывают.А правдолюбы пускай сначала сопли подберут.С.УВ.GEBELS11
 

gebels11

Слідопит
Ну вот пожалуй и закрылись по перу.Теперь в серьёз можно занятся охотой на копытных,клещь уснул,собачки рвутся в бой.С.УВGEBELS11
 

Вкладення

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Теперь в серьёз можно занятся охотой на копытных,клещь уснул,собачки рвутся в бой.
Це точно. Якщо є на що полювати, то відмовляти собі в такому задоволенні не треба. Чекаємо від Вас звітів.
З пов.
 
Статус
Закрита.
Зверху