Полювання на голуба

ATIS

Снайпер
Я думаю семёрка справиться с голубям даже таким как Вяхирь.... Без единой проблемы, главное попасть.
Минулий сезон протестив вісімку... Головне кучний патрон, на всіх реальних дистанціях б'ється чисто .. ;)
 

huntumy

Зброяр
Так о вяхире и идёт речь. В прошлом сезоне стрелял немного №8 GM3 1,55/30 далее 25м не понравилось. Этот номер дроби больше для охоты с чучелами. Вроде и дроби много а промахов ещё больше.
 

huntumy

Зброяр
Минулий сезон протестив вісімку... Головне кучний патрон, на всіх реальних дистанціях б'ється чисто .. ;)
У мене з цим номером не вийшло як хотілося б. Тут причина не в номері дробі а у манері стрільби. Перелаштувати себе під більше випередження у мене не виходить. От бекаса в вересні стріляв відмінно №8.
 

Dimastiy

Мисливець
Я планую #6 використовувати, ну і #5 Малечі дуже подобається м'ясо припутня, і якось не хочеться їх "свинцем" нагодувати
 

kef

Зброяр
Я планую #6 використовувати, ну і #5 Малечі дуже подобається м'ясо припутня, і якось не хочеться їх "свинцем" нагодувати
Різниця мінімальна. Так чи інакше але шріт буде в тушці. Будь то номер 5.6.7.8.
Від серпня до грудня користуюсь номером - 7. Лише інколи на дальність пострілу по качві перелітній в контейнерах шріт 5 номеру. Майже усі рушниці в 16 к. та з повними чоками. Тільки з підходу на пернату чи на зайців в бур'янах цилінри у старому французі.Але теж в 16 к.і з 65 мм патронником.
Було б лише на що полювати.
 

igor21

Слідопит
А кто только учится стрелять, тому можно и "девяточкой"...;)
20200912_123527.jpg

Метров этак до 25-30...
Бюджетно-тарелочно-бекасинным 686/1,25 206SV/Од.ПК24гр./24гр.№9/звезда с докаткой...
П.С. 12.09.20г.
П.С.С. Кстати, на перелете, по "коридору" на краю болота...
 

kef

Зброяр
№6 и 5 пробивають на виліт.
Ага пробиває. Особливо коли потрапляє в кістки. А якщо по "ліверу чи м'язових " тканинах то і 7 прошиє. Тільки в залежності від віддалі. Бо є такі "стрільці" .що той шріт по пір'ях лише лупотить.
 

huntumy

Зброяр
Вибачте, але ми стріляємо різними набоями. Буває так як Ви пишете але це не є нормою.
Мій набій з №5 пробиває качку і припутня на виліт на любій допустимій дистанції.
 

kef

Зброяр
Вибачте, але ми стріляємо різними набоями. Буває так як Ви пишете але це не є нормою.
Мій набій з №5 пробиває качку і припутня на виліт на любій допустимій дистанції.
А навіщо щоб тушку дичини пробивали "снаряди" на виліт ?
 

huntumy

Зброяр
А навіщо щоб тушку дичини пробивали "снаряди" на виліт ?
А це кожен мисливець повинен сам для вирішити, треба йому це чи ні. Я вибираю чисто биту дичину на всіх допустимих дистанціях
 
Останнє редагування:

охотник 70

Новачок
А кто только учится стрелять, тому можно и "девяточкой"...;)
Переглянути вкладення 693481
Метров этак до 25-30...
Бюджетно-тарелочно-бекасинным 686/1,25 206SV/Од.ПК24гр./24гр.№9/звезда с докаткой...
П.С. 12.09.20г.
П.С.С. Кстати, на перелете, по "коридору" на краю болота...
Ні…я краще по стариковски 5-6.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Я взагалі не парюсь по дробі, чи прошило чи ні, будь-то самокрут чи заводський набій, все одно деякі дробини застрягнуть. А то наче шріт "ложками" їмо разом з дичиною..:)
Хороша дріб - #7 (Серго, Капітан, БМВ) на 206V до 30 м практично всього голуба прошиває. А горлицю, так тим паче, шиє як по маслу.
 
Зверху