Полювання на голуба

igor21

Слідопит
Куниця добереться навіть по цегляному куту сарая, за лічені секунди.
Так само й в лісі чи в саду на верхушку дерева...
Тільки щось таке враження, що набагато менше ії стало... Навіть кам'яної...
Принаймні, в моїх краях... За всю зиму бачив лише один слід.
 
Так само й в лісі чи в саду на верхушку дерева...
Тільки щось таке враження, що набагато менше ії стало... Навіть кам'яної...
Принаймні, в моїх краях... За всю зиму бачив лише один слід.
Вам не здається, її дійсно стало мало!
1. Коштовна шкірка, яку дійсно купують тільки добувай.
2. Поля травлять хімікатами, в полі мишей, мишачих нірок не знайдеш.
Стосовно камяної куниці,(каменки, домашньої, білодушки) років 4-5 як різко зменшилося поголівя. На даний час кількість в своєму населеному пункті можу на пальцях двох рук по рахувать. В сусідньому, зі слів товариша 2-3шт. мешкає.
Ондатра зникла! Принаймі в нашій місцевості, ще задовго до появи норки. Ондатру тотально не винищували на відміну від куниці.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Куниця добереться навіть по цегляному куту сарая, за лічені секунди.
Куница?
Да лисица это делает без проблем!;)


А здесь вообще виртуоз

А то, что лисица, иногда, уходит от гончих на ...деревья (!!!) давно описано в охотничьей литературе. так, что до гнезда вяхиря, при желании, она тоже доберется.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Куница?
Да лисица это делает без проблем!;)


А здесь вообще виртуоз

А то, что лисица, иногда, уходит от гончих на ...деревья (!!!) давно описано в охотничьей литературе. так, что до гнезда вяхиря, при желании, она тоже доберется.
В журнале Охота и Охот. хозяйство, была статья, как охотник с собакой, лису в дупле дерева надыбали)))
 
В журнале Охота и Охот. хозяйство, была статья, как охотник с собакой, лису в дупле дерева надыбали)))
Охоче вірю! В цьому році товариш в дуплі верби дострелив коростяву. Лайка знайшла. В минулому під кучою хмизу, також,, чупакабру"
 

igor21

Слідопит
... лису в дупле дерева надыбали)))
...в дуплі верби дострелив коростяву...
... під кучою хмизу, також,, чупакабру"
;););)
А вяхирей с горличкой там не было???
 

Tosik

Мисливець
Дивно. Вже і на півночі є, і вже й гніздяться, а в наших краях ще не доводилось бачити припутня. Хоча в нас його дуже мало, але якщо є, то попадається на очі.
 

Dedushka

Снайпер
Дикій голуб потроху одомашнюется!!!
Переглянути вкладення 563978
В минулому році гніздились поряд на яблуні,благополучно вивели два рази.А в цьому році погніздились на сараї,як на мене місце небезпечне ,до гнізда може добратися кіт чи куниця.Може їх розігнати поки не пізно,хай шукають інше безпечніше місце?Які будуть думки.
Ничего делать не нужно. Пусть выводят птенцов. Я видел гнездо вяхиря низко на дереве рядом с дачами. И каждый год там спокойно выводились и росли голуби. Главное не тревожить их.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ничего делать не нужно. Пусть выводят птенцов. Я видел гнездо вяхиря низко на дереве рядом с дачами. И каждый год там спокойно выводились и росли голуби. Главное не тревожить их.
+100
Поддерживаю! И поменьше там ходите!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сегодня парочка вяхирей порадовала. Вернулись в прошлогоднее гнездо в молодом густом ольховом островке на лугу. Пришлось наблюдать их любовные воздушные игры. Голубок пролетал совсем рядом, знают что сейчас в безопасности.
 

Grav

Новачок
У меня во дворе в 5 метрах от дома на старой яблоне свила гнездо парочка вяхиирей. Дом на Русановских Садах, практически геометрический центр Киева:eek:. По границе участка примыкает лужа 5 на 60 м, лет 5 каждый год селится пара крякв и выводит потомство. теперь прийдется и за голубями присматривать:). Буду наверно фермерское хозяйство регистрировать по разведению пернатых.
IMG_5945.jpg IMG_5973.jpg
 

igor21

Слідопит
У меня во дворе в 5 метрах от дома на старой яблоне свила гнездо парочка вяхиирей. Дом на Русановских Садах, практически геометрический центр Киева:eek:. По границе участка примыкает лужа 5 на 60 м, лет 5 каждый год селится пара крякв и выводит потомство. теперь прийдется и за голубями присматривать:). Буду наверно фермерское хозяйство регистрировать по разведению пернатых.
Переглянути вкладення 564844 Переглянути вкладення 564845
Не, лучше сразу охотхозяйство...
Добавить к луже еще 29.999.700 метров квадратных - и порядок...;):):D
 

Dedushka

Снайпер
По сравнению с прошлым годом вяхиря что-то мало. В тех местах где его было много , пролетают единицы. Проехал и по других перспективных местах. Результат тот-же. Даже возле гнезд прошлогодних их не видел. :oops:
 
Зверху