Плюси і мінуси ,,КОМБІНОВАНОЇ'' зброї

shpak

Мисливець
Був я там,бачив як вони полюють і чим… І тири їхні бачив,навіть постріляв). Я описав власний досвід володіння комбінованою зброєю! Я не порівнюю культуру,ментальність і способи полювання різних країн,а згідно теми,назвав плюси,власного,володіння комбінованої зброї,на окремо взятому виді полювання!
 

shpak

Мисливець
Був я там,бачив як вони полюють і чим… І тири їхні бачив,навіть постріляв). Я описав власний досвід володіння комбінованою зброєю! Я не порівнюю культуру,ментальність і способи полювання різних країн,а згідно теми,назвав плюси,власного,володіння комбінованої зброї,на окремо взятому виді полювання!
Є відео з тиру,але не грузиться.
 

Вкладення

shpak

Мисливець
Незнаю але німці полюють на загоні з карабінами болтовиками процентів так 80 і кладуть лиса на ура просто перед полюванням відвідують стенд де відпрацьовують навички стрільби до автоматизму тому якщо ввас три стволи це не означає що воно вам дасть результат тільки практика .Ціково те що на заняттях з поводженням зі зброєю також вчать ловити небо в оптичних прицілах без пострілу це дуже допомагає в подальшій стрільбі
І не вводьте людей в оману,з 80% болтовиків! Болтовики використовують в основному молодь(якої,до речі,не так багато). Зброю я бачив різну-дорогу і дешеву:штуцери вертикальні і горизонтальні,різні комбінашки,навіть дешеві чеські,ну і болтовики,але не 80%,максимум 30%.
 

gaudi

Слідопит
я б сказав. із власного досвіду. що класичний дрілінг і бок дрілінг розраховані на різні типи полювань...
 

gaudi

Слідопит
Наприклад цього тижня в Berlini був проданий Heym звичайний дрілінг за ціною близько 45 000€ натомість bockdriling Ferlach ходять в ціні від 8000 до 15000€ все входиться в оформлення різьблення по металу використанням дорогоцінних металів ітд а не розташуванням стволів .А і ще дуже відіграє роль в ціні якщо зброя була в використанні видатних діячів,політиків акторів ціна може значно зрости в ціні і як правило супроводжується документацією з підтвердженням від експертів
я думаю.що мова йде про зброю більш шрокого вжитку.а не замовну...
 

gaudi

Слідопит
Зараз є в продажі одноствольний штуцер калібру Ferlach
Думаю що це зброя під замовлення особо моделям не приділяв уваги так як не цікавлюсь нагло дрілінгами подобатися Bergstutsen гірські штуцери в двох різних комбінаціях але ціни ....
що таке калібр Ферлах.Не чув такого...
 

gaudi

Слідопит
по перше.мені не треба красти.я достатньо заробляв і заробляю щоб мати достойну зброю (в межах бажань і можливостей).по друге.у Ферлаху я був..... дивився зброю у Фанзоя....проте дуже дорога як для мене.тому купив карабін у Кошата.І на виставці у Нюрнбергу я був неодноразово...( 2003.2005.2009)...так що мені ваші фото ні до чого....П,С, а ви я так бачу багато вкрали що аж переховуетесь у Німеччині. І ніхто нічого вам не вішае...тут обговорюють тему комбінованих рушниць.а ви шановний перетворили тему у срач....з порвагою до форумчан....
 

LEART

Мисливець
) жаль що вам прийдеться тільки чути про Ferlach, Krighoff ,Prinz бо вкрасти грошей щоб купити не вийде )))) а після війни зелені такі закони і податки придумають що така зброя Вам буде недоступна при нагоді як буде виставка зроблю Вам фото
Це ви шось зовсім не по темі.
 
Зверху