Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
реальний опис полювання на рябчика

"ХОДИЛ И Я ЗА РЯБЧИКАМИ. СВИСТОК ДАЛИ КАК СВИСТНУТ НИПОКАЗАЛИ. ГДЕ НАЙТИ СКАЗАЛИ -- ПАШОЛ... СЕЛ НАЧИЛ СЛУШАТ НИУСЛИШУ ЛИ. ТИШИНА . НАЧИЛ КОИ КАК ПИСЧЭТ И ГДЕТО ОТОЗВАЛИС Я НАЧИЛ ПОПРАВЛЭТ СВОЮ МЕЛОДИЮ НО СЛИШУ ПАДЛИОТ А РЭБЧИКОВ НИВЫДНО ... ВИДАТ Я ФАЛШИВИЛ СИЛЬНО ОНИ ПОДЛЕТЕВ СПУСКАЛИС НА ЗЕМЛИУ И ПОДБЕГАЯ ИЗ ЗА РАЗНИХ УКРИТИЕЙ СМОТРЕЛИ НА МИНЭ В МЕТРАХ ПЭТИ. НАЧИЛАС ОХОТА.НАЛОВЧИЛСЕ ПИЩЭТ И ОНИ ПАДЛИТЕВ САДИЛИС ПРЭМ НА ГОЛОВУ. ПУГАЛ ЧТОБ ОТЛЭТЕЛИ И ТОГДА СТРЭЛЭЛ ИНАЧЭ РАЗБИВАЛ В КАШУ... ИХ БЫЛО ЧЕРЕЗВИЧЭИНО МНОГО. КУШАЛИ ВАРИОННИХ С КРУПАМИ. ВКУСНО."
 

Степанович 2

Снайпер
Щоб так написати треба ще добре попотіти, а ми тут сміємось :)
Якщо серйозніше, то не видно першоджерела, може який іноземець приклав всі сили і знання для опису на іншу мову. А можливо і "свій у всій красі" власних знань. :rolleyes:
 
Щоб так написати треба ще добре попотіти, а ми тут сміємось :)
Якщо серйозніше, то не видно першоджерела, може який іноземець приклав всі сили і знання для опису на іншу мову. А можливо і "свій у всій красі" власних знань. :rolleyes:
Якщо чесно - їду в громадському транспорті і чую такий діалект від місцевих аборигенів. ЦЕ СМІХ ЧЕРЕЗ СЛЬОЗИ :eek:
 
Статус
Закрита.
Зверху