Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В дурдомі і нині так
"Америку догнать нам предстоит задача,
нас Партия ведет - не может бьіть иначе!"
лозунг початку 60-х
Упав. Де ти викопав цей шедеврЬ?
взагалі то на ганзі колись, а тепер згадав, бо Степан написав, шо не бачив такого.
мій тато в москві у 1981 році був у музеї (не пам'ятаю якому) там експонувалось ружжо яке туляки зробили спеціально для вовки лєніна - тоз-б(ніби) в кейсі, приклад світлого кольору, з різьбленням

всім Здрасті
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хоче ! Але встидається признатись . ;)
чого?буде на горищі запалювати керосинку і любуватись таким витвором, мріяти про світле майбутнє а не вишукувати Берету чи бельгійську курківку. ТОЗ-БМ - наше фффсьо!!!
 

kef

Зброяр
чого?буде на горищі запалювати керосинку і любуватись таким витвором, мріяти про світле майбутнє а не вишукувати Берету чи бельгійську курківку. ТОЗ-БМ - наше фффсьо!!!
Тоз БМ якогось гарніше виглядає . порівняно з тою тракторно- пролетарською тридцятьчетвіркою ;)
Ще років 10-15 тому можна було купити нову тозівку або в стані близькому до нового за мінімальну ціну. Бо усі хотіли "вертикалки" чи турків або мр -153. Дуже цікаві екземпляри тоді попадали на очі. Зараз щось в гарному стані знайти рідкість.або по ціні "Б.Б.Б".
 

kef

Зброяр
У мене тільки так довго поєдинка була. А так то рік два.три і все. Зрозумів що то є і у світ до іншого власника.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
за час володіння 5-зарядкою мав - 2 рази по 3 збитих качки за 1 серію пострілів та 1 раз взяв третім пострілом зайця - перші 2 промазав в бур'яні, але заєць вискочив на мого драта і той знов завернув його на мене - то я вже не промазав.
ото й стільки треба 5-зарядки
 

kef

Зброяр
а я складірую... ІЖ-49 - для блізі, ТОЗ-63 - для далі, ІЖ-27 - для птичок усіх мастей, Хатсан - для шафи... Севедж ... а х..й його знає нашо той Севедж
Це були одні із багатьох 27 -х .що згадуються по полюванні.з кращої сторони. Те з кріпленням било кулями "Полєва" на сотню метрів дуже кучно.
1973 р. Та 1979 р.в.
IMG-b601fe80b0b3de6a6ac488715bb2e63c-V.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
мій 27-й кулями Полева-6 з рук 5 куль в квадрат 20-20 см вкладає, патрони самозаряд на Крукові.
але в лісі ніколи нічого не добував - не везе.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вітаю шановні мисливці. Підскажіть, може хто знає, що то за штука така, щось знайоме не згадаю що. Знайдено було на місці де товклися інші мисливці. Металл сплав міді, діаметр 38 мм дліна 56 мм. Підозрюю, що то могли загубити мисливці.
26012021895-001.jpg
26012021897-001.jpg
26012021898-001.jpg
26012021901-001.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху