Перекурчик

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Всім вітання! Може хто вже, що чув, що там з тим законопроектом про зброю, сьогодні мало чи має відбутись засідання по даному питанню
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Всім вітання! Може хто вже, що чув, що там з тим законопроектом про зброю, сьогодні мало чи має відбутись засідання по даному питанню
Ви про цей законопроект?
https://zbroya.info/uk/partner/uavz...-mislivtsi-ale-vsi-mislivtsi-vlasniki-zbroyi/

Якщо це не воно, то скиньте будь-ласка посилання, буду вдячний!
 
Останнє редагування:
Шановні! Браття!
Прошу - користуйтеся зображенням для просвітницької роботи!
Мені друзі надали матеріал для популяризації розкриття цієї історичної загадки - виникнення яКоцапів!
Все стає на місця! Історична загадка розкрита!
Шануймося!
 

kef

Зброяр
Шановні! Браття!
Прошу - користуйтеся зображенням для просвітницької роботи!
Мені друзі надали матеріал для популяризації розкриття цієї історичної загадки - виникнення яКоцапів!
Все стає на місця! Історична загадка розкрита!
Шануймося!
Вже років два путоцапів носом тикаєм у їхній родовід .:D
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Доброї ночі всім!
До Вас питання, як так вийшло, сидів на форумі, статус був "мисливець", а тут тільки що бац і через хвилину стало "слідопит", це мабуть із-за кількості повідомлень на форумі?
Знаю, що форум кожного приділяє статусом відповідно на те, як працює учасник на форумі чи там по другому трішки?
 

tyrist 1945

Тигр
Доброї ночі всім!
До Вас питання, як так вийшло, сидів на форумі, статус був "мисливець", а тут тільки що бац і через хвилину стало "слідопит", це мабуть із-за кількості повідомлень на форумі?
Знаю, що форум кожного приділяє статусом відповідно на те, як працює учасник на форумі чи там по другому трішки?
програма дає. Мабуть чемний був:D
 
Статус
Закрита.
Зверху