Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ой Артур, я хіба завтра витягну і гляну. Просто я не кімую шо там і як.
просто цікавила завжди одностволка, але є кілька нюансів:
- не можу стріляти без прицільної планки,
- якщо вона є, то яка вага з нею, бо якщо близько 3-кг, то нафіг не треба така, бо одностволку шукаю з метою полегшення носіння рушниці, тому треба шось 2,5 - 2,6 кг, бо маю двостволку 2,990
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
спортінг? яка довжина ствола у нього та яка його вага?
Нафіга тобі та ломака здалася..
Я не важив, пишуть в аусвайсі, що 2,8. Но їдрьон-батон, дивився, вскидував..:confused: Після п'яти вскидок, най його шляк трафить!, по
відчуттям важче за мого псятшотири, а він на секьйундочку важить 3300.
Плюс у спорта, не знаю чи точно усі випускалися лише так, чи були і коротші, стволи 750.
Хіба як дрином сбиватимеш гуся у льоті. Все таки на 5 см ближче до нього :D:p
Там вага до 3-х..
за 2,9 думаю точно.
І дірки в стволах.
Будеш туди бур'яни збирати, тою теркою :p
Звичайний 18-й важить 2,7.
А тут планка, і колодка ж наче під магнум, і дерево грубіше, і воно якесь кострубате.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
просто цікавила завжди одностволка, але є кілька нюансів:
- не можу стріляти без прицільної планки,
- якщо вона є, то яка вага з нею, бо якщо близько 3-кг, то нафіг не треба така, бо одностволку шукаю з метою полегшення носіння рушниці, тому треба шось 2,5 - 2,6 кг, бо маю двостволку 2,990
Не можеш без планки, впроси дядька Туриста хай тобі туди штапик віконний на ПВА втулить, і порядок!
А хочеш нормальне ружжо, то мандруй до Олекси, тобі там ближче, засядеш у куширі поблизу його місця і тільки він стрілить сороці в дупу смаженою гречкою спускаєш на нього Боя. Тілько Бою строго-настрого перед тим накажи, щоб він часом там не забувсь і Олексу нашого не з'їв, а всього лиш на новий памперс попрацювати заставив.
І собсно, і усьо..
Бой пожене Олексу до найближчої верби і той мусить ружжо по путі скинути, аякже, адже в дупу вже чується гаряче Боєве дихло, а дупі теж жити хочеться. Тож ружжо Олекса скине в траві.
Ну якщо, звісно перед тим Боя не розпатрають на цигейку п'ять Олексових шарпеїв..
Ну, в общем розглядаєм сприятливий сценарій - Бой запліднив усих п'ятьох шарпеїв і погнав запліднювати на вербу Олексу.
Його шикарна курковка-одностволка валяється в траві, матово поблискуючи лощеними боками.
Далі - буквально діло тєхніки.
Твоя задача вужиком прослизнути у траві, як корова злизати язиком ружжо і так само назад травою та очеретами щезнути у невідомому напрямку, свиснувши перед тим Боя, щоб відволікти його від процесу осємєнітєльства.
Тільки не надто сильно свисти, щоб Бой у запалі часом був на тебе не переключився..
Далі вже знаєш шо робити..
У місячник (тілько не в жінчин диви, бо ще наплутаєш..) заходиш до дозвільника, заносиш літруху чівасу, щоб дозвільник часом був Олексове ружжо там десь у базі випадково не знайшов.. ну і саме ружжо звісно. Пишете його на тебе, і вуаля!
Та шо я тебе вчу!!
Сам то всьо маєш знати!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
я не можу прицілитись з нього
Звісно..
Ти ж його не з того боку береш.
Ти його залізом під руку береш, а деревиною уперед і в тебе шріт назад попід рукою вилітає.
А нормально націлитись, стоячи спиною до дичини, майже не реально..
Тож не дивина, що ти постійно мажеш..
 

kef

Зброяр
Оце реальна мрія кожного мешканця країни .Але так буде лише з відновленням кордону і коли росіяни заберуть зброю і усю ту шантрапу .
FB_IMG_15800309045964927~2.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху