Патрон на зайця

Охотник77

Снайпер
Так получается что на близком расстоянии меньше попавших дробин чем на стандартной дистанции)
В мене наоборот з близька як попав з чока 1мм то нафаршировав) половина дичини піднімається близько і незавжди є можливість відпустити тому небільше 0.5мм хоча друга половина дичини добута на великіх відстанях і краще булоб вкрутить як і в тебе 1мм
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
В мене наоборот з близька як попав з чока 1мм то нафаршировав) половина дичини піднімається близько і незавжди є можливість відпустити тому небільше 0.5мм хоча друга половина дичини добута на великіх відстанях і краще булоб вкрутить як і в тебе 1мм
Двустволка 0,5 и 0,75 легко решает эти вопросы)))
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Двустволка 0,5 и 0,75 легко решает эти вопросы)))
Циліндри вирішать проблему для полювання з підходу . Пристрілював старого зауера в 16 к. якщо це так можна назвати різними номерами шроту. Ідеально полетіли усі від 2 до 7. Якщо птицю доставав на дальніх дистанціях то по зайцю мазав нещадно. Велика кучність .два чоки звуженням по 1 мм. Потрібно робити патрони з більшим шротом . Тобто від 1 до нулів. Такі номера шроту більше 'розсіває' .Але все залежить від комплектації патрона. Може бути і навпаки. З контейнером менша кучність як у без.контейнерному патроні. Але для цього потрібно час та мати залізну витримку щоб підібрати власний патрон для своєї рушниці. В більшості якщо той чи інший варіант дав середній результат то на цьому і зупиняюсь.
 

huntumy

Зброяр
В мене наоборот з близька як попав з чока 1мм то нафаршировав) половина дичини піднімається близько і незавжди є можливість відпустити тому небільше 0.5мм хоча друга половина дичини добута на великіх відстанях і краще булоб вкрутить як і в тебе 1мм
Если с близка тогда и цилиндр и разобьет. Привычка стрелять перед головой не даёт разбить дичину
 

Охотник77

Снайпер
Если с близка тогда и цилиндр и разобьет
Перший дісперсант з 0.5мм рішає проблему,при потребі в мене легко можна видалити патрон бо переучуватись це багато нервів)) от тількі з 1мм чока діспер якось кучновато іде
 

Dedushka

Снайпер
Если подобрать дробь к своему ружью то патрон без контейнера дает лучшую кучность и равномерность осыпи дроби. Это мое мнение. А снаряжать патроны с разными пыжами ( комплектующими ) какое удовольствие))). :) :)
 

БМ-16

Мисливець
Если подобрать дробь к своему ружью то патрон без контейнера дает лучшую кучность и равномерность осыпи дроби. Это мое мнение. А снаряжать патроны с разными пыжами ( комплектующими ) какое удовольствие))). :) :)
Единственный недостаток в этом, это чистить ствол от освенцовки :rolleyes::)
 

ATIS

Снайпер
Який би той шріт не був, все одно вона є. Від кількості пострілів залежить скільки її є. Але твердий шріт звичайно краще.
Як не крутіть, з контейнером чи без, але чистити всерівно потрібно... Пластик теж залишки залишає...
 

Dedushka

Снайпер
Який би той шріт не був, все одно вона є. Від кількості пострілів залежить скільки її є. Але твердий шріт звичайно краще.
После каждой охоты ружье чистить нужно. По крайней мере так делаю я. Если не стрелял то чищу внутри ствола не так тщательно как после выстрелов. Но чищу. И слава Богу нет даже сыпи в стволе. Как зеркало внутри стволов. Ружье 1990 года. ;)
 

БМ-16

Мисливець
Як не крутіть, з контейнером чи без, але чистити всерівно потрібно... Пластик теж залишки залишає...
После каждой охоты ружье чистить нужно. По крайней мере так делаю я. Если не стрелял то чищу внутри ствола не так тщательно как после выстрелов. Но чищу. И слава Богу нет даже сыпи в стволе. Как зеркало внутри стволов. Ружье 1990 года. ;)
Согласен!!!
 

Dedushka

Снайпер
Не знаю, але як на мене, то контейнер взагалі не додає кучності, потрібно працювати з чоками.
Доречі, особисто в мене при відстрілах, шріт більше одиниці, гіршу дає осип в контейнері ніж без. Але то може бути лише особливість даної рушниці.
І ще, якщо полюю з шротом два нулі і більше, вкручую завжди 0.25, з 0.5 і 1мм в мене летить крупняк не дуже....
Добрый день. Так как для себя занимаюсь вычинкой шкурок добытых трофеев , шкурки сначала просушиваю и ради интереса еще раз посмотрел попадание дробин по зайчику с патрона без контейнера дробью №2. Расстояние как уже написал в отчете 56 шагов. Ну это приблизительно метров 40. Попадание в переднею часть тушки. И если дробь хорошо подобрана к своему ружью то равномерность осыпи и кучность мне очень нравиться. Хоть линейкой измеряй дробинку от дробинки. На фото видно 5 попаданий, шестое попадание не получилось при фотографировании, за перегибом шкурки. И зачем мне нужны контейнеры при снаряжении патронов. Главное правильно подобрать комплектацию к своему патрону к своему ружью. ;):)
IMG_20220127_122559.jpg
 

Roman1310

Мисливець
Я стреляю покупными с контейнером исключительно из-за того ,что они дешевле, чем безконтейнерные и не освинцовывают так стволы. Все падает, а если нет, то виню прежде всего себя, а не патрон;). К сожалению, крутить патроны самому пока нет времени, а там может и сам займусь этим делом.
 

zalatoy1994

Новачок
Доброго вечора. З дозволу спільноти добавлю і я......
Так сталось що для мене полювання розпочалось в років та 15, і мій тато 1959 року народження чомусь мені казав що качка це - №3, заєць -№00 Рушниця тоз-63. Не було ніяких контейнерів, обтюраторів іт.д і т.п гільза під жевело рубана прокладка, войлочний пиж, дроб і ручна закрутка. Падав чирок, осіння краква, і раптово налітаюча перелітна гуска. 00 теж не переберав між зайцем і лисом)) причому що в листопаді що на закриття.
Але це все історія яка теж має право на життя і буде жити.....
з часом я пейшов 5 на початку і з жовтня на 4 по качці на різних комплектуючих, та 2 на початку і 1-0 під закриття по зайцю... і теж мав хороші результати... Брав і 3 русака на 52 кроках.... але сказати що з часом результати стали кращими чим на 3 та 00 я з переконанням не можу....і коли пройшло 15 років з моїх перших виходів в поле і зараз тато ходить дуже рідко (вже не споряджає патрони) і на полюванні по зайцю я даю йому №2 і чую "що ти мені дав??? це качинна(((("
P.S прошу сильно не судити так вно є....
 

Корнилов

Снайпер
Доброго вечора. З дозволу спільноти добавлю і я......
Так сталось що для мене полювання розпочалось в років та 15, і мій тато 1959 року народження чомусь мені казав що качка це - №3, заєць -№00 Рушниця тоз-63. Не було ніяких контейнерів, обтюраторів іт.д і т.п гільза під жевело рубана прокладка, войлочний пиж, дроб і ручна закрутка. Падав чирок, осіння краква, і раптово налітаюча перелітна гуска. 00 теж не переберав між зайцем і лисом)) причому що в листопаді що на закриття.
Але це все історія яка теж має право на життя і буде жити.....
з часом я пейшов 5 на початку і з жовтня на 4 по качці на різних комплектуючих, та 2 на початку і 1-0 під закриття по зайцю... і теж мав хороші результати... Брав і 3 русака на 52 кроках.... але сказати що з часом результати стали кращими чим на 3 та 00 я з переконанням не можу....і коли пройшло 15 років з моїх перших виходів в поле і зараз тато ходить дуже рідко (вже не споряджає патрони) і на полюванні по зайцю я даю йому №2 і чую "що ти мені дав??? це качинна(((("
P.S прошу сильно не судити так вно є....
Змініть аватарку)))
 

вовцюгака

Мисливець
Щодо шроту на зайця випробував від 5 до 0.
5-ку брав на початку полювання, на відстань до 30м(+/-),з підйому,але хто знає,чи витопчиш саме йтого ти))).Відмовився.
4-ка дуже добро показала результати з буф.сумішшю+зірка.
3-ка на 40-45 метрів -добре.Бували вдалі постріли до 50м ,використовую тільки з пк.
2-ка ,зачот макс був на ~60м, згідно показника ренджфайндера .
Відмовився від шроту No1.
No 0- рідко використовував,але добре полетіла з чока без пк(!).Використовував в більшості на лиса.
Зупинився No4,3-початок полювання,листопад.
No 3,2-грудень.
 
Зверху