Патроны РИО .... Стоит брать??? Кто что посоветует???

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем SEREBAN, 30 жов 2011.

1. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

нещодавно купив патронів РІО не мало не багато, а 48 кг. перед цим стріляв ними - кращі тахо, хоч і комплектуючі ХАМАКС. думаю не прогадав. в гільзи потім споряджу самокрут - ще один плюс.

Dimastiy подобається це.
  2. Safari
  3. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

:eek:
    Нехило, ё мана!!!
    То пан повный багажник напаковал.
    Копчики по дороге домой не просили багажник открыть на посмотреть.:D

Представляю их лица..:D
    А пан такой: "Хлопці, та в мене всі документи є". І наць тобі чек з магазину.. А там чорним по білому надруковано: "Продано громадянину такому-то 48 кілограмів набоїв".))

Жека иж12 подобається це.
  4. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

то я тобі скажу - стілько важить 1000 патронів:D. а все ж краще позаяк ТАХО, Імпульс, Кречет, Мельничук. на мою думку РІО зайняло достойну позицію бюджетного патрона і співвідношення ціна-якість виграють. говорю лише за 32 г навіску, та за 28 у 16 калібрі. ІМХО.

ATIS подобається це.
  5. ATIS

ATIS Снайпер

Скільки не розбирав патрони Ріо, завжди був якісний шріт і гарний контейнер, за свою ціну патрон нормальний. На полюванні що Ріо, що Ротвайл, якщо попав то впало.

YaSancho та Кот буян подобається це.
  6. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

То утям с зайцем трындулец! :eek:
    Будешь очередями от бедра по ним палить :D

Waldi2000 та Lex12310 подобається це.
  7. Корнилов

Корнилов Снайпер

Якщо попав і ТAXO піде:D:D

8. ATIS

ATIS Снайпер

Воно то так, в Тахо дуже м'який шріт, на дальших відстанях багато підранків. Осип хрінова.

Дмитро Пархоменко подобається це.
  9. Вова!!!

Вова!!! Слідопит

Не-е...:) Тут ещё не маловажную роль играет наш хохлятский менталитет .:) "У сусіда хата краща , машина дороща , а у жінки цілюлиту на сраці нема !":):D
    ТАХО может и не плохие ... В среднем .:)Но всё нЭнаше -лучше !:D

БЮВ та Lex12310 подобається це.
  10. Корнилов

Корнилов Снайпер

Самокрут лучше)))

Кот буян, Lex12310 та NORD_10 подобається це.
  11. Вова!!!

Вова!!! Слідопит

Ну-у ... Не всегда . :)Были бы нормальные цены или мы больше зарабатывали ... С чего выбрать есть !:) Хотя и не всё.

ATIS та Корнилов подобається це.
  12. ATIS

ATIS Снайпер

Згідний повністю.. Щоб Міраж коштував як мій самокрут, я би його брав і не морочив собі голову. А так...... Економим.

БЮВ та Вова!!! подобається це.
  13. Корнилов

Корнилов Снайпер

Гривен 5:D:D:D

ATIS подобається це.
  14. ATIS

ATIS Снайпер

Та були б по десять, тєж не відмовився;):D

Вова!!! та Корнилов подобається це.
  15. Вова!!!

Вова!!! Слідопит

Сегодня после знакомого подобрал гильзы и контейнера . Лепестки у контейнера без перемычек , очень жесткий пластик . По его словам неплохой патрон , дробь очень твердая . И вроде бы падает намного лучше чем после обычного Рио . Кто чё о них скажет ? Кто уже пользовался ? IMG_20191016_204935.jpg IMG_20191016_204910.jpg IMG_20191016_204759.jpg IMG_20191016_204721.jpg IMG_20191016_204647.jpg IMG_20191016_204558.jpg

Дмитро Пархоменко подобається це.
  16. Если ровнять рио и тахо , то тахо возьми и выбросьте , тахо шлак ещё тот и не стоят даже своих малых денег . Чего не сказать о Рио , мне нравится качество и цена .

Waldi2000 подобається це.
  17. Роуч Ротингер

Роуч Ротингер Слідопит

Не всегда. Есть таховские патроны, та же Аскания. Вполне хорошо себя зарекомендовали. И те же Рио, особенно синие... Которые полное...
    Но это ИМХО.
    С Ув!!!

18. Виталя

Виталя Слідопит

Которые 32гр. Вообще не хорошие!!!;)

Корнилов та Роуч Ротингер подобається це.
  19. Роуч Ротингер

Роуч Ротингер Слідопит

Именно!!!

20. Dimastiy

Dimastiy Мисливець

Це патрон з омідненим шротом і має початкову швидкість 420м/с (принаймні так заявляють) Позиціонують його як боєприпас для полювання на фазана, вроді як для американського ринку

Вова!!! подобається це.
  21. Небраконьер

Небраконьер Снайпер

В 12 калибре РИО, мне не очень понравились. А в 16-м не плохие.
    А по поводу ТАХО, соглашусь с коллегой выше, Аскания вполне не плохой патрон. И еще крайнее время мне приглянулись ТАХО ХантМастер в 12-м, правда там на 12-й калибр навеска 30 грамм, но я пока данными патронами еще без промаха.

Корнилов подобається це.

Поділитися цією сторінкою