Патрони турецького виробництва

Pavel1988

Снайпер
Доброго дня колеги! Можливо хтось користувався даними патронами?
12 к.
Характеристики зазначені на упаковці тиск 680 бар, швидкість 440 м/с, № дробу 1/2/3, дріб Нікель
Фото0235.jpg
Фото0237.jpg
Фото0238.jpg
Фото0236.jpg
Фото0239.jpg


16к.
Фото0240.jpg
Фото0241.jpg
Фото0242.jpg
Фото0243.jpg


Цікавлять відгуки та фірма виробник.
РS Пошу вибачення за якість фото, фотографував телефоном.
 

Pavel1988

Снайпер
Ще не відстрілювали. На полювані на пушного вже спробую відстріляти на кучність та різкість.
 

Копатыч

Зброяр
Ще не відстрілювали. На полювані на пушного вже спробую відстріляти на кучність та різкість.
Скорее всего, это надо сделать "до", иначе можно получить целый вагон разочарования, на охоте.
 

Pavel1988

Снайпер
Скорее всего, это надо сделать "до", иначе можно получить целый вагон разочарования, на охоте.
Ви абсолютно праві! Я мав на увазі що в день полювання провести відстріл, а полювати в мене і крім них є чим - самокрут рулить;).
 

nikson-2

Мисливець
На мою суб'єктивну думку (такими патронами не те що не користувався-в "живу" не бачив, лише на фото) ці патрони на порядок вище класом аніж ті, що продаються у наших мисливських магазинах. Набої однозначно орієнтовані на європейський та американський ринки, частково для задоволення потреб у патронах турецьких мисливців (багато написів на інгліш, хоча присутні і написи тюркіш). А там за таке "неподобство", яке впарюють у нас, можуть надавати по писку, можливо навіть ногами.
А от пробний відстріл, як то кажуть, ще нікому не пошкодив-знатимете, що можна "витиснути" з власної рушниці з цими набоями. Цікаво, який діаметр дробу (для 16-го калібру видно, що співпадає з нашою нумерацією)?
 

Pavel1988

Снайпер

Pavel1988

Снайпер
По формі дріб не ідеально круглий но і немає каплевидних. Фото не дуже але все ж таки


Фото0244.jpg
А щодо розмірів тут турки злукавили

Фото0245.jpg
 

Remix

Новачок
Попали ко мне в руки два патрона, я их разобрал. Дальше фото.
Капсюль NS U684
IMG_7302.JPG IMG_7303.JPG IMG_7326.JPG IMG_7309.JPG IMG_7315.JPG IMG_7318.JPG IMG_7321.JPG IMG_7323.JPG Захват-2.jpg

Порох в гильзе был спрессован на фото должно быть видно.
 

Pvaleriy

Мисливець
Аналогічно в моїх патронах стірлінг 40гр порох зпресований в комок!
Сьогодні відстріляв декілька таких патронів через хрон швидкість стабільно 380мс! Тобто все дуже навіть добре на відміну від славнозвісно відомого патронв STS Felt номер 2 , золотиста гільза!
STS Felt дають цілком прогнозований результат . з 3 патронів 81,168,190мс......Отаке!!!!
Фото розібраних нижче Stirling 40gr!
 

Вкладення

Pvaleriy

Мисливець
STS felt 36грам №2 фото:
Можливо на фото де розрізаний патрон не видно але порохової прокладки нема. Тільки пиж дуже схожий на пиж Діана.
 

Вкладення

okhorly

Слідопит
Стрелял Стерлингом. Нормальные патроны. впрочем. как и любые другие турецкие. Я их много разных привозил. Многие турецкие патроны не совсем турецкие,а сделаны на северном Кипре, в так называемой Турецкой Республике Северного Кипра.
 

sumyhunt

Мисливець
пороха так понимаю итальянские используют.
интересно,свои пороха есть в турции?
 

okhorly

Слідопит
думаю. что есть. Стрелковое оружие производят для своей армии сами, значит и боеприпасы. Ну и порох само собой.
 

okhorly

Слідопит
Хотел купить в этом году, не получилось. Не было в продаже в тех лавках куда заходил.
 
Зверху