ПАТРОН НА КАЧКУ

tar@s

Новачок
Шановны форумчани подылыться досвыдом))якы патроны використовуете на качку цікавить контейнерні чи без????стріляю 1 вк 2 без .на зорьку безконтейнерними))але все щось нетак((()якими набоями стріляете ви ????????????на відкриття що берете?????з повагою дякую
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Стреляю, только в контейнере, покупные Олимп, Шарп шот, самокрут -Сокол 2,3 на 30 грамм. Август, сентябрь дробь №7, №5, октябрь и до закрытия №5 и №3. На открытие берем водку и закуску. И все так. ;)
А что у Вас не так?
 

оскар

Мисливець
какой калибр ружья? какие сужения стволов? я немного несогласен с "КАРМАН" если 16 или вобще 20-28или 32 калибр с получоком и чоком ато и сильным чоком то само ружье бет кучно и на дистанцыи 40-50м ненадо никаких контейнеров !
 

оскар

Мисливець
а забыл! по дроби то начало сизона 5-ка от средины и до конца 3-ка! само оптимально !!! я впрынцыпе 3-кой бю и вначале и вконце! потомучто немало важно престрилятса к дроби и ружью но и зайчика тоже 3-кой бю!вот на зайчика непомешало иметь патроны с контейнером!
 

Rabkoff

Мисливець
начало сезона 5ка контейнер,с сентября 3ка тож в контейнере.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
оскар;175238 сказав(ла):
какой калибр ружья? какие сужения стволов? я немного несогласен с "КАРМАН" если 16 или вобще 20-28или 32 калибр с получоком и чоком ато и сильным чоком то само ружье бет кучно и на дистанцыи 40-50м ненадо никаких контейнеров !
ИЖ-12 калибр 16-й и 12-й, чек получек соответственно, а вот на зайца МЦ21-12 тоже контейнер только дисперсант, дробь №1. Контейнер использую не для кучности - стволы жалею :)
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Рушниця ТОЗ 66 штучного виготовлення...набої заряджаю завжди сам,на качку найкращі результати стрільби дробом №3 без контейнера...Гільзи купляю на форумі по 20 коп. за штуку порох Тахо,пижі і прокладки заводські...а от дріб купляю у земляка Kapitan якість на високому рівні..! Від відкриття полювання до закриття використовую дріб №3.,підранків дуже мало і можна стріляти на дальні дистанції..! З повагою Bogdan Bar.
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
Стреляю новыми гильзами (из старых запасов). Бумажными завода АЗОТ, их не собираю. Пластиковыми BAIKAL made in USSR их собираю и перезаряжаю. Дробь без контейнера. Первый выстрел 5-кой, второй 3-кой.
 

Bekas7

Мисливець
5 в контейнері але пелюстки розриваю... Найкраще 2.1 сокола 36 дробу... У мене Хатсан Ескорт мені простіше в мене зміні чоки...
 

tar@s

Новачок
ну так зі змвнними чоками простіше))я про чок півчок))
як краще робити під закрутку гільзи контейнер цілий чи обрізати і давати войл пижі??????
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
tar@s;176826 сказав(ла):
контейнер цілий чи обрізати і давати войл пижі??????
Хороший контейнер должен полотно садиться в гильзу и не пропускать газы. Если стреляю контейнером, то как есть, не обрезаю. Отец наоборот не доверяет пластику, обрезает и пыжует войлоком.
 

Bekas7

Мисливець
не бачу смисла обрізати... продаються стачанчики для збільшення кучності... ними раніше користувався поки не купив Хатсан...
 

hunter_ua

Мисливець
tar@s;174514 сказав(ла):
Шановны форумчани подылыться досвыдом))якы патроны використовуете на качку цікавить контейнерні чи без????стріляю 1 вк 2 без .на зорьку безконтейнерними))але все щось нетак((()якими набоями стріляете ви ????????????на відкриття що берете?????з повагою дякую
Раньше, то же парился какими патронами стрелять утку. Но после того, как полюбил "траншею" - Спортивный патрон 28гр. № 7,5 с начальной скоростью до 410м/с на дистанции до 50 метров решает все.
Большинство моих знакомых поверили мне и теперь благодарны.
Преимущества очевидны:
1. Высокая скорость полета дроби.
2. Большое количество дробин.
3. Самая низкая стоимость патрона.
4. Один и тот же патрон для стенда и охоты - не нужно переучиваться.
 

hunter_ua

Мисливець
tar@s;177397 сказав(ла):
згідед але я про самокрут
Риторична тема. Все дуже індивідуально, особливо з сучасними стволами та комплектуючимию.
Один з варіантів такий.
Купіть по парочку різних патронів "ВР". Відстріляйте на різні дистанції. Який сподобається розберіть.
В Дніпропетровську є дистрибютор "ВР", який продає весь асортимент пороху від спортивного до мисливського.
Капсюля - потужні червоного кольору є у Львові.
Якщо патрон контейнерний, то вплив чоків незначний, але є.
Якщо Ви розумна людина, то повинні зрозуміть, якби все було б однозначно, то у Вас не виникало би питань і відповіді були б однакові.
Успіхів.
 

Копатыч

Зброяр
Стреляю 7 ( 28, 30гр ) по ноябрь на Нобеле , дальше до закрытия 6, 5 ( 32гр ) на Нобеле. Если попал, труп. Считаю, чем крупнее дробь, тем больше поранко, а это " ни есть гуд".
 
Зверху