Отмена матроски!!!!!!!!!

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та вот интересно,уоор требует проплаты,хотя охоты нет (война в стране).
Так вот думаю,а как лесхоз работал в 2022 в других регионах.
У нас в Одессе они были закрыты (ездил пару раз к ним).
Почему "УООР требует" - я пояснил! А какая связь с лесхозами?!.
 

old hunter

Снайпер
До своїх мисливських товариствах! Вони, навіть, якщо полювання немає, все одно повинні виконувати законодавчі вимоги з охорони державного мисливського фонду, підгодівлі мисливських тварин, сплати податків як юридична особа тощо.
На Харківщині (в деяких районах) хіба що - тощо. Бо все інше виконувати не мають змоги. Е місця де з дороги без міношукача не зійдеш.
Так от я і кажу, може на тощо трохи менше б збирали ніж зазвичай?
Егері за свій рахунок, витрат на пальне немае, на корма теж.
Скажіть Олексійовичу а податки в них великі?
Чи може пан Шуляр на КиЇв мішки грошей просить кожного місяця?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На Харківщині (в деяких районах) хіба що - тощо. Бо все інше виконувати не мають змоги. Е місця де з дороги без міношукача не зійдеш.
Так от я і кажу, може на тощо трохи менше б збирали ніж зазвичай?
Егері за свій рахунок, витрат на пальне немае, на корма теж.
Скажіть Олексійовичу а податки в них великі?
Чи може пан Шуляр на КиЇв мішки грошей просить кожного місяця?
Ну, по-перше, до Києва (пана М.С. Шуляра) доходить від обласних організацій мізерна сума, більшість внесків залишається на місцях, так що основні кошти шукайте у себе на місцях!
По-друге, податки, думаю, як з кожної юридичної особи: від зарплати з кожного працюючого тощо, а також за оренду землі (якщо така є, наприклад, за землю під будинком організації, під мисливськими будиночками в угіддях, до речі, повинні б і під годівницями оренду оформлювати)... Ну, я не бухгалтер!
І знову ж, хлопці, "колгосп - справа добровільна" - УТМР - добровільна організація, у якій ВСІ КЕРІВНИКИ ТАК ОБО ІНАКШЕ ОБИРАЮТЬСЯ ЧЛЕНАМИ ОРГАНІЗАЦІЇ! Не можете організуватися - хто винен?... І поки ви це не зрозумієте, так воно й буде!
 

HOWA

Слідопит
Ну, по-перше, до Києва (пана М.С. Шуляра) доходить від обласних організацій мізерна сума, більшість внесків залишається на місцях, так що основні кошти шукайте у себе на місцях!
Вибачте шановний В.А. ! Але тоді постає питання, яка сумма у відсотках ( чи в інших одиницях, монгольських тугриках , президентах та ін. одинцях) від надходжень обласним організаціям перераховується до центру. Я якось запитав своїх, місцевих функціонерів. Отримав відповідь: "ти дуже багато хочеш знати! Напиши в Президію" , написав років 8-10 тому на ел. пошту, відповідь вже не чекаю :);). Якщо ви знаєте, то озвучте будь ласка. Чи то є величезна таємниця УТМР? От знаю наприклад, що одна фірма створена під егідою УТМР, 30.07.2000 р. зі статутним капіталом 20 000 грн. за час існування, по сьогоднішній день отримала прибутку 0,00грн. Таке реально можливо?
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вибачте шановний В.А. ! Але тоді постає питання, яка сумма у відсотках ( чи в інших одиницях, монгольських тугриках , президентах та ін. одинцях) від надходжень обласним організаціям перераховується до центру. Я якось запитав своїх, місцевих функціонерів. Отримав відповідь: "ти дуже багато хочеш знати! Напиши в Президію" , написав років 8-10 тому на ел. пошту, відповідь вже не чекаю :);). Якщо ви знаєте, то озвучте будь ласка. Чи то є величезна таємниця УТМР? От знаю наприклад, що одна фірма створена під егідою УТМР, 30.07.2000 р. зі статутним капіталом 20 000 грн. за час існування, по сьогоднішній день отримала прибутку 0,00грн. Таке реально можливо?
Ну, тут можу відповісти так: по-перше, дійсно, ці цифри не є таємними, кожен член УТМР може направити інформаційний запит і отримати обов'язкову відповідь на свій запит! По-друге, кожен член Товариства має право на відповідь від керівництва своєї організації чи центрального апарату УТМР на подібне питання, тільки запит треба оформити офіційно, щоб у випадку відмови чи не отримання відповіді взагалі, звернутися до державних органів відповідних із проханням притягнути до відповідальності такого відповідача чи невідповідача.
По-третє, ближче до теми чи суті питання, скільки ви сплачували за рік членських внесків? Так ось, до Всеукраїнської ради УТМР (у вашому розумінні - до Шуляра) з тих внесків відраховують десь 11-17 грн (я вже декілька років у ВР УТМР не працюю, може трошки змінилися цифри, але не так вже й набагато!).
Ось і вирішуйте - багато це чи ні, що від ваших внесків забирає Шуляр! Але ж він ще їх забирає не у свій карман - із тих акумульованих на рахунку ВР УТМР коштів щорічно якась частина йде на допомогу певних облорганізацій, де у цьому виникає потреба, певна частина витрачається на проведення встановлених Статутом заходів ( з'їздів, засідань меншого рівня тощо), на утримання апарату ВР УТМР, сплату податків, утримання приміщень, оренду землі під будівлями у м. Києві - тут земля не з дешевих. Ну, я не Шуляр і не бухгалтер, усіх витрат не знаю, вказав ті, які точно знаю!
Так що не дуже й багато, як на мене, Шуляр у вас забирає та може витратити на себе особисто!
Щодо "фірми, створеної під егідою УТМР, 30.07.2000 р. зі статутним капіталом 20 000 грн." - відповісти не можу - я у цей час там вже не працював, зробіть офіційний запит - іншого не можу відповісти! Та й треба розбиратися, хто ті 20 тис. грн сплатив, може зовсім і не УТМР! Ось цей сайт теж створювався "під егідою УТМР", але всі кошти на його створення, обслуговування тощо витратив та витрачав до останнього часу (зараз не знаю) Адмін сайту! До речі, не знаю, чи отримує Адмін щось від сайту, але УТМР та пан Шуляр - точно ні!
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Хороший ответ в последнем абзаце, про фирму не знаю - это не при мне, уже тогда не работал и т.д.
Но первая половина: хитро налитая вода вокруг и около...11-17 грн в каком году и с какой суммы, давно, когда были взносы 50 грн или сейчас когда 1000-2000 грн...
Со всем уважением, но можно же было ответить прямее: в мою бытность (или когда-то, ранее) процент отчислений на верх составлял 30% или 50% (к примеру), какой сейчас процент я не знаю, давно не работаю... Был прямой вопрос: постає питання, яка сумма у відсотках ?, зачем лить воду и рассказывать какие у них там траты на мероприятия, мы это понимаем, и даже не интересовались...
Отсюда очевидно, что это - есть большая коммерческая тайна, потому как на запрос гражданина не ответили ни тогда, ни сейчас...так может тот, который тогда не ответил в установленном порядке на запрос гражданина и члена УООР, это были вы? (только не рассказывайте про законодательную базу, коммерческую тайну, персональные данные и т.д., да и Закон ,,Об обращениях граждан" тоже позже придумали...

Давайте спрошу прямо: ранее, в вашу бытность, какой процент от общих сборов, областная или краевая (городская, республиканская) организация УООР отчисляла " на верх" в ВС УООР?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хороший ответ в последнем абзаце, про фирму не знаю - это не при мне, уже тогда не работал и т.д.
Но первая половина: хитро налитая вода вокруг и около...11-17 грн в каком году и с какой суммы, давно, когда были взносы 50 грн или сейчас когда 1000-2000 грн...
Со всем уважением, но можно же было ответить прямее: в мою бытность (или когда-то, ранее) процент отчислений на верх составлял 30% или 50% (к примеру), какой сейчас процент я не знаю, давно не работаю... Был прямой вопрос: постає питання, яка сумма у відсотках ?, зачем лить воду и рассказывать какие у них там траты на мероприятия, мы это понимаем, и даже не интересовались...
Отсюда очевидно, что это - есть большая коммерческая тайна, потому как на запрос гражданина не ответили ни тогда, ни сейчас...так может тот, который тогда не ответил в установленном порядке на запрос гражданина и члена УООР, это были вы? (только не рассказывайте про законодательную базу, коммерческую тайну, персональные данные и т.д., да и Закон ,,Об обращениях граждан" тоже позже придумали...

Давайте спрошу прямо: ранее, в вашу бытность, какой процент от общих сборов, областная или краевая (городская, республиканская) организация УООР отчисляла " на верх" в ВС УООР?
Для особо бдительных и конспирологично настроенных: когда я работал в ВР УТМР, например, в 2016 г., сумма отчислений из области в ВР УТМР, составляла с одного члена где-то в районе 11-17 грн, сколько у вас была в то время сумма взноса годового с члена? гривен 800? Вот и считаем долю в процентах - где-то около 2 % от членского взноса одного члена за год! Если у кого годовой взнос был больше, доля, естественно, была меньше и наоборот! Сколько берут сейчас - не владею информацией, но, думаю, не намного больше! Хотите - делайте информационный запрос, мне это ни к чему! А доля, кстати, могли бы и сами посчитать, без моих расчетов: сколько в год брали я сообщил, а ваш годовой членский сбор вы лучше меня знаете! И воды б не получилось! А куда деньги делись, я расписал, ведь вопрос состоял в утверждении, что Шуляр "рассовал все по карманам"! Читайте внимательно тему и не будоражьте своих коллег без нужды. Конспирология тут не нужна, в стране война, есть чем заниматься!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Моя інформація про роботу чи не роботу... 2012 рік , 3 сторінка: http://www.ohotnik.com.ua/images/zakoni/tel_ukr2012.pdf чий т. 272-28-66 ??? Інтернет хитра штука, він багато чого пам'ятає. Так що вибачайте якщо щось не так...То не я, то інтернет.
Честно говоря, я старый и больной раком, не понял, для чего тут старый телефонный справочник УООР? Лично мне и Инета не надо, он у меня в компе и так есть! И что он говорит о работе ? Лишь сколько дененг надо потратить УООРу на выплату зарплаты и налогов за работающих?
Я понимаю вашу ненависть к родному Обществу, но не понимаю, зачем мешать яйца с хлебом, вместо того, чтобы постараться навести порядок в делах
Моя інформація про роботу чи не роботу... 2012 рік , 3 сторінка: http://www.ohotnik.com.ua/images/zakoni/tel_ukr2012.pdf чий т. 272-28-66 ??? Інтернет хитра штука, він багато чого пам'ятає. Так що вибачайте якщо щось не так...То не я, то інтернет.
Ну, й?.. У мене цей Телефонний довідник у компі є без усілякого Інету? І що з того?!. Що там моє прізвище, чи що?.. А я десь стверджував, що я там не працював?
Ви, хлопці, тут іноді щось.. напишете, як хочеш, так і розумій!
 

HOWA

Слідопит
Ви казали що працювали УТМР,
і ви ніколи не чули про фірму "УКРАЇНСЬКА МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКА ТУРИСТИЧНА СЕРВІСНА ФІРМА УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК" код ЄДПОРУ 30972966 ? ? ? Не вірю.
Щодо "фірми, створеної під егідою УТМР, 30.07. 2000 р. зі статутним капіталом 20 000 грн." - відповісти не можу - я у цей час там вже не працював, зробіть офіційний запит - іншого не можу відповісти! Та й треба розбиратися, хто ті 20 тис. грн сплатив, може зовсім і не УТМР!
не смішіть людей шановний В.А. , та не беріть близько до серця, не ображайтесь, вам шкідливо хвилюватись. Щиро бажаю одужання. Я писав свого ел. листа листа з приводу деяких фінансових питань в УТМР десь в 2014 році. На нього ніхто не відповів, а хто призначений був відповідати на листи по ел. пошті в УТМР не підкажете? Так, ми такі хлопці, як напишемо щось, як хочеш так і розумій. Далі Ш.М.С. ніколи не вчився на мисливствознавця. А нам колись розповідали що отримав освіту мисливствознавця. Він навчався та закінчив в 1971р. Шацький лісотехнічний технікум . На той час там не готували ніяких мисливствознавців... Ви того не знали? Останнє питання, ви казали про війну... під час війни 1939-1945рр УТМР існувало? Членські внески сплачувались?
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По-перше, з якого переляку я повинен знати про всі фірми, які створені в УТМР?.. По-друге, ну була така фірма створена ще до моєї роботи, навіть, можливо, когось обслужила, та я чому це повинен був знати?.. По-трете, підприємства ДКЛГУ теж з моменту незалежності запрошувала та обслуговувала іноземців, вони з початку цією послугою користувалися (до речі, навіть краєм вуха чув, що італієць, користуючись послугами той фірми, навіть витратив багата коштів на розбудову певного господарства.
Але потім іноземці чомусь перестали користуватися послугами українських користувачів мисливських угідь... Тому, можливо, й ті фірми не отримували більше надходжень.
Але, по-перше, це було до мого приходу до УТМР, по-друге, це була не моя дільниця роботи, тай іноземці вже до України не їздили. Тут із дичиною, мабуть, гірше, ніж у них...
І цікаво: тут, в темі, спитали якусь фігню, я пояснив, так мене почали звинувачувати казна у чому? Що, не знали як виправдатися?
Із вами, хлопці, дуже важко розмовляти, а головне - мабуть, безглуздо!
Пробачте!
 

HOWA

Слідопит
ай іноземці вже до України не їздили. Тут із дичиною, мабуть, гірше, ніж у них...
А чому так? Ви собі таке питання задавали? Відповідь на нього пробували собі дати. Ви сказали постом вище що
для чего тут старый телефонный справочник УООР?
сьогодні лютий 2023р. , десь є новий довідник УТМР? Хтось веде просвітнянську інформаційну роботу в УТМР існуючи на ті ж членські внески? Далі
Що, не знали як виправдатися?
а в чому мені виправдовуватись?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А порядок роботи та відповідальність за ненадання своєчасної відповіді на звернення визначено у ЗУ "про звернення громадян"!
А куму відповідати на звернення, визначає керівник контори, до якої звернулися! Та ще не факт, чи добралося те звернення до адресата.
Так що тут натяки недоцільні! Взагалі на фінансові питання відповідає, зазвичай, бухгалтерія!
Далі! До чого тут відомості про місце навчання М.С. Шуляра та його освіту? У нас готували в Україні лісників, які працювали лісниками та мисливствознавцями.
До речі, я лісфак та Шацький лістехнікум не закінчував, ну так і що?!. І зараз Міносвіти взагалі відмовляється від необхідності готувати в Україні мисливствознавців, йде за це боротьба!
А скільки людей і зараз працює не за фахом, а за покликанням або через обставини! Не про те балакаєте!
Тай УТМРом завжди керували не мисливствознавці, і воно чудово жило та розвивалося, поки не настав час первинного накопичення капіталу у державі, яка від шляху побудови комунізму стала на путь розбудови капіталізму! А стадія первинного накопичення при капіталізмі дуже своєрідна!
І на хрена нам ці балачки?..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Новий довідник, може, й є - його постійно оновлювали (ну, при мені), але мене таке питання не цікавило, спитайте у ВР УТМР чи у себе в області - туди їх направляють.
Щодо виправдання - почали про одне, відповів - почали старі довідник викладати, нафіга?
 

HOWA

Слідопит
Тай УТМРом завжди керували не мисливствознавці, і воно чудово жило та розвивалося, поки не настав час первинного накопичення капіталу у державі, яка від шляху побудови комунізму стала на путь розбудови капіталізму! А стадія первинного накопичення при капіталізмі дуже своєрідна!
Таки так тут ви на 100% праві. Особливо відзначився при цій "розбудові" колишній голова Президії та депутат ВР В. Е. Шпігало. З історії УТМР - "На порядку денному виникли питання розробки нового Положення про мисливське господарство і порядку здійснення полювання. Такі обставини вимагали концентрації уваги і зусиль як можна більшої кількості членів організації навколо роботи Товариства в ринкових умовах в молодій незалежній державі, досягнення консенсусу у стосунках з відповідними державними органами. Але відбулося навпаки. Зміни, внесені до Статуту УТМР волюнтаристським методом, порушили демократичні принципи в діяльності Товариства, введені авторитарні важелі породили адміністрування в роботі і зловживання. Помилкою тодішньої президії ВР УТМР була відміна в 1996 році чергового ХШ з'їзду УТМР" . Опубліковано тут, на сайті.
І на хрена нам ці балачки?..
То побалакали, згоден, закінчуємо. Ще раз щиро бажаю одужання, та з поплапопером на рибалку.
 

Аникей

Мисливець
Може було б непогано в кінці фінансового року утмр наприклад на цьому сайті оприлюднювати фінансову звітність за всі тмр , щоб кожен бажаючий міг собі побачити скільки з кого куди,кому і нащо пішло. Думаю така інформація не становить державну чи комерційну таємницю. Притому вся ця інформація полюбому є так як подається в податкову. Чи може не так ,то поправте мене.
 

Степанович 2

Снайпер
Навряд чи з того щось буде.
Виробнича діяльність не прийнято афішувати ніким і нігде. Друге діло, що відзвітувати можна тільки перед своїм колективом, а не широкому загалу, конкурентів, рейдерів го-го.
 
Зверху