Отмена матроски!!!!!!!!!

василь довжик

Слідопит
Шановні комради.Давайте обговоримо,чи потрібна контрольна карта обліку добутої дичини.І хто за те,що вона не потрібна.Сьогодні просто п...ц як достав олень який їх видає,з своїм запізненням і халатністью до своєї справи.Пенсіонер одним словом яким уже давно пора на печі їсти калачі.Я особисто за її відміну.Тому що з неї користі зовсім ні якої.З Пв.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановні комради.Давайте обговоримо,чи потрібна контрольна карта обліку добутої дичини.І хто за те,що вона не потрібна.Сьогодні просто п...ц як достав олень який їх видає,з своїм запізненням і халатністью до своєї справи.Пенсіонер одним словом яким уже давно пора на печі їсти калачі.Я особисто за її відміну.Тому що з неї користі зовсім ні якої.З Пв.
А може, краще, пенсіонера "розстріляти"?.. :cool:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ми, безумовно, можемо це тут обговорити, але таке вже було, та наслідків мати воно не може...
Краще на сайт Президента або Кабміну та з вимогою її скасувати!
ПіСі. УТМР вже подавав до Верховної Ради свої пропозиції щодо її скасувати.
 
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
А може, краще, пенсіонера "розстріляти"?.. :cool:
Да ну гріх про це й думать.Просто ж можна приїхати в УТМР і на місці все ,контрольна,внески і будь здоров.А так ні один на одному кінці міста другий на другому.Питань до УТМР не має,позвонив все на місці оперативненько.Знаю багатьох які навіть не розкривають або так аби дома заповнять.І тоді на віщо вона.Для таксації дичини,а для чого таксації а ну да,щоб якісь норми для відстрілу.Короче ні закон для народа а народ для закона.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
так ні один на одному кінці міста другий на другому
Это еще- чепуха! А если человек живет в дальнем селе, а лесхозовская карточка- только в обласном центре?!
Сам, регулярно, выручаю знакомых с села, обменивая их карточки.
Хоть это и муторно, согласен.
П.С. Мне, в лесхозе, вообще посоветовали в нее выходы на охоту НЕ ЗАПИСЫВАТЬ, а только- ФАКТ добычи дичи!
Карточка как называется? Правильно: ОБЛІКУ ДОБУТОЇ ДИЧИНИ, а не выходов на охоту.
Не знаю, может они- и правы? Все равно строчек в ней, на все охоты, никак не хватит. А доклеивать-никто не имеет права. Ведь она- установленной формы.
П.С.Тапками просьба не кидать: что услышал, то и вам рассказал. Никого и ни к чему не призываю, и дурных советов не даю! Каждый волен поступать так, как сам решит.
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Не знаю,я взяв в "Львiв-Лiсi " матроску минулого тижня за 5 хв.,роздрукували при менi! Правда,прийшов вже з квитанцiями про оплату!
 

andremon

Мисливець
Цікава тема, от тільки хочу запитати, а що наприклад робити мені: прийшов я за новою карткою до лісгоспу, сплатив шо було потрібно через банк, доречі банківськи послуги виявились дорожчі за внесок і мито, ну то таке... заходжу до мисливствознавців, відкриваю свое портмоне (там у мене всі документи по полюванню) мисливствознавець коли побачив у мене там квиток УТМР каже а такої організації у нашому місті вже нема, точніше організація наче як і є, грощі бере, відстрілки дає але угідь не має, а вас просто розводять. Тобто з мислиським квитком та карткою я хоч по разових відстрілках можу полювати, на інших угіддях, а як буде без них? Я сам з Миколаїва, того що на півдні.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Цікава тема, от тільки хочу запитати, а що наприклад робити мені: прийшов я за новою карткою до лісгоспу, сплатив шо було потрібно через банк, доречі банківськи послуги виявились дорожчі за внесок і мито, ну то таке... заходжу до мисливствознавців, відкриваю свое портмоне (там у мене всі документи по полюванню) мисливствознавець коли побачив у мене там квиток УТМР каже а такої організації у нашому місті вже нема, точніше організація наче як і є, грощі бере, відстрілки дає але угідь не має, а вас просто розводять. Тобто з мислиським квитком та карткою я хоч по разових відстрілках можу полювати, на інших угіддях, а як буде без них? Я сам з Миколаїва, того що на півдні.
Вам необходимо обратиться в местный УООР и узнать информацию об угодьях непосредственно у них: куда они продают свои отстрелки?
Что-то мне в это не верится.
 

Корнилов

Снайпер
Это еще- чепуха! А если человек живет в дальнем селе, а лесхозовская карточка- только в обласном центре?!
Сам, регулярно, выручаю знакомых с села, обменивая их карточки.
Хоть это и муторно, согласен.
П.С. Мне, в лесхозе, вообще посоветовали в нее выходы на охоту НЕ ЗАПИСЫВАТЬ, а только- ФАКТ добычи дичи!
Карточка как называется? Правильно: ОБЛІКУ ДОБУТОЇ ДИЧИНИ, а не выходов на охоту.
Не знаю, может они- и правы? Все равно строчек в ней, на все охоты, никак не хватит. А доклеивать-никто не имеет права. Ведь она- установленной формы.
П.С.Тапками просьба не кидать: что услышал, то и вам рассказал. Никого и ни к чему не призываю, и дурных советов не даю! Каждый волен поступать так, как сам решит.
Облік добутої дичини!- який облік ,коли її більшість здає у липні перед полюванням))) ,а який облік у серпні!
 

Trigal

Снайпер
Просто ж можна приїхати в УТМР і на місці все ,контрольна,внески і будь здоров.А так ні один на одному кінці міста другий на другому.
Недавно так и было. Всё делалось в районном лесничестве. Потом область к рукам прибрала. Слава богу в Киев за матросской не надо ехать))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Облік добутої дичини!- який облік ,коли її більшість здає у липні перед полюванням))) ,а який облік у серпні!
Я присутствовал при процессе рождения этой карточки! Думали, что с каждого охотника (тогда - не менее 600 тысяч человек!) потечет по 10 грн! (Лесникам)
Однако, на одного "умного" есть другой еще боле неглупый: Кабмин сказал: будете на 6 млн доить жителей Украины? Уменьшаем на эту сумму расходы из госбюджета!!!
И все!..
Но созданный переждиток "новой Украины" так и живет до сих пор! Причем, думаю, его могут уничтожить, но лесникам из бюжета не добавят!
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
П.С. Мне, в лесхозе, вообще посоветовали в нее выходы на охоту НЕ ЗАПИСЫВАТЬ, а только- ФАКТ добычи дичи!
Карточка как называется? Правильно: ОБЛІКУ ДОБУТОЇ ДИЧИНИ, а не выходов на охоту.
Не знаю, может они- и правы? Все равно строчек в ней, на все охоты, никак не хватит. А доклеивать-никто не имеет права. Ведь она- установленной формы
Ув. Яковлев В.А. прокомментируйте....
выход писать или только добытую дичь?
 

andremon

Мисливець
Вам необходимо обратиться в местный УООР и узнать информацию об угодьях непосредственно у них: куда они продают свои отстрелки?
Что-то мне в это не верится.
Да это понятно, куда обратиться, более того я уже навожу справки, на счет не верится, так у нас с УООР уже давно проблемы, первички на сколько я знаю остались может только в районах и то не везде, то что есть, в основном частники, но что интересно даже к частнику попасть иногда проблема, довольно часто слышишь ответ отстрелок нет все разобрали... моя первичка помимо билета УООР выдает еще карточку некоего ТОВ, угодья у них по прошлому году вроде были, другое дело что дичи на тех угодьях не особо... а теперь вот такой интересный карамболь, может то в Лесхозе так пошутили, ну да как известно в каждой шутке...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ув. Яковлев В.А. прокомментируйте....
выход писать или только добытую дичь?
И со ссылкой- на нормативный акт, который законодательно регулирует этот вопрос-и в котором четко это указывается!
П.С.
И по какому праву охотник заполняет графу 6: он же- не користувач охотугодий априори!
Значит- он не имеет права этого делать!?
П.С.С. Когда я приезжаю в ЧОХ на копыто- не я же ее заполняю, а владелец ЧОХ ( корыстувач угодий!)
Картка.png
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ув. Яковлев В.А. прокомментируйте....
выход писать или только добытую дичь?
Сначала первое, а по мере добывания - второе!
Север, а ты чего не сдаешь матроски?..
Насчет того, что спросил Север. Многократно заявлял, ято полной инструкции, как заполнять матроску, в природе Украины нет!.. Есть кое-какие предписания в некоторых нормативно-правовых актах. Посему необходимо, как минимум, два высших образования у охотника, ею пользующегося...
Однако, если действовать по аналогии, то в ЭТОМ документе:
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
сказано в части второй п. 1.6 следующее:
"При індивідуальному полюванні на хутрових звірів, добування яких здійснюється за ліцензією, усі записи та відмітку про результат полювання в контрольній картці робить сам мисливець".
Так что, Север, ты тут не прав!
Кстати, я по заполнению матроски статью напечатал в газете ПіР.
 
Останнє редагування:
Зверху