Открытие на пушного зверя2018/19

Юра К.

Новачок
В суботу по нуля(((
В неділю домовились поганяти лисицю по ставках , зібралось нас 4 чоловіки та дві гончих ,в 7.00 вирушили на місце полювання ,один в загін з собаками ,а ми по номерах .Зразу на першому ставку собаки починають крутити лисицю , бах -бах два постріли собаки гонять далі в сторону її схованок ,прийшли сховалася в норі падлюка))), один з мисливців відправився за Ягом "Чарою" а я пішов додому за лопатою .Після тривалого старання маленької собачки рижа виходить не збиралась приймаемо рішеня копати,два перекопи і лисицю дістали)))
Гарна
 

ura83

Слідопит
Болюча і цікава тема:D;) ЛИСИЦЯ!!!

В дискусію - /копати чи ні / - із суто своїх міркувань вмішуватись не буду:).

А от питання до власників норових собак, також дуже цікавить думка Varjag229 (наскільки я зрозумів, він (Varjag229) не останній чоловік у цих собаках ). Так от питання:
- Копають чому? :
- Недопрацьовує собака ? і таку собаку потрібно бракувати ???
- Не вірно натаскана (тобто винна господаря)??? - злоба є, хватка можливо не по місцю, можливо і по місцю, але не тягне ???., ЧОМУ так???
- Копають тільки Ягдів - ?
- Фокси, Такси - більше працюють з "головою"?, - обміни, вигони і тд.
- Можливо потрібно перед природною норою більше часу провести для притравки на штучні???

Так чому ж потрібно це КОПАННЯ ???.

П.С.
Захоплююсь роботою норової собаки, а от копати :eek::eek::eek:....... не дуже:D
 

Mykola STARyy

Снайпер
І що, ні разу не допогали собаці.
Нора це лотарея.
У мене були гарні вчителі.
Не копав ні разу.
Ніколи не допускав галасливої компанії на норі. Тихенько пустив, собачка попрацювала. Якщо не дає ради і нечує "підтримки"зверху, до 40 хвилин вийде сама. Беру на повідок, за хвилин 20-30 лис вискочить сам. Ця тактика за 10 років не підвела жодного разу.
 

mehanizator

Новачок
[QUOTE="Mykola STARyy, post: 805935, member: 18012"
В полювали не одну , коли лисиця біжить в село ,то якось бігати з рушницею по селу не є добре( в населеному пункті полювання заборонено) а вони туду тільки і лізуть . Пішов за лопатою ,тому що людина сказала може в схватку і не вилізе.
А те що ві 10 років полюєте з норними і не разу не копали нір це роскажіть кому небудь другому.
 

mehanizator

Новачок
У мене були гарні вчителі.
Не копав ні разу.
Ніколи не допускав галасливої компанії на норі. Тихенько пустив, собачка попрацювала. Якщо не дає ради і нечує "підтримки"зверху, до 40 хвилин вийде сама. Беру на повідок, за хвилин 20-30 лис вискочить сам. Ця тактика за 10 років не підвела жодного разу.
тоді вибачайте
 

ATIS

Снайпер
Вчора також прогулялися з друзями по зайчику. Погода з самого ранку не радувала, була страшна ожеледиця, ледь доїхали до угіддь. Заєць піднімався дуже неохоче, вставав лише тоді коли наступиш на нього ногою. За день полювання бачили шість, добули чотири. Лежали переважно в густих травах, але був один підйом в ріллі і один на ріпаку. Мій піднявся в густій траві, десь метр переді мною, і як на зло відразу пішов самим густішим місцем. Стріляти мусив три рази, бо першими двома змазав:D, дав завелике випередження, та і в густій траві було видно лише як він мелькає. Третім бив вже коли він вийшов на чисте поле, випередження в корпус, постріл, і зайчик летить через голову. Здобув патроном самокрут на поросі тахо, 686 капсуль 1,85 х 36 конт гуаланді, шріт нуль. Порадувало що в нас збільшилась, в рази, популяція куріпки. За день підняли до десятка виводків, і це без лягавої. Надіюсь що можливо скоро в нас теж відкриють на неї полювання.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А те що ві 10 років полюєте з норними і не разу не копали нір це роскажіть кому небудь другому.
З норними не полюю з 97р, після смерті собачки. Пристойного вельша знайти не міг, а інші норні не справляли враження. А в решті вам, звичайно з висоти вашого досвіду видніше.
 

Виталий 2.

Слідопит
Второй выход на косого состоялся!
Погодка трохи подкачала, мряка. Но только погода. Начинаем в 8 00, нас трое и три собаки, милое дело посадочки по шерстить. Подъезжаем к одной зачахлой, озима с двух сторон, три акации в четыре ряда, но травка в нутри густенькая, выпускаем собак, заряжаю в правый тройку и в это мгновение и на мою сторону с самого края посадки, метрах в двадцати, вылетает здоровенный косой, а за ним следом с воплями, наша четвероногая троица. Мгновение на закрытие ижа, кидаю стволы в перед и выстрел, несколько прыжков на месте и ушатый ложится. Ели успеваю остановить собак, чтоб не трепали. А в голове одна мысль, второго то патрона в стволе не было, был у него шанс. Принимаю поздравления напарника и двигаем дальше. Пройдя метров двести, слышу в посадке кипишь, мелькнул в траве,а на хвосте собаки и уходит на противоположную сторону, кричу товарищу на тебя, один выстрел, думаю готов, а собаки не замолкают, поперли в поле, подранок, метров за сто добрали, сидели плотно и не дали сделать второй выстрел, вот и пришлось им побегать. Далее, из этой же посадки было еще два далеких косых. И уже когда до машины оставалось метров сто, еще один подъем, и прямиком на заезд.Наш третий не стратил. Вышли, почесали головы, по улыбались, вот вам и не взрачная посадочка, пять штук. Попили чаю, время пол десятого, а нам пора домой. А в душе легкая досада, ну почему эта посадка хотя бы не третья, уж сильно быстро все закончилось. Вот такая вышла быстрая охота.
Всех с полем.

IMG_20181125_095727.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Знову норму добули...
Собака по следу не работала. Если-бы не вы сами ,она и не нашла-бы добытого трофея. Такое впечатление , бегает и гуляет с вами по полях. Ваш коллектив поздравляю с ПОЛЕМ. Зайчик у вас есть и вы с дичью.
 

barbos6

Слідопит
Собака по следу не работала. Если-бы не вы сами ,она и не нашла-бы добытого трофея. Такое впечатление , бегает и гуляет с вами по полях. Ваш коллектив поздравляю с ПОЛЕМ. Зайчик у вас есть и вы с дичью.
Дякую! Є такий момент, але два зайці з під собаки)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вчора також прогулялися з друзями по зайчику. Погода з самого ранку не радувала, була страшна ожеледиця, ледь доїхали до угіддь. Заєць піднімався дуже неохоче, вставав лише тоді коли наступиш на нього ногою. За день полювання бачили шість, добули чотири. Лежали переважно в густих травах, але був один підйом в ріллі і один на ріпаку. Мій піднявся в густій траві, десь метр переді мною, і як на зло відразу пішов самим густішим місцем. Стріляти мусив три рази, бо першими двома змазав:D, дав завелике випередження, та і в густій траві було видно лише як він мелькає. Третім бив вже коли він вийшов на чисте поле, випередження в корпус, постріл, і зайчик летить через голову. Здобув патроном самокрут на поросі тахо, 686 капсуль 1,85 х 36 конт гуаланді, шріт нуль. Порадувало що в нас збільшилась, в рази, популяція куріпки. За день підняли до десятка виводків, і це без лягавої. Надіюсь що можливо скоро в нас теж відкриють на неї полювання.
По ваших ногах,а точніше одежі,видно,що попрацювали ви з повною віддачею,а винагорода за той труд у вас в руках!!Заслужено і думаю для вас приємно.З Полем і прекрасним полюванням!!
 

ATIS

Снайпер
По ваших ногах,а точніше одежі,видно,що попрацювали ви з повною віддачею,а винагорода за той труд у вас в руках!!Заслужено і думаю для вас приємно.З Полем і прекрасним полюванням!!
Дякую. Так, попрацювали на славу, за спиною залишилось 27 км;)
 

Микола ARMS

Мисливець
IMG_0407.JPG
Ну от і мій перший фотозвіт)
25.11.2018, вибралися о 6.30, погода була просто "атас", падав дощ та відразу замерзав і дорога перетворювалася на "зеркало". Проходили біля 20км по мокрих травах та слизьких посівах, декілька разів на яких я надоумився навіть навернутися))
З трьох чоловік лише мені поталанило бачити два зайчики, перший втік ціленький, а от другий був піднятий та благополучно дібраний в некосі коли поверталися до авто, метрів 30 від мене другим пострілом, патронами Ріо, дріб 00. Чудове закінчення полювання, гарний відпочинок та хороший настрій отримано на всі 100%, чекаєм з нетерпінням слідуючий вихідний)
Всіх з ПОЛЕМ!!!
 

Dedushka

Снайпер
Добрый день всем. В связи с введением военного положения охоту наверное запретят. Кто что знает об этом?
 

mehanizator

Новачок
Добрый день всем. В связи с введением военного положения охоту наверное запретят. Кто что знает об этом?
думаю что да. нову тему треба
З норними не полюю з 97р, після смерті собачки. Пристойного вельша знайти не міг, а інші норні не справляли враження. А в решті вам, звичайно з висоти вашого досвіду видніше.
Досвіду в мне на мало (( ,полюю з мисливцем який також втратив робочого яга ,так тепер каже краще перестрахуватись. Так що вибачте якщо шось не так сказав.
 
Зверху