Открытие на пушного зверя2018/19

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Переглянути вкладення 425987 Ну от і мій перший фотозвіт)
25.11.2018, вибралися о 6.30, погода була просто "атас", падав дощ та відразу замерзав і дорога перетворювалася на "зеркало". Проходили біля 20км по мокрих травах та слизьких посівах, декілька разів на яких я надоумився навіть навернутися))
З трьох чоловік лише мені поталанило бачити два зайчики, перший втік ціленький, а от другий був піднятий та благополучно дібраний в некосі коли поверталися до авто, метрів 30 від мене другим пострілом, патронами Ріо, дріб 00. Чудове закінчення полювання, гарний відпочинок та хороший настрій отримано на всі 100%, чекаєм з нетерпінням слідуючий вихідний)
Всіх з ПОЛЕМ!!!
Гарний зайчуган,а те що перший то вдвічі!!Зайчик дається легко лише "вибраним",а так його треба довго тропити-тропити і перетропити,але вже після вирішального пострілу він здається самим-самим!!З Полем!!
 

Микола ARMS

Мисливець
Гарний зайчуган,а те що перший то вдвічі!!Зайчик дається легко лише "вибраним",а так його треба довго тропити-тропити і перетропити,але вже після вирішального пострілу він здається самим-самим!!З Полем!!
Дякую!)
 

T valeri N

Мисливець
Немного опоздал с отчетом, не было сети...
25 ноября, 5 заядлых однодумцев, погода - сказка! Без ветренно, +5, легкая облачность с прояснениями. Прошли в основном балки, посадки и неугодья. В итоге подняли 6 зайцев, стреляли по 4, взяли 3. По одному позорно мазали и хорошо что ушел не подранком. Мне улыбнулась удача взять двоих . Ружье АТА АRМС NEO 12, чоковое сужение 0,5, патрон B&P ( 1 -ка,контейнер, 34 г). В полдень закончили охоту, пообедали на опушке, поделились эмоциями, все довольны!
 

Вкладення

roz_koms

Слідопит
Немного опоздал с отчетом, не было сети...
25 ноября, 5 заядлых однодумцев, погода - сказка! Без ветренно, +5, легкая облачность с прояснениями. Прошли в основном балки, посадки и неугодья. В итоге подняли 6 зайцев, стреляли по 4, взяли 3. По одному позорно мазали и хорошо что ушел не подранком. Мне улыбнулась удача взять двоих . Ружье АТА АRМС NEO 12, чоковое сужение 0,5, патрон B&P ( 1 -ка,контейнер, 34 г). В полдень закончили охоту, пообедали на опушке, поделились эмоциями, все довольны!
С ПОЛЕМ! Зайцы у вас какие-то мордатыеo_O:)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Громада.
Звіт за неділю 25 листопада 2018р. Прошу вибачення, що з запізненнями.
Причина - брак часу та і останні події, не надавали натхнення.
Суботнього вечора, зайшов ввечері до магазину закупити провізію, пролунав дзвоник, і мене чекав вже колега під магазином.
Ми вирішили проїхати по угіддях на яких ми і проводимо полювання.
Польові дороги, подекуди були, вкрай розбиті. тяжкими тракторами та комбайнами аграріїв, що і відчувалась на підвіскі автомобіля.
Світло фар пробивали темноту на далеку відстань поля, але побачити зайців на озимині, нам не прийшлось, в даному квадраті.
Ми рушили далі, до межі районів, а це вже сусідній Бродівський район - Львівщина.
І ось ми побачили світло першого незнайомого нам автомобіля, який заїхав з Бродівщини.
Водій (бракоша) явно не поспішав, та пасажир даного автомобіля, уважно освітлював потужним ліхтарем, поля з озиминою.
Шукаючи зайчиків бракоші, все ж таки побачили світло нашого автомобіля, і різко розвернувшись на 180 градусів, почали втікати, звідки і приїхали.
Влаштовувати перегони, ми не стали. На наступний раз не втечуть, ми виїдемо екіпажем з приватним БТР-ом техніка готується.
Відгребуть по повній. Списані всі поля озимини, вздовж і впоперек, відсутність зайця, це результат - бракон`єрства на угіддях.

Прокинувшись 0 5 годині недільного ранку, та зібравшись до полювання, я вийшов з будинку, на свої угіддя.
Йдучи дорогою, я обмірковував вчорашню нашу поїздку на угіддя, і шукав відповідь на питання:
Скільки людині треба, щоб ось так ночами, вбивати - останнє?!
Такої крайньої необхідності для людини, вбивати диких тварин, темними ночами - НЕ МАЄ.
Ми (люди) стали гірше, звірів.
Дійшовши до угідь, я вирішив взяти перше поле, і не помилився.
Середина зораного поля, явно була придатна для місць відпочинку зайця. Як і завжди, перший заяць зірвався в 70 метрах.
Я йшов прямо на нього, і ще б декілька десятків метрів мені пройти, і я мабуть би завершив би достроково своє полювання.
Але, мені прийшлось топтали поля, весь світловий день.
Зайці не підпускали мене, ні за що. Ніякі мої зміни підібратись ближче до зайця, не привели до успіху.
Більше 20 кілометрів за день, і результат : Два зайця з льожки, та три "шумаки" були мною підняті.
Ну що ж, день добігав кінця, туман почав осідати і я взяв курс на Європу, на захід.
Щоб підкоригувати курс свого корабля, я вирішив ковтнути чайку з термосу, про який я геть забув.
В короткій перерві, я перебрав в думках, свій день полювання, та вирішив ще взяти одне місце - гущак.
Я описував його, в своєму крайньому звіті полювання. Місце - гідне для зайця.
Перекладаю набої в рушниці, в обох стволах набій №1 дисперсант "Град"
Знаю впевнено - заяць тут буде.
Рушницю вкладаю в плече, стволи направляю вперед, і тримаю око на мушці. Заходжу з самого краю гущаку.
Іду тихенько краєм, метр - два, десять - двадцать, і тут бачу як з самого краю насаджень малини в стрибку летить... в бік гущаку.
Один довгий, та неймовірно гарний стрибок зайця в мене переводе дихання, я б`ю в місце приземлення зайця.
Саме туди я цілився, в місце приземлення. Роблю постріл... і бачу, що ні жодна стеблина жовтої трави, не колихнулась.
Ну все...кінець полювання, заяць має лежати, я подумав.
Приходжу до місця, 10 метрів не більше, і містика ... зайця не має.
Далі пошуки, і як скрізь землю... пропав. Одним словом - гіркий промах, і така доля зайця. Жити далі.
Тому, Шановні Мисливці : Тримайте порох сухим, м`язи в тонусі, та око на мушці.
І все буде, добре.
Дякую всім за увагу.

20181125_075518.jpg


20181125_081815.jpg


20181125_081841.jpg


20181125_090521.jpg


20181125_112526.jpg


20181125_092617.jpg


20181125_125947.jpg


20181125_114046.jpg


20181125_125958.jpg
 
Вітаю Вас Громада.
Звіт за неділю 25 листопада 2018р. Прошу вибачення, що з запізненнями.
Причина - брак часу та і останні події, не надавали натхнення.
Суботнього вечора, зайшов ввечері до магазину закупити провізію, пролунав дзвоник, і мене чекав вже колега під магазином.
Ми вирішили проїхати по угіддях на яких ми і проводимо полювання.
Польові дороги, подекуди були, вкрай розбиті. тяжкими тракторами та комбайнами аграріїв, що і відчувалась на підвіскі автомобіля.
Світло фар пробивали темноту на далеку відстань поля, але побачити зайців на озимині, нам не прийшлось, в даному квадраті.
Ми рушили далі, до межі районів, а це вже сусідній Бродівський район - Львівщина.
І ось ми побачили світло першого незнайомого нам автомобіля, який заїхав з Бродівщини.
Водій (бракоша) явно не поспішав, та пасажир даного автомобіля, уважно освітлював потужним ліхтарем, поля з озиминою.
Шукаючи зайчиків бракоші, все ж таки побачили світло нашого автомобіля, і різко розвернувшись на 180 градусів, почали втікати, звідки і приїхали.
Влаштовувати перегони, ми не стали. На наступний раз не втечуть, ми виїдемо екіпажем з приватним БТР-ом техніка готується.
Відгребуть по повній. Списані всі поля озимини, вздовж і впоперек, відсутність зайця, це результат - бракон`єрства на угіддях.

Прокинувшись 0 5 годині недільного ранку, та зібравшись до полювання, я вийшов з будинку, на свої угіддя.
Йдучи дорогою, я обмірковував вчорашню нашу поїздку на угіддя, і шукав відповідь на питання:
Скільки людині треба, щоб ось так ночами, вбивати - останнє?!
Такої крайньої необхідності для людини, вбивати диких тварин, темними ночами - НЕ МАЄ.
Ми (люди) стали гірше, звірів.
Дійшовши до угідь, я вирішив взяти перше поле, і не помилився.
Середина зораного поля, явно була придатна для місць відпочинку зайця. Як і завжди, перший заяць зірвався в 70 метрах.
Я йшов прямо на нього, і ще б декілька десятків метрів мені пройти, і я мабуть би завершив би достроково своє полювання.
Але, мені прийшлось топтали поля, весь світловий день.
Зайці не підпускали мене, ні за що. Ніякі мої зміни підібратись ближче до зайця, не привели до успіху.
Більше 20 кілометрів за день, і результат : Два зайця з льожки, та три "шумаки" були мною підняті.
Ну що ж, день добігав кінця, туман почав осідати і я взяв курс на Європу, на захід.
Щоб підкоригувати курс свого корабля, я вирішив ковтнути чайку з термосу, про який я геть забув.
В короткій перерві, я перебрав в думках, свій день полювання, та вирішив ще взяти одне місце - гущак.
Я описував його, в своєму крайньому звіті полювання. Місце - гідне для зайця.
Перекладаю набої в рушниці, в обох стволах набій №1 дисперсант "Град"
Знаю впевнено - заяць тут буде.
Рушницю вкладаю в плече, стволи направляю вперед, і тримаю око на мушці. Заходжу з самого краю гущаку.
Іду тихенько краєм, метр - два, десять - двадцать, і тут бачу як з самого краю насаджень малини в стрибку летить... в бік гущаку.
Один довгий, та неймовірно гарний стрибок зайця в мене переводе дихання, я б`ю в місце приземлення зайця.
Саме туди я цілився, в місце приземлення. Роблю постріл... і бачу, що ні жодна стеблина жовтої трави, не колихнулась.
Ну все...кінець полювання, заяць має лежати, я подумав.
Приходжу до місця, 10 метрів не більше, і містика ... зайця не має.
Далі пошуки, і як скрізь землю... пропав. Одним словом - гіркий промах, і така доля зайця. Жити далі.
Тому, Шановні Мисливці : Тримайте порох сухим, м`язи в тонусі, та око на мушці.
І все буде, добре.
Дякую всім за увагу.

Переглянути вкладення 426235

Переглянути вкладення 426236

Переглянути вкладення 426237

Переглянути вкладення 426238

Переглянути вкладення 426239

Переглянути вкладення 426240

Переглянути вкладення 426241

Переглянути вкладення 426242

Переглянути вкладення 426243
Фотоотчет красотища!!! Особенно чем то загадочным и манящим второе фото. Островок сосняка. С Полем вас!!!
 

Рейнджер777

Новачок
Всем привет, напишу и я .
В воскресенье открылись, коллектив из семи человек, походили, побродили, по озимке, по рапсу, по пахоте. Заяц был везде. Подняли штук 17 зайцев, 90% поднимались на запредельной дистанции, но одного все таки загнали и взяли. Пару штук ушли видимо подранками в посадку , хотя после наших выстрелов по пару раз падали и переворачивались. Поиски ни чего не дали
Самое главное, заяц есть!!! Такого количества подьемов я за последние пару лет не видел
Всем удачи;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пару штук ушли видимо подранками в посадку , хотя после наших выстрелов по пару раз падали и переворачивались.
Собачку приобрести не думали? Чтобы зря дичь не переводить?
На одного взятого-два подранка, результат отрицательный, ИМХО.
 

Рейнджер777

Новачок
Нет, не думали. Нет возможности содержать собачку.
Отрицательный результат, согласен, но есть , что есть
 

Dedushka

Снайпер
Скоро выходные, завтра думаю зайти в УТМР и узнать : не отменили-ли охоту в областях военного положения. Может кто уже узнавал и в курсе?
 

иж 18

Слідопит
Зверху