Одностволки

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Додаткові фото
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На останньому фото цифра 2.
 

kef

Зброяр
Схоже що по краю внутрішнього діаметру зрізу ствола /біліє хром/ але потрібно ту іржу прибрати то можливо буде видно . А так гадати можна довго не тримаючи в руках самого /предмету/.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Схоже що по краю внутрішнього діаметру зрізу ствола /біліє хром/ але потрібно ту іржу прибрати то можливо буде видно . А так гадати можна довго не тримаючи в руках самого /предмету/.
Поки що тільки мастилом почистив трохи. Може краще на деякий час дизельним паливом залити?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Поки що тільки мастилом почистив трохи. Може краще на деякий час дизельним паливом залити?
Обезвоженним керосином і нехай вилежується. Іржа сама зійде.
Безпечно для металу і максимально ефективно. При необхідності повторити декілька разів. Оптимально: відділити метал від дерева і повністю його занурити в керосин. Або ж обгорнути метал тканиною і просочити її керосином.
" Обезвожение керосина производится следующим образом: в бутылку керосина насыпают ложку обычной поваренной соля; затем бутылку закупоривают и держат несколько часов, а то и больше, на свету; соль вытянет из керосина всю влагу. При употреблении такого керосина следует его осторожно слить, не смешивая с солью, в другую бутылку. Обезвоженный керосин, следует держать всегда закупоренным. "
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Поки що тільки мастилом почистив трохи. Може краще на деякий час дизельним паливом залити?
Ту іржу лише механічно можна зняти. Довести стан металу до дзеркальної поверхні. А потім /поворонити/.
Так як у цій темі з рушницею ЗК .та іншими які Ігор виставляв.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ту іржу лише механічно можна зняти. Довести стан металу до дзеркальної поверхні. А потім /поворонити/.
Так як у цій темі з рушницею ЗК .та іншими які Ігор виставляв.
Та чесно, не люблю зброю чимось чухати чи шліфувати.
 

Аникей

Мисливець
Та чесно, не люблю зброю чимось чухати чи шліфувати.
Ствол хромований 100%. Особисто я замочив би в керосині а потім мочалкою ( стружкою) металевою (для миття посуду) легеньку зверху почистити . Гірше не буде.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Та чесно, не люблю зброю чимось чухати чи шліфувати.
І абсолютно правильно не любите! Реставрація не терпить поспішних і радикальних способів. Потихеньку-помаленьку, з ніжністю і любов"ю до зброї. І все вдасться. Зброя повинна виглядати на свій вік, а не полірованою бездушною цяцькою.
Замочіть у обезвоженому керосині і помалу знімайте ржавчину мякою губкою для миття посуду ( не металевою!). Там з однієї сторони є типу більш жорстка сторона, яка чудово допомогає. Але обов"язкого дайте час металлу відкиснути!
 
Останнє редагування:

MrEko

Новачок
Всіх вітаю! Бачу тут зустрілись власники ІЖів 18тих. Маю таке питання, в планах взяти собі перший нарізний придивляюсь до 223 калібру, от і думаю, можливо взяти собі ІЖа в 223 калібрі чи він на стільки поганий що краще добавити та взяти щось з забугорного та більш сучасного? Одним глазом поглядаю також на комбінахи, але все таки більш схилююсь до класики в одному калібрі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Всіх вітаю! Бачу тут зустрілись власники ІЖів 18тих. Маю таке питання, в планах взяти собі перший нарізний придивляюсь до 223 калібру, от і думаю, можливо взяти собі ІЖа в 223 калібрі чи він на стільки поганий що краще добавити та взяти щось з забугорного та більш сучасного? Одним глазом поглядаю також на комбінахи, але все таки більш схилююсь до класики в одному калібрі.
у розділі продам нарізна зброя є кіплауф Генрі правда в .308
іж-18мн у 223 наче поганого нічого не чути було, а от за більші калібри система запирання ніби не витримувала.
 

MrEko

Новачок
у розділі продам нарізна зброя є кіплауф Генрі правда в .308
ціль саме на 223 калібр. В меті полювання на лиса, в нашому густо населеному краї нашої неньки, полювати з 308 мені трішки лячно, так з 223 більше рикошетів, але вона втрачає швидкість набагато швидше ніж 308. Я б і 223 не брав би, а взяв би 22 ВМР але мені здається він заслабкий для такого діла. А ціна на сам кіпфлаут ІЖ 18 не на стільки висока, просто вибрати потрібно з норм стволом...
 

Ohotnik47

Слідопит
" Обезвожение керосина производится следующим образом: в бутылку керосина насыпают ложку обычной поваренной соля; затем бутылку закупоривают и держат несколько часов, а то и больше, на свету; соль вытянет из керосина всю влагу. При употреблении такого керосина следует его осторожно слить, не смешивая с солью, в другую бутылку. Обезвоженный керосин, следует держать всегда закупоренным. "
Сіль бажано прокалити над вогнем.
В дитинстві користувався таким засобом, змішував з нейтральним маслом 1 до 3-4 час. гасу.
 

ДСП&ДВП

Новачок
Як правило там із стволом все повний гуд. Стволи їм клепали на фірмі Манліхера. А от все решта (крім ствола), то вже лотерея. І знову ж таки, як правило, в поєднанні з рашпілінгом-напілінгом, бо без нього нікуди. В дрібних і середніх калібрах працює без нарікань, а для великих - слабкувата конструкція вузла замикання. А в поєднанні з невисокою якістю збирання... Самі розумієте...
 

MrEko

Новачок
Як правило там із стволом все повний гуд. Стволи їм клепали на фірмі Манліхера. А от все решта (крім ствола), то вже лотерея. І знову ж таки, як правило, в поєднанні з рашпілінгом-напілінгом, бо без нього нікуди. В дрібних і середніх калібрах працює без нарікань, а для великих - слабкувата конструкція вузла замикання. А в поєднанні з невисокою якістю збирання... Самі розумієте...
Тобто в 223 калібрі проблем бути не повинно, я правильно Вас зрозумів?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Вкладення

GZN

Новачок
Вітаю!
Підкажіть будь-ласка, яка повинна бути довжина ствола в ІЖ-18, 20 калібр? Фактична 687мм., в мене виникли сумніви на рахунок вкорочення ствола попереднім власником.
Завчасно дякую.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вітаю!
Підкажіть будь-ласка, яка повинна бути довжина ствола в ІЖ-18, 20 калібр? Фактична 687мм., в мене виникли сумніви на рахунок вкорочення ствола попереднім власником.
Завчасно дякую.
В мене ІЖ-18Е 20 к. довжина ствола 680 мм.
 
Зверху