Ножі.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
В Артура (ARHADYR) взагалі дуже багато цікавих оглядів гострого.
 

Мал

Мисливець
Доброго часу любителі гостренького! Хочу запропонувати Вам ножика на похвалитися, а може когось зацікавить теж таке творіння, до якого я мав честь із майстром попрацювати над покращенням дизайну. Сподобалася мені моделька ножа від Cold Steel. Модель GI Tanto (80PGTK)
Хотів використовувати його, як ніж для важких задач. Просто використовувати і не жаліти. Коли отримав його, маю на увазі оригінал, то побачив багато неправильних речей, які мені, як ножеману з 40 літнім стажем не сподобалися. Спуски були занадто низько, рукоять незручна, вістря кінчика, як голка тонке довжиною з 5 мм., що для задач моїх просто не підходило (не мій фасон)). Тому разом з розвиваючою ножевою майстерською "Omelia knife" , я та Сергій хазяїн "Omelia knife" трохи попрацювали. За зразок леза, був взятий той самий ніж від Cold Steel. Модель GI Tanto (80PGTK). Але при цьому він мав стати таким, які б задачі перед ним будуть ставатися, щоб вони йому були по барабану). Тому, щоб це не було кусок заліза з лагідним вістря, бо для ніжних робіт є делікатні ножики. Тоді навіщо великий ніж, з характером складня? І помаленьку родився цей проект і це творіння, який я показувати Вам буду. Спуски були підняті, рукоять облегшена з отворами та знімаючими плашками з дерева венге. Дизайн рукоятки від Omelia knife! Далі, щоб ще прибрати вагу, було вирішено зробити дол. І тут все зіграло. При 7 мм. обуха, ніж важить, як оригінал. Термічка була 60 по Роквелу, але при обробці клинка при крашенні в 200 градусів целсія, пара одиниць відпустилася. Тепер 58-59твердість. Можливо в середині залишилась така, як була. Покраска подібна до кабара. І так;

Довжина клинка: 177,8 мм.
Загальна довжина: 304,8 мм.
Обух клинка: 7,0 мм.
Сталь клинка: 65 мп.
Матеріал накладок рукоятки: дерево венге.

Виробник: "Omelia knife".
Модель: ОВ - 1.
Країна: Україна

Фото:
 

Вкладення

Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго часу любителі гостренького! Хочу запропонувати Вам ножика на похвалитися, а може когось зацікавить теж таке творіння, до якого я мав честь із майстром попрацювати над покращенням дизайну. Сподобалася мені моделька ножа від Cold Steel. Модель GI Tanto (80PGTK)
Хотів використовувати його, як ніж для важких задач. Просто використовувати і не жаліти. Коли отримав його, маю на увазі оригінал, то побачив багато неправильних речей, які мені, як ножеману з 40 літнім стажем не сподобалися. Спуски були занадто низько, рукоять незручна, вістря кінчика, як голка тонке довжиною з 5 мм., що для задач моїх просто не підходило (не мій фасон)). Тому разом з розвиваючою ножевою майстерською "Omelia knife" , я та Сергій хазяїн "Omelia knife" трохи попрацювали. За зразок леза, був взятий той самий ніж від Cold Steel. Модель GI Tanto (80PGTK). Але при цьому він мав стати таким, які б задачі перед ним будуть ставатися, щоб вони йому були по барабану). Тому, щоб це не було кусок заліза з лагідним вістря, бо для ніжних робіт є делікатні ножики. Тоді навіщо великий ніж, з характером складня? І помаленьку родився цей проект і це творіння, який я показувати Вам буду. Спуски були підняті, рукоять облегшена з отворами та знімаючими плашками з дерева венге. Дизайн рукоятки від Omelia knife! Далі, щоб ще прибрати вагу, було вирішено зробити дол. І тут все зіграло. При 7 мм. обуха, ніж важить, як оригінал. Термічка була 60 по Роквелу, але при обробці клинка при крашенні в 200 градусів целсія, пара одиниць відпустилася. Тепер 58-59твердість. Можливо в середині залишилась така, як була. Покраска подібна до кабара. І так;

Довжина клинка: 177,8 мм.
Загальна довжина: 304,8 мм.
Обух клинка: 7,0 мм.
Сталь клинка: 65 мп.
Матеріал накладок рукоятки: дерево венге.

Виробник: "Omelia knife".
Модель: ОВ - 1.
Країна: Україна

Фото:
Петро це вже зовсім другий рівень,коли не просто гориш ножами,а щей сам приймаєш участь в їх створенні.
Ніж супер,надіюсь незабаром потримати його в руках.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ще один на мисливську тематику.
 

Вкладення

Мишко К36

Слідопит
Ще один на мисливську тематику.
Щось може трохи розповісте про виріб більше? Цікаво було б руківку з різних ракурсів побачити ...
І як, зручно з такою руківкою?
Якщо до колекції , впринципі чого б і ні.
Але це моя лиш власна думка...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня ножеманська спільнота!
З'явився в мене один із відомих,та впізнаваних ножів компанії Cold Steel, модель Voyager.
Ніж на мій смак,він дуже класно сидить в руці.Текстура руків'я така що ніж що сухий,що мокрий,навіть не рухається. Спуски від обуха,завдяки цьому ніж рже дуже класно.А приховані лайнери,та Tri-Ad lock,роблять Voyager міцним горішком.

Виробник: Cold Steel
Модель:Voyager
Довжина загальна, мм:234,95
Тип замка:Tri-Ad lock
Довжина клинка, мм:101,6
Товщина клинка, мм:3,5
Країна виробник:Тайвань
Тип ріжучої кромки:Звичайна кромка
Країна походження:США
Кишенькова кліпса:Двостороння
Обробка клинка/Покриття:SW (Stonewash)
Маса, г:130,4
Конструкція осьового гвинта:Шайба
Відкривання ножа:Шпеньок
Марка сталі/Матеріал клинка:AUS10A
Матеріал накладки/рукояті:Griv-Ex


20230716_191514.jpg
20230716_191538.jpg
20230716_191350.jpg
20230716_202148.jpg
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Чого принишкли, небоги?
 
Зверху