Ножі.

север

ветеран форуму
надійна команда
Можна я нічого відповідати не буду ? От просто не хочу втрачати свій і ваш час ,адже всеодно лишимось кожен при своїй думці . А от останнє речення вашого посту я б залюбки дочитав. Там думка не закінчена мені здається.
Ставлю Вам +. І кожен залишається при своєму. Я абсолютно безпристрасний до ножів. Не моя тема. Рівно дихаю в їх сторону.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Маю цікаві речі, з даної теми. Яких на форумі не зустрічав і близько. В Україну вони офіційно не постачаються.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Яот чомусь до останнього думав що ви "в темі"
нє. мені по-сільському.
Часи змінюються , змінюється і люди . Але не всі )
от-от. я чогось в певний час вирішив зупинитись в розвитку, це десь попало на період появи телефонів без кнопок, все що пішло далі вибиває мене з зони комфорту. а іноді бісить, як от електромашини.
Я на початку своєї "хвороби " теж всяку маячню міг сказати.
я "не хворію" просто захотів складня, а коли бачу всі футуристичні форми + сталі, + титанові рукоятки різних диких кольорів, кліпси-серейтори - може то комусь і довподоби, але мені вже то НЄ. раніше якщо ніж мав лезо не класичної форми - то було ясно, що він має певну спеціалізацію типу шлюпочного ножа, санітарного/садового і т.д., а зараз - дич якась...косі, криві, фальшлеза, купа граней, як то точити і т.д. і як підсумок він годиться тільки на коробці скотч розрізали... Дж. Кларксон казав: "я бібліотека в світі, де є інтернет..."
Важко пояснити , але ніж з клапана сьогодні це вже привід для насмішки.
як кому. я в тих колах не обертаюсь.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня Хлопці!
Хочу поділитися з Вами враженнями від ножа компанії Cold Steel,модель 4-Max Scout,це бюджетна версія ножа 4-Max.

Опис ножа.

Компанія - Cold Steel США.
Модель - 4-Max Scout.
Марка сталі - AUS10A.
Загальна довжина - 254мм.
Довжина леза - 101мм.
Ширина клинка - 39 мм.
Твердість леза - 58-60 HRC.
Товщина леза - 4.8 мм.
Матеріал рукояті - Griv-Ex.
Тип замка - Tri-Ad lock.
Тип ріжучої кромки - Звичайна.
Фініш клинка - Stonewash.
Конструкція осьового гвинта - Шайби.
Відкривання ножа - Шпеньок.
Кліпса - Двохпозиційна.
Колір - Tan.
Вага - 289г.
Країна виробник - Taiwan.


Для мене це максимальний розмір складаного ножа,хоча по великому рахунку на кишені ніякого дискомфорту він не створює.4-Max Scout дуже зручний,та надійний ніж, Ви можете виконувати цим ножем будь які роботи,в тому числі і надважкі. В руці ніж лежить зручно різноманітними хватами.По великому рахунку це складений ніж який перетворюється на надміцний фікс.Також цей Cold Steel з легкістю виконоє будь які тактичні завдання. Ніж важкий з лайнерами по всій довжині рукояті,але така вага це плата за потужність та міць 4-Max Scout.

20230508_182143.jpg
20230508_182131.jpg
20230508_182219.jpg
20230508_182232.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
це він в тебе є? як тобі товщина леза майже 5 мм? він на підшипнику?
Привіт Артур!
Так ніж мій,осьовий на шайбах,але це не заважає механіці працювати блискавично.Дякуючи геометріі ріже він теж на рівні.
Ширина клинка майже в 4см,та високі спуски дозволяють 4-Max Scout різати дуже класно.
Скинув тобі огляд в приват.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
шановне Панство! звертаюсь з таким питанням
Артур привіт!
Ти вже визначився?
Зверни ще увагу на ножі Petrified Fish,там якість,та матеріали непогані,а ціна відносно дуже невелика.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур привіт!
Ти вже визначився?
Зверни ще увагу на ножі Petrified Fish,там якість,та матеріали непогані,а ціна відносно дуже невелика.
Привіт Діма! ще в процесі. хочу купити ще щось подібне з того, що ти виклав - складень з одним лезом, бо купив таку дурничку просто в кишені носити і задля штопора
1683570242754.png
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
пісі:
Штопор робочий, а лезо хилитається :D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Один з найприємніших ножів, які я тримав у руках:
KONGSBERG JAKTKNIV, традиційний скандинавський мисливський ніж:
монолітний, компактний, естетичний, зручний, гострий, немов бритва, з заводу.

Kongsberg, Норвегія.
IMG_20230513_105058_compress24.jpg
IMG_20230513_105007_compress12.jpg
IMG_20230513_104931_compress88.jpg
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Маю звичайні 2 робочі ножі з ШХ15 від Кості_Север - зі зняттям шкури зайця/лисиці справляються. Але останнім часом дивлюсь на туристичний ніж типу Kephart. Щоб був не товстий в обуху та лезом довжиною до 11 см.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Один з найприємніших ножів, які я тримав у руках:
KONGSBERG JAKTKNIV, традиційний скандинавський мисливський ніж:
монолітний, компактний, естетичний, зручний, гострий, немов бритва, з заводу.

Kongsberg, Норвегія. Переглянути вкладення 827222 Переглянути вкладення 827223 Переглянути вкладення 827224
Обзор мого ножа, рекомендую переглянути:

 
Зверху