Новый игрок на рынке нарезняка!

Budulay

Мисливець
Ствол 61 см, думаю, что более правдивая информация на официальном сайте, ибисовцы часто данные пишут неверные...
https://www.ataarms.com/en/turqua-adjustable.html
Дзвонив в ібіс уточнити довжину ствола, сказали 56см, але думаю що ніхто його рулеткою не міряв.Спитав чому там пишуть 61 , а ви кажете 56, сказав я не знаю, ствол 56см.
 

Fonex

Снайпер
Дзвонив в ібіс уточнити довжину ствола, сказали 56см, але думаю що ніхто його рулеткою не міряв.Спитав чому там пишуть 61 , а ви кажете 56, сказав я не знаю, ствол 56см.
Нужно с рулеткой в Ибис идти))))))))
 

KFoR

Зброяр
Тільки подумав тему створити, а вже є))))
Та що робити... та дозвіл і купувати:D Ціна мілкашки навіть на "хай буде їсти не просить" піде))))
 

huntumy

Зброяр
Интересное предложение. Получается изготовление на нарезняка у аты дешевле гладкого. На сегоднешний день кроме бродячих собак вредителей стрелять нечего. Скорее всего за 3 года ситуация не поменяется
 

barabaka

Слідопит
Интересное предложение. Получается изготовление на нарезняка у аты дешевле гладкого. На сегоднешний день кроме бродячих собак вредителей стрелять нечего. Скорее всего за 3 года ситуация не поменяется
Коза, олень, кабан
 

vlad88

Мисливець
На вид более привликательней чем саваж, да и дерево в руках играть не будет как пластик ,, про ламинат вообще молчу, класный материал. Подождем.
 

huntumy

Зброяр
Я ездил в Черниговской области до закрытия. Были и кабаны и олени. Про коз вообще молчу.
Другое дело, что олень дороже этого карабина.
Да так и в Одессе есть.
По месту ежегодной охоты остались одни слезы. Разве это охота, когда за три охоты один раз одиночку встретили да пару раз видели следы оленей?
А так ата хорошее предложение сделала
 

barabaka

Слідопит
То я так і не зрозумів на рахунок довжини ствола. Виходить в Росію постачають з 61 стволом а нам 56? І з різьбою теж загадка. Ніхто адекватної відповіді дати не може.?
Це невідомо, поки хтось не поїде в Ібіс.
 

Budulay

Мисливець
Дуже шкода те, що навіть в Ібіс, який офіційно їх завозить в Україну, на питання чому при однаковій довжині(110см) і вазі карабіна(3,65кг) є відмінність в довжині ствола, нічого адекватного сказати не можуть.
 

barabaka

Слідопит
Дуже шкода те, що навіть в Ібіс, який офіційно їх завозить в Україну, на питання чому при однаковій довжині(110см) і вазі карабіна(3,65кг) є відмінність в довжині ствола, нічого адекватного сказати не можуть.
Вага будь-якої зброї, вказана на сайті ібіса - це окрема розмова :D
Думаю, на наступному тижні знайду час заїхати і поміряти.
 

KFoR

Зброяр
То я так і не зрозумів на рахунок довжини ствола. Виходить в Росію постачають з 61 стволом а нам 56? І з різьбою теж загадка. Ніхто адекватної відповіді дати не може.?
Якщо таки придбаю, то переміряю)))
 
Зверху