На лисицю із засідок ...

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А тепер дозвольте висловити свою думку щодо великої кількості лисиці в наш час. На мій погляд причина одна - це низький попит на хутро і відповідно низька ринкова ціна шкірки.
погоджусь, але моя робота дозволяє мені висловлювати біологічну складову даного питання. фінансова та економічна сторона - то не моя парафія;)
ставили петлі на норах
лис на норі на петлю не піде. борсук лізе, лисиця - тільки на стежках.:p
 

varyag

Мисливець
Є досвід приманювання цим манком саме "нашої" лисиці? Якщо так, то розкажіть будь ласка.
Пару раз виходив з цим манком, попередньо передивившись "фірмовий" DVD, але лиса не бачив. Чи то його просто не було поруч, чи він якийсь "неправильний" у нас.
 

KFoR

Зброяр
Так то була внутрішня (особиста) заборона, а не намагання розплодити лисиць. Але іноді легше - ""і все!"
Легке рішення погодьтесь не завжди вірне, але маю надію будуть відбуватися зміни. Маю приклад в угіддях в яких полюю, 2 роки тому вперше побачив в нас куропаток і ніхто з місцевих їх не стріляє. І повірте не тільки тому що не можна, Мисливців в нас залишилось на три села чоловік з 10 максимум, і залишились дійсно мисливці.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот такого типа был манок, только из пластмассы, Внутри - металлический язычок, кольцо - из пластика, а не резинка. Где-то засунул...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Є досвід приманювання цим манком саме "нашої" лисиці? Якщо так, то розкажіть будь ласка.
Пару раз виходив з цим манком, попередньо передивившись "фірмовий" DVD, але лиса не бачив. Чи то його просто не було поруч, чи він якийсь "неправильний" у нас.
ще манити треба вміти правильно та вчасно. батько мій на початку 80-х купив у москві на росії манок "крик пораненого зайця", то під час полювань лиси за півкілометра задирали хвоста та тікали як навіжені. кожний край має свої нюанси. а от писк миші працював, особливо по мишкуючій лисиці.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Легке рішення погодьтесь не завжди вірне, але маю надію будуть відбуватися зміни. Маю приклад в угіддях в яких полюю, 2 роки тому вперше побачив в нас куропаток і ніхто з місцевих їх не стріляє. І повірте не тільки тому що не можна, Мисливців в нас залишилось на три села чоловік з 10 максимум, і залишились дійсно мисливці.
Проте - дуже дохідливо! До речі, я теж бачив, як наші мисливці, які тут вимагають: Хочу те, вимагю се!", перебуваючи на полюванні, де куріпки було мало і її просили тимчасово не добувати (хоча загальної заборони не було), квасили її бо "він заплатив за полювання, чо він ме може вполювати?!."
І бачив в угіддях, як ворони та круки вибивали у куріпки із стаї діточок і без лисиці. А ще є яструби, соколи, сільськогосподарське виробництво тощо.
Не звалюйте все на лисицю. Хоча в місцях інпесивного розведення пернатої дичини лисиць намагаються знищувати.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ще манити треба вміти правильно та вчасно. батько мій на початку 80-х купив у москві на росії манок "крик пораненого зайця", то під час полювань лиси за півкілометра задирали хвоста та тікали як навіжені. кожний край має свої нюанси. а от писк миші працював, особливо по мишкуючій лисиці.
Таке теж бачив. Але, як писав вище, частіше така поведінка у молодих лисиць, які ще крику пораненого зайця не чули. Та й, згоден: довго кричати й часто не треба. Я зазвичай рази два дунув і чекав. Раз сова прилетіла з іншого боку поля, метрів 400 летіла, точно на мою шапку із кроля!
 

varyag

Мисливець
ну, я, звісно, не Паваротті, але манити навчився майже (щоб не сказати "так само")))) як на відео у шведів. Собаки в місті/селі наче скаженіють - гавкають та збігаються. Ворони злітаються. Тобто в теорії все гарно, а пару раз виходив вранці - наче і місце непогане (слід є, комиш є), а лиса нема! От сумніви і виникли.
 

KFoR

Зброяр
Не звалюйте все на лисицю.
Так не тільки лисиця, а вовон також багато треба регулювати популяцію. Для цього треба спочатку в присутності уповноваженої особи. Потім можна і без, але якщо попався на браконьєрство довічна заборона полювати.
 

olga 83

Мисливець
Работает и работает суперово лисы бегут на него аж спотыкаются
значит мои ученые уже,подходит но не на выстрел,за вечер двоих приманил но обе с большой осторожностью,а раньше на мышь прекрасно все на выстрел приходили,доверился новым технологиям:oops:
 

Taraskin 1980

Мисливець
Є досвід приманювання цим манком саме "нашої" лисиці? Якщо так, то розкажіть будь ласка.
Пару раз виходив з цим манком, попередньо передивившись "фірмовий" DVD, але лиса не бачив. Чи то його просто не було поруч, чи він якийсь "неправильний" у нас.
Некоторый опыт есть как с манком так и без.Вам доводилось слышать крик раненого зайца попробуйте его повторить и желательно отрегулировать манок на более тонкий писк.Как выше было сказано много дудеть нежелательно молодые лисы валят на манок без разбору на прямую а матерые пытаются в основном зайти под ветер.
 

Taraskin 1980

Мисливець
значит мои ученые уже,подходит но не на выстрел,за вечер двоих приманил но обе с большой осторожностью,а раньше на мышь прекрасно все на выстрел приходили,доверился новым технологиям:oops:
Почуяли по ветру у писка один минус что неслышит лиса с большой дистанции.
 

Taraskin 1980

Мисливець
Таке теж бачив. Але, як писав вище, частіше така поведінка у молодих лисиць, які ще крику пораненого зайця не чули. Та й, згоден: довго кричати й часто не треба. Я зазвичай рази два дунув і чекав. Раз сова прилетіла з іншого боку поля, метрів 400 летіла, точно на мою шапку із кроля!
Разве совы днем летают?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Разве совы днем летают?
Намек понял, ожидал :)
Дело в том, что я эту приблуду сначала использовал при ловле браконьеров: мы ею сигналы друг другу подавали: раз крикнешь - налево, два - направо, три - и т.д. А главное - "Я тут!".
Вот так стояли раз в лесу, обговаривали рейд, я дважды "крикнул" (не помню, зачем. Через несколько секунд ветер донес до нас запах пер.ежа старого лиса: видно, пошел на крик, но нас увидел, обиделся и навонял.
А когда сову приманил, так точно, стояли в засаде ночью, у меня манок всегда в кармане, вот и крикнул дважды (всегда кричал два раза). А через какое-то время (подлета с той стороны поля, это чудо на меня сверху и упало.
Испугались оба (не сильно, но!..).
ПыСы. Я на облаву ездил только с пистолетами, оружия охотничьего никогда не брал. Так что на попытки меня "пымать", я всегда мог оправдаться. Да и коллеги кроме своих ТТ ничего не брали. Да и с охотой я стал завязывать, как начал охраной заниматься - трудно совмещать. Да и зверюшек стало уже жалко...
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху