Наші собаки

Тема у розділі 'обговорення', створена користувачем ramin, 6 лют 2011.

1. ramin

ramin Мисливець

Ми вже знаємо на чому наші форумчани добираються до місця полювання, з якою зброєю полюють.Тож хотілось би, щоб Ми всі показали своїх четвероногих помічників на полюванні (звичайно, в кого є).Забігаючи на перед, хотілось би, щоб це не переходило у спори - яка порода краща та у обговорення конкретного чийогось питомця.
    У мене 2 лайки ЗСЛ:

Сука -"Чуя" 3,5 роки - у мене півтора року, гарної крові судячи з її родоводу.По роботі: добре працює по куниці, білці, за лисом по сліду аж попискує, починає працювати по кабану.Якось повіз на сміх на притравку на ведмедя в парі - після 10хв. принюхування 5хваток по місцю.

Проблема - не йде далеко в пошук, крім мене ні з ким не йде в загон (вертається до мене на номер)

Кобель - "Шаман" 8 міс. від чуї - працює поки що на шкурах (кун, кабан)

Обоє відмінно працюють по домашніх та сусідських курах та котах!

Фото поки що такі, на фото сука

Вкладення:

2. Safari
  3. ramin

ramin Мисливець

Агов мисливці!!!Де ваші пси???
    На якомусь форумі я зустрів таку фразу:
    "Охота - это охота с охотничей собакой".
    Я підтримую! А ВИ????????

4. Ворошилов

Ворошилов Мисливець

В мене тоже лацка АМУР 1.5 по лисові роби непогно особливо в очерері ПРИтравлював на бурсука непогано по перу НО виноситьі нехоче віддавати ПО свині ПУСКАВ НА ДОМАШНІХ понравилось
    НА куницю знаходив но в капкані якось задушив тхора
    Свійське в дома не трогае А на березі все ДИКЕ

Вкладення:

5. ramin

ramin Мисливець

Ще фото

Вкладення:

6. СЕНЯ

СЕНЯ Мисливець

Поинтер (Сем) 7 мес.

Вкладення:

7. Влодко

Влодко Новачок

Курцхаар, сука,"Рута" 1,5 року.

Вкладення:

8. zhuravel

zhuravel Мисливець

Мои питомцы: РЭМ - курцхаар....АЛИСА - такса....СОНЯ - ж/фокстерьер....РИКА - г/фокстерьер - мы одна команда.Каждый из них мой помощник...

Вкладення:

ALEG подобається це.
  9. fox

fox Мисливець

Да у Вас почти полный "боекомплект", ещё бы лайку и гончую. Молодцы!!!

10. Рома2323

Рома2323 Мисливець

моя баришня,ЭГ

11. STANISLAV

STANISLAV Мисливець

ПРИТРАВКА

Вкладення:

12. 51viktor_51

51viktor_51 Новачок

Шотландский сеттер--Гордон отлично по перу!

Вкладення:

13. Виталий23

Виталий23 Мисливець

Тримаю російського гончака Нальота і ягдтерьєра Діну. Нальот працює переважно по лисиці і зайцю. Діна - лисиця, заєць, козуля. Планую придбати гончачка.

Вкладення:

14. fox

fox Мисливець

просто красень!!!

15. канюк

канюк Мисливець

Ось мій кокер, кличка Пиж 1рік,8міс.

Вкладення:

16. fox

fox Мисливець

Молодец! Первый раз вижу эту породу на охоте!! А то всё барышни под подьездами в Харькове выгуливают. Совсем перевели эту породу в разряд декоративных.

17. zhuravel

zhuravel Мисливець

Вот кокер - спаниэля товарищ с Бердянска вчера привёз и попросил забрать по обстоятельствам, в мою охотничью семью...куда её денешь...возьму позанимаюсь,а там посмотрим(комнатная,в квартире жила...будем к сельской жизни приучать)собаке 1.5 года...незнаю смогу научить...Обычно я собак щенками брал...сам дрессировал...попробуем.

Вкладення:

18. канюк

канюк Мисливець

Гарний песик. Бажаю терпіння і удачі у майбутньому навчанні.

19. fox

fox Мисливець

Если собака аппортирует хотя-бы тапочки, то не всё потеряно, а учитывая Ваш собачий коллектив, то они научат и по норам и по пернатым.... Удачи...

20. zhuravel

zhuravel Мисливець

Фокс...спасибо ...процес пошёл...игрушку аппортирует прямо в руку... я её колбасой варёнкой купил.Жене говорю =Попов кошек всякой фигне учит ...а я спаниеля не научу=...брехня,будет работать.Я дармоедов не держу...слишком голов много во дворе.

21. AND KOV

AND KOV Снайпер

Журавель Ви молодець.Бажаю успіху.

Поділитися цією сторінкою