МЦ-9, зовнішньокуркова

север

ветеран форуму
надійна команда
Схоже, що модель МЦ9-12 це все-таки ЦКДБ ( ЦКИБ), на що вказує художнє оформлення і відсутність болта Гринера. В той же час-чому у нього стандартні дульні звуження при довжині стволів 750 мм? Бо повинні бути в обох сильні чоки.
IMG_20220718_111100_compress58.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Які затильники йшли на МЦ?
Мені довелось бачити на МЦ9 такий, сказали, що це оригінальний. На інших рушницях подібного бачити не доводилось.

Які на ваших рушницях?

До речі! Куплю такий затильник, якщо у когось є!
Пишіть, телефонуйте т.0989313290.

IMG_20220718_141734_compress25.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чудовий стан рушниць у наших форумчан!
Та й припасування металу у цих тулок таке, що і набагато дорожчі рушниці позаздрять.
Ну, а про бій МЦ9 навіть скептики нічого негативного не скажуть.
Вага... А хіба вона може бути надмірною у гарної, добротної рушниці? А "зайвий" запас міцності позначиться лише на її довговічності, у кращу сторону.
Із задоволенням постояв би з цією напрочуд прикладистою "гарматою" десь на перельоті, де потрібна некваплива, вдумлива стрільба.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Нічого оригінального
Не згоден.
Масивна непрорізна колодка ( як для зовнішньокуркових рушниць!), курки та навіть геометрія (форма) насічки на прикладі досить оригінальні. Ні з чим не сплутаєш.
 

Серж Іванович

Мисливець
З неї постріл чудовий даже навескою 36 гр вона не лязгає і стволи непідкидає повірте в мене є зчим порівняти наприклад з німця вольфа навескою в 36 гр стельнеш віддача сумашедша стволи підкидає крючки попальцях б'ють навеску треба меньшу. А в мц 9 хоть 40 гр прекрасно
 

Серж Іванович

Мисливець
Так я до мц 9 гантелі непримотую
.а якось в охотнічому випуску охота правильно сказали кволиньким треба дома сидіти і з одностволочкою ходити. Я наприклад не на сервері промисловою занімаюсь. А в наш час підїхав квадрат прогнали і поїхали далі. Це хто на перепела охотиться і ходе то да треба легше. А якщо ви по ліцензії охотетесь то вас вивизли поставили на номер ні шаґу в ліво ні вправо то нехай зброя геть 4 кг важе ви не вхлянете повірте.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так я до мц 9 гантелі непримотую
.а якось в охотнічому випуску охота правильно сказали кволиньким треба дома сидіти і з одностволочкою ходити. Я наприклад не на сервері промисловою занімаюсь. А в наш час підїхав квадрат прогнали і поїхали далі. Це хто на перепела охотиться і ходе то да треба легше. А якщо ви по ліцензії охотетесь то вас вивизли поставили на номер ні шаґу в ліво ні вправо то нехай зброя геть 4 кг важе ви не вхлянете повірте.
Впевнений, любителів класики вага цієї рушниці не налякає. Єдине, про що можна жалкувати, це те, що на ній не зберегли кнопкову цівку (негарне, немисливське слово якесь, ця "цівка"....). Цевйо з важільною засувкою ( рычажной защелкой) дуже програє у порівнянні з нею. Кнопка мала своєрідну харизму, яка дуже личила цій класичній рушниці і надавала їй певного шарму і закінченого вигляду.
І слава Богу, що ложу цієї зовнішньокурківки не зглумили різними "пістолетами і напівпістолетами". Мушкетна форма приклада у неї бездоганна. І затильник дуже навіть симпатичний, чого не вистачає сучасній мисливській зброї, в якій немає душі.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

starvin

Мисливець
  • Like
Reactions: kef

вовцюгака

Мисливець
Приєднуюсь до шанувальників мц-9к.Не можу сказати,що найулюблиніша моя рушниця,але десь близенько біля цего.Придбав в 2010р випадково у лікаря з Чернігіва(борони Боже це місто).Особливість була знайти чохол(брезент)новим.Рушниця 1955р,в паспорті 1956.Баланс відмінний,що для мене (1.86м),що для знайомого мисливця (1.77м).Бій добрий.Для старих рушниць масу шроту треба брати в залежності від маси стволів,а не самої рушниці+легка арифметика,тоді і бій буде найкращий.Саме на це і вказував Келєр в "ООХ",та ще один автор.
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху