МЦ 20-01

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А по иначему и не получится!
 

Keklik

Новачок
Останні 3 місяці "горю" ідеєю придбати цу рушничку, але це виявляється не так і просто. Дивився один єкземпляр, відстрілявся №5,0,000 шроту,але бій мене не задовільнив, крім цього у даній рушниці була майже відірвана мушка, та тріщини в прикладі, що на рушницях цієї марки нерідко буває. Вирішив не поспішати і перевіряти бій у всіх рушницях, які будуть у продажу, адже ствол стволу різниця.
Прошу мисливців, які мають мц 20-01 підказати,які №№ шроту любить ця рушниця, так як звуження на всіх рушницях цієї марки-0,5.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На нашому сайті я також бачив в продажу МЦ-20-01!
 

fox

Мисливець
полював з такою три сезони, мені не сподобалась. Шуму при перезарядці багато, третій постріл майже завжди лишній, аби не мовчки, калібр на той момент(1991-1994рр) рідкісний, гільзи в дефіциті, зарядних пристроїв не було, за кожною, що вилітає слідкуєш, особливо за латунними, поміняв на ІЖ 58 і не жалкую.
 

Keklik

Новачок
Арго;14191 сказав(ла):
На нашому сайті я також бачив в продажу МЦ-20-01!
1.Я бачив рушниці, які продаються, але транпортні витрати, наприклад, у Тернопільську обл. будуть не виправдані. Шукатиму у своїй області.

fox;14340 сказав(ла):
полював з такою три сезони, мені не сподобалась. Шуму при перезарядці багато, третій постріл майже завжди лишній, аби не мовчки, калібр на той момент(1991-1994рр) рідкісний, гільзи в дефіциті, зарядних пристроїв не було, за кожною, що вилітає слідкуєш, особливо за латунними, поміняв на ІЖ 58 і не жалкую.
2.У цій рушниці мене приваблює вага, простота, маневреність,невисока ціна.
Бувають полювання, коли багато доводиться ходити по очеретах, та чагарниках, інколи й повзком, і не важка, маневрена мц-шка буде досить зручною(наприклад на загонних полюваннях на лисицю)
А на качку, або якісь відповідальні полювання доцільніше брати щось серйозніше наприклад тоз-34...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Keklik;14152 сказав(ла):
Останні 3 місяці "горю" ідеєю придбати цу рушничку, але це виявляється не так і просто. Дивився один єкземпляр, відстрілявся №5,0,000 шроту,але бій мене не задовільнив, крім цього у даній рушниці була майже відірвана мушка, та тріщини в прикладі, що на рушницях цієї марки нерідко буває. Вирішив не поспішати і перевіряти бій у всіх рушницях, які будуть у продажу, адже ствол стволу різниця.
Прошу мисливців, які мають мц 20-01 підказати,які №№ шроту любить ця рушниця, так як звуження на всіх рушницях цієї марки-0,5.
не поверите, но ни один из этих номеров не согласуется с ДС 20-01.
№№ 0000-2-3-6-7 очень гуд, ну и ПУЛЯ...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А.;44559 сказав(ла):
SerZh писал:
несколько фото с охот с мц 20-01 (выставлял уже когда-то на другом сайте)

А где же четвертое ружье на втором фото?
раз уж вы специалист ВС и ревнитель веры, скажите, а сколько ружей должно быть по логике на аватаре товарища Охотник_КРЫМ
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
фандоринъ;47915 сказав(ла):
Яковлев В.А. писал:

SerZh писал:
несколько фото с охот с мц 20-01 (выставлял уже когда-то на другом сайте)

А где же четвертое ружье на втором фото?


раз уж вы специалист ВС и ревнитель веры, скажите, а сколько ружей должно быть по логике на аватаре товарища Охотник_КРЫМ
Нечто подобное я у него и спрашивал, если Вы внимательно следите за форумом.
Кстати, он теперь тут несколько под другим ником и другой, более скромной, аватаркой, можете у него спросить, о чем я его спрашивал, и ответил ли он мне на тот вопрос, следопыт Вы наш внимательный 8-О
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А.;47964 сказав(ла):
фандоринъ писал:

Яковлев В.А. писал:

SerZh писал:
несколько фото с охот с мц 20-01 (выставлял уже когда-то на другом сайте)


А где же четвертое ружье на втором фото?



раз уж вы специалист ВС и ревнитель веры, скажите, а сколько ружей должно быть по логике на аватаре товарища Охотник_КРЫМ


Нечто подобное я у него и спрашивал, если Вы внимательно следите за форумом.
Кстати, он теперь тут несколько под другим ником и другой, более скромной, аватаркой, можете у него спросить, о чем я его спрашивал, и ответил ли он мне на тот вопрос, следопыт Вы наш внимательный 8-О
Признаю свою вину -
Меру, степень глубину...
В наказанье все приму:
Ссылку, каторгу, тюрьму,
Но желательно в июле и желательно в Крыму...

Респект, коли так... Каюсь, не уследил.
 

Ohotnik73

Новачок
ked_lviv писал:
Я, наприклад, не можу перезарядити і при цьому не відірвати щоку від прикладу (око від мушки).
Виталий23 :
Аналогічно!!!

Так оно и есть.
 

Yoda1

Новачок
Уважаемые форумчане, подскажите в чем отличие МЦ 20-01 от МЦ 20=01Ш? Ну конечно кроме узоров на дереве.
 

Keklik

Новачок
Отличие в качестве подгонки, доводки деталей, и то далеко не на всех штучных ружьях.
Ohotnik73;55504 сказав(ла):
ked_lviv писал:
Я, наприклад, не можу перезарядити і при цьому не відірвати щоку від прикладу (око від мушки).
Виталий23 :
Аналогічно!!!

Так оно и есть.
А я перезаряжаю без проблем, зимой стрелял лису с подхода на лыжах, так все три патрона успел выстрелить не отводя щеку от приклада. Отец слышал выстрелы, говорит - "Как из автомата". Всё дело в навыках!!!
 

СНЕГОХОД

Новачок
Пользую МЦешечку и не поменяю ни на карабин ни на полуавтомат. Для ходовых охот ружье супер, но нужны навыки стрельбы. Даже на стенде им стреляю и получается не хуже чем из 12 калибра, но на пернатую всеже беру редко.
 

_Alex_

Мисливець
Люди добрые помогите! Срочно!!! Где можно купить и за сколько боек и магазин для МЦ 20-01? Или возможно боек сделать самому? Есть ли у кого схема разборки затвора?
 

fabarm803

Мисливець
Зверху