Круцхаар, Дратхаар... - полювання на лисицю.

Жека иж12

Мисливець
У нас когда идёт загонка на лисицу, работают только гончаки. Легавых, норных не берут. Охота в Херсонской области, плавни. Просто гончаки порвут легавых.
 

василь довжик

Слідопит
То есть, дратик специально на лису неготовился а просто запустили в камыш и все нормуль?
Вискочив якось при підходу до озерця я його бабахін,тяжкий підранив.Драт наздогнав,задушив і після цього жодного лиса не пропустить.От і вся підготовка по лису.
Але наголошую на початковім етапі всі як заєць так і лис просто ігнор був.
Якщо в песика є хист він після пострілу а ще як наздожене підранка да отримає похвалу за це,його наче прориває.
Я як починав займатись в першу чергу відпрацьована схема зі стійкою.
Далі перейшли на крякву.Прикиньте він не звертав ні якої уваги ні на підьом крякви взагалі ніби її там не було.
Я вже був хвилювався.
Та після того як підбив крякву і він на полі її знайшов,подав все красиво.Я пам'ятаю його тоді мало не поцілував.
І все після того наче хтось підмінив песика.Як то кажуть теорія добре але без практики ні куди.
По лисиці від лігавого помічника все,що треба це вигнати і не гнати километри.
Тут попав не попав значить хай на слідуючий раз буде.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго вечора, панове лягашатники)!.

Нещодавно вступав)) у лави однієї профільної групи по лягавих собаках.
От при вступі) було декілька питань, на які я переважно відповів "НЕ ЗНАЮ:rolleyes:"

Хотів б почути відповідь від Вас шановні на одне із цікавих запитань:

- "На Вашу думку - яке основне призначення лягавої собаки???"

P/S Тільки по чесному, не підглядати))
 

zlody

Мисливець
Да плавни в Херсонской области это основные угодия.
Курцу пошел третий год. На первое открытие ему было 5 месяцев, без прививок. Вобщем не ходили. В это же время обучились основным командам дома не спеша. Этот сезон неплохо по птичке гуляли. Особо не учил, в основном надрачивал апортовать. Ударение далал на учебу с другой собакой (метис - легенда, по всему работает) думал будет подражать - научится.
Подтянул. В плавнях прям на 4- ку по фазану.
По зайцу стойку не делает и гонит за горизонт. Мне лично несколько раз мешал выстрелить.
По этому и сомневаться начал брать, не брать.
Тут понятно уже все. Но я ж ради него и на охоту то хожу. Короче и сам не поеду.
ПС Т9 звиняйте.
 

василь довжик

Слідопит
Да плавни в Херсонской области это основные угодия.
Курцу пошел третий год. На первое открытие ему было 5 месяцев, без прививок. Вобщем не ходили. В это же время обучились основным командам дома не спеша. Этот сезон неплохо по птичке гуляли. Особо не учил, в основном надрачивал апортовать. Ударение далал на учебу с другой собакой (метис - легенда, по всему работает) думал будет подражать - научится.
Подтянул. В плавнях прям на 4- ку по фазану.
По зайцу стойку не делает и гонит за горизонт. Мне лично несколько раз мешал выстрелить.
По этому и сомневаться начал брать, не брать.
Тут понятно уже все. Но я ж ради него и на охоту то хожу. Короче и сам не поеду.
ПС Т9 звиняйте.
Третій рік собаці???Це вже цілком має бути робоча собачка.
Мій теж на зайця стійки не робить.Тому,що в льожці зайця не має запаху.
Якось автомобілем переїжджав на друге поле,піднявся зайчисько над дорогою.
Я песика проти вітру спрямував до льожки за 7метрів бац стійка.
Буває по свіжому то аж повзе,тоді рушниця в плечі і голова на 180 градусів.
А на лисичку їдьте аби є час!І користь буде на слідуючий рік порадує трофеями які уцілять від рижої пащі!
З песиком нагуляєтесь ще.
 

василь довжик

Слідопит
- "На Вашу думку - яке основне призначення лягавої собаки???"
Простим мисливським язиком
Найти,стати в стойку дочекатись команди для підняття на крило і принести хозяїну під ноги кинути.
І господарство охороняти в них чудово виходить.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
...в льожці зайця не має запаху.
Можливо запаху і не має :) Але в мене пес - шаман і стійку робить завдяки магії :D
Ми вже розмовляли на цю тему. Заєць таки дає запах і лягава стає по зайцю на льожці в стійку. Згоден, на завжди і не кожен раз, але ж стає і в цьому немає нічого надзвичайного :)
 

василь довжик

Слідопит
Можливо запаху і не має :) Але в мене пес - шаман і стійку робить завдяки магії :D
Ми вже розмовляли на цю тему. Заєць таки дає запах і лягава стає по зайцю на льожці в стійку. Згоден, на завжди і не кожен раз, але ж стає і в цьому немає нічого надзвичайного :)
Від багатьох чув,що стає не завжди але буває.
От а мій ні як.
Думав в цьому сезоні прикласти зусиль,так навпаки два зайчика за весь час.Печалька.
Але в 90% перевага в полювані для мене це перо.
 

Копатыч

Зброяр
По зайцу стойку не делает и гонит за горизонт. Мне лично несколько раз мешал выстрелить.
По этому и сомневаться начал брать, не брать.
НЕ БРАТЬ !!!!!!!!!!
как это "гонит" за горизонт ????????? :(:(:confused::confused::eek::eek::eek::eek:
собака, ОБЯЗАНА !!!!!!!, остановиться по команде или вернутся к хозяину ......
я на 99 % уверен, что и по "птичке" собака не держит стойку и уходит в угонку, после промаха ...... :confused::confused::eek::eek::oops::oops::oops:, мало того, скорее всего, даже после "удачного" выстрела, собака, САМА ( без команды ) идет за сбитой птицей :(:(:(:(
 

Leodr

Снайпер
Коллеги, немного не в тему, но все же! Посоветуйте ошейник хороший, повседневный! Какой материал лучше! Собакен подрос и брезентовый уже и мал да и качество. Брал просто на первое время. Спасибо.
 

Гобой

Снайпер
Коллеги, немного не в тему, но все же! Посоветуйте ошейник хороший, повседневный! Какой материал лучше! Собакен подрос и брезентовый уже и мал да и качество. Брал просто на первое время. Спасибо.
БИОНАТ. Очень хороший ошейник, долговечный и яркий. Сайт htt://www.zso.com.ua
 

Leodr

Снайпер
Да, у многих наших видел такие, но у многих и кожа и ткань!
 

Виталий 2.

Слідопит
Доброго вечора, панове лягашатники)!.

Нещодавно вступав)) у лави однієї профільної групи по лягавих собаках.
От при вступі) було декілька питань, на які я переважно відповів "НЕ ЗНАЮ:rolleyes:"

Хотів б почути відповідь від Вас шановні на одне із цікавих запитань:

- "На Вашу думку - яке основне призначення лягавої собаки???"

P/S Тільки по чесному, не підглядати))
А что тут подглядывать?
Найти! Стойкой обозначить место! Поднять по команде под выстрел! Ну и подача!
Все предельно просто!
 
Выбор сделал, не знаю фото можно или нет! Переглянути вкладення 549401
Это, я думаю из области глупости - биотан камок, биотан ценится своей яркостью и следовательно заметностью для того, что бы какой нибудь стрелок Вашу собачку непринял за бродячую. А так любой ошейник сгодится если в нем есть необходимость. Я к примеру покупаю обычный брезент ярких цветов.
 

Виталий 2.

Слідопит
Коллеги, немного не в тему, но все же! Посоветуйте ошейник хороший, повседневный! Какой материал лучше! Собакен подрос и брезентовый уже и мал да и качество. Брал просто на первое время. Спасибо.
Я, вот такими пользуюсь.
Брал здесь на форуме, сразу с табличками с выбитыми данными. К стати, малую в прошлом сезоне терял, вечером в тот же день, добрые люди позвонили и сообщили место нахождения.
IMG_20200205_100931.jpg
 
Зверху