Имеет ли смысл самостоятельно заряжать патроны?

Статус
Закрита.

aleksand_rodessit

Новачок
Прошу в этой же теме поделиться опытом по использованию (комбинированию) вариантов 1-й ствол, 2-й ствол с контейнером или без, а может первый выстрел без контейнера и т.д. при охоте на утку на перелете. Все таки открытие на носу ?.
 

Шарапов

Мисливець
СССС: це примітивно, тут без міцних базових знань ніяк не обійтися тому заграниця забороняє самокрут, бо вони розуміють таке чого наші ще не розуміють.
Знаєте чого я поважаю наших людей? Вони вміють все, або практично все і можуть знайти вихід з любої ситуації, бо в них мізки не засохли як у закордонних особин. НЕ хочу їх образити, але вони розучилися жити - вони існують, тобто стараються робити поменше і так, щоб не потрібно було думати. Я кажу за основну масу людей. Наші ж люди, якщо це не алкаші і т.д., працюють головою і справа тут не в знаннях, а в бажанні їх отримати. Так само і з самокрутами. Є бажання - є і результат. Благо, літератури, в т.ч. і спеціальної, хватає. Я початківець і використовую поки магазинні патрони. Але з часом, коли доросту, буду крутити сам. Ризик із самокрутами звичайно є. Але ж і на заводі працюють люди, у яких часом і руки після неділі дрижать чи голова болить! Получається і там і там лотерея! Удачі всім у ній!
 

ZUGAN 79

Слідопит
СССС;29602 сказав(ла):
та з обмеженими можливостями закупки комплектуючих,
Шановний,вийдiть Ви з 80 рокiв,нiяких обмежених можливостей закупки зараз нема.

Яковлев В.А.;29604 сказав(ла):
А за любої реклами магазинні набої купуєш, як кота у лантусі
100 %.

СССС;29642 сказав(ла):
не чую я - чим файний? перевірено тиск газів в стволі? заміряна - швидкість дробового снаряду?, швидкість горіння пороху?
Знаеш точно до грамма скiльки в тебе пороху,дробу,i якi вони,i головне якоi якостi.З пов.
 

Шарапов

Мисливець
Подивився ціни на сайті "Главпатрона" - получається ціни в межах 3,30 і вище. А хто казав, що вони такі дорогі? Це вже наші комерсанти гнуть ціну.
 

Змееносец

Мисливець
СССС;29562 сказав(ла):
на сьогоднішній час є купа тих самих комплектуючих з різними властивостями, вибравши щось одне не те чи капсуль, чи пиж обтюратор, чи порох чи гільзу ви не в змозі будете зробити якісний набій, помилитися дуже легко, тим більше що в магазинах не має повного асортименту комплектуючих є тільки мінімум з якого щось путнє зробити дуже важко.
1.Возьми патрон, тот же хваленый ТАХО (если он тебя устраивает), желательно в прозрачной гильзе. Переверни его головкой вверх, а закаткой вниз. Посмотри, сколько пороха просыпится через полуконтейнер. 2.Потряси патрон возле уха, торохтит? Вот тебе и обтюрация и остальные показатели выстрела. 3.Разряди и посмотри комплектующие, они аналогичны тем, что продаются сейчас в магазине.
При самостоятельном снаряжении нормальный охотник не допустит, чтобы пыжи болтались в гильзе, порох просыпался и дробь торохтела. А это уже качество выстрела. Не убедил? Тогда, не в обиду, см. свой пост о граблях.
А на счет запрета за границей самостоятельного снаряжения, так МЭК, ЛИ и др. станки не в Украине и не в СНГ выпускают ;-)))
 

Змееносец

Мисливець
aleksand_rodessit;29649 сказав(ла):
Прошу в этой же теме поделиться опытом по использованию (комбинированию) вариантов 1-й ствол, 2-й ствол с контейнером или без, а может первый выстрел без контейнера и т.д. при охоте на утку на перелете. Все таки открытие на носу
Комбинируй и не стесняйся. Начинай: правый (нижний)-5-ка, левый (верхний)-4-ка и т.д. Для утки максимальный № дроби 3 и то, ближе к закрытию. Контейнерами, по началу, не увлекайся. Они дают кучный выстрел. По началу старайся стрелять на реальном (до 35-40м) расстоянии до дичи. Все придет с опытом. Удачи.
 

vityastas

Мисливець
СССС;29642 сказав(ла):
чим файний? перевірено тиск газів в стволі? заміряна - швидкість дробового снаряду?, швидкість горіння пороху?, а пижі зараз їх безліч який пиж? яка обтюрація? та показників безліч ви навіть собі не уявляєте...
я то собі уявляю, але чим далі з вами спілкуюсь тим більше переконуюсь, що ви навіть не пробували робити самокрут.
все, що вами написано в наведеній цитаті це є показники, які впливають
на 2 основні складових: кучність та різкість бою, які в певному діапазоні даних є оберненопропорційними показниками. так от всі складові необхідно так підібрати, щоб отримати оптимальну кучність при достатній різкості бою. а заміри швидкості.. і тиску.. повірте це не заняття для рядового мисливця (тим більше з гладким стволом), а для професіонала-балістика.

повністю згідний про прозорий патрон ТАХО: порох може просипатись аж до дробу, а дріб тарахтить в патроні як в погремушці.

та і говоримо ми про єрунду. давайте конкретно, мисливці, хто має споряджений свій патрон? будьте такі добрі, при можливості, дайте фото мішені пострілу з одного ствола своїм патроном і потратьте 4 грн. купіть ТАХО для порівняння відстріляйте мішень з того ж ствола. також було б непогано вказати різкість бою.
думаю результати скажуть самі за себе, бо інакше чоловікові не докажем.
 

Шарапов

Мисливець
1.Возьми патрон, тот же хваленый ТАХО (если он тебя устраивает), желательно в прозрачной гильзе. Переверни его головкой вверх, а закаткой вниз. Посмотри, сколько пороха просыпится через полуконтейнер. 2.Потряси патрон возле уха, торохтит? Вот тебе и обтюрация и остальные показатели выстрела. 3.Разряди и посмотри комплектующие, они аналогичны тем, что продаются сейчас в магазине.
Тільки-що з магазину - купив Імпульс декілька штук на пробу № 3 і РІО № 3. Імпульс тарахтить, а РІО - ні. На вигляд дробини у "Імпульса" трохи відрізняється по діаметру.
СССС: От Вам і заводські!
 

vityastas

Мисливець
aleksand_rodessit;29649 сказав(ла):
Прошу в этой же теме поделиться опытом по использованию (комбинированию) вариантов 1-й ствол, 2-й ствол с контейнером или без, а может первый выстрел без контейнера и т.д. при охоте на утку на перелете. Все таки открытие на носу ?.
залежить від стволів, точніше від дульних звужень, але зазвичай на початку полювання на качку я ставлю у получок №7, а у чок №5
 

Шарапов

Мисливець
Для мене також цікаво побачити результати, як кажуть "наліцо". Фото було б найкращим підтвердженням різниці між заводськими патронами і самокрутами.
 

Kapitan

Снайпер
В прошлом году у меня случился невыброс гильзы потрона ТАХО из МЦ21-12,зная уже наперед причину решил разрядить 3-ри патрона ТАХО и один ИМПУЛЬС.В патронах ТАХО навеска пороха СОКОЛ 1,6-1,8гр в Импульсе тоже порох СОЛКОЛ 1,8гр.для 12 калибра.Это навески пороха под 16 калибр.
Какой может быть выстрел такими патронами.Теперь судите о качестве самокрута.
 

Шарапов

Мисливець
СССС щось мовчить як в рот води набрав!!!!Чи факти не подобаються, а вони - річ вперта!!!
 

vityastas

Мисливець
Шарапов;29650 сказав(ла):
СССС: це примітивно, тут без міцних базових знань ніяк не обійтися тому заграниця забороняє самокрут, бо вони розуміють таке чого наші ще не розуміють.
як на мене, то набагато примітивніше піти і купити готовий патрон ніж погратися з його спорядженням. а на рахунок заборони самокрутів за кордоном хотів би запитати в яких саме країнах заборонено використовувати самокрут. питаю того, що в їхніх магазинах різних причандал для порядження патронів куда більше як у нас, особливо це стосується патронів для нарізної зброї, і є такі мисливці, з числа тих хто використовує нарізняк, замовляють "причандали" із-за бугра. в основному це стосується самих куль так як там вибір величезний і по видах, і по масі, і по виробниках, а відповідно і по грошах. при спорядженні нарізного патрона глубиною посадки кулі в гільзу також підбирають собі оптимальний варіант для отримання якнайкращої кучності бою. про різницю в ціні між нарізним самозарядом і магазиним взагалі можна не говорити. самі дешеві з більш-менш нормальних патронів калібру 30-06, 308 це є чех S&B і Ремінгтон ціна біля 17-18 грн. за шт. а Dinamt Nobel, SAKO біля 30-35 грн. і дальше.
дальше, більшість стрілців, які займаються точною стрільбою також "страдають" самокрутом, і якщо б ваші слова були правдою про низьку якість самокрута то питається з якого переляку вони це роблять?
 

СССС

Мисливець
Шарапов;29671 сказав(ла):
СССС щось мовчить як в рот води набрав!!!!Чи факти не подобаються, а вони - річ вперта!!!
написати є що тільки не маю як, поїзд через 1,5 години в Одесу їду воювати, краще ні пуха ні пера побажайте.
vityastas-заборонено в франції і багатьох країнах Європи, такої заборони не має в США, звітам в основному станки та комплектуючі везуть сюди,
і про балістику ви не праві!
 

vityastas

Мисливець
Статус
Закрита.
Зверху