ИЖ 54 глазами владельца

Охотник77

Снайпер
Так Генадій для колекціонерів то мо й так)) але ж не одноразово наголошувалось в різних писанинах що в іжах та тозах рядове виконання не настільки то й відрізняється по технічній якості а тількі малюнками та підгонкою вибраних деталей з общого казана
 

Охотник77

Снайпер
От чому і вважаю що вся штучність іжів та тозів більше бізнес чим реальність.так є вони з красивою гравіровкою саме для колкціонерів і на цьому всі суттєві перевагі над рядовим виконанням.імхо
 

Varjag229

Слідопит
Не згоден.
"За штучність" брали не малі гроші, й окремо, згідно паспортів, - "за гравіювання", "за ежектор", "за резиновий затильник", "за експортне виконання" і т.п.
П.С. Мав рядовий і штучний Іж-57 одного року випуску. Вага ствольного блока відрізнялась на 100 г. (без цівки) при абсолютно однакових геометричних розмірах, що вплинуло на загальну вагу та баланс рушниці. У штучної баланс був майже 1 (стволи з цівкою мали вагу дуже близьку до ваги колодки з прикладом). Бій штучного на всіх номерах шроту від № 7 до № 0 по купчастості та рівномірності осипу був краще відстоків на 10 з обох стволів.
П.П.С. Стволи між рушницями були не взаємозамінні.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
От чому і вважаю що вся штучність іжів та тозів більше бізнес чим реальність.так є вони з красивою гравіровкою саме для колкціонерів і на цьому всі суттєві перевагі над рядовим виконанням.імхо
Ви бачили, хоч раз, внутрішню "начинку" УСМ штучних ІЖ-54?
І чи знаєте, яка кучність бою, наприклад, у Ш2 у порівнянні з рядовою рушницею?
Про підгонку деталей вже не говорю. Однак, вона продовжує строк експлуатації штучних рушниць значно, якщо не в рази.
П.С. Гравірування і т.д. то лише одна сторона медалі. Далеко не головна в штучниках.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
П.С. Гравірування і т.д. то лише одна сторона медалі. Далеко не головна в штучниках.
Я там вказав імхо) та з задоволенням послухаю знаючих людей. що до бою то я був приємно здивований в 90х та началі нульових коли ще вісіла дідова лапша на вухах та не мав такого доступу до іномарок)
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Я ціную свою зброю. Не за назву, понти і т.д. І до речі, мені абсолютно байдуже, як вона називається. І я завжди виходжу з раціональних міркувань при її придбанні, виважений підхід, виходячи з потреб моїх полювань, надійності, співмірності ціна-якість. Мені пощастило, вдячний Богові, зупинити свій вибір на певній площині рушниць, які перекривають майже всі мої потреби, при раціональній доцільності їх придбання.
Я не апологет ІЖ-54, в мене є і інша зброя.
 

Охотник77

Снайпер
придбання.
Я не апологет ІЖ-54, в мене є і інша зброя
Та ніхто ж проти нічого не має) я в свій час читав багато радянськіх журналів то в статтях про штучні іж54,57 на скількі пам'ятаю була тількі про окремі зборочні та гравірувальні цехи ,невже в 80х про спец виробництво це ще була секретна інфа? Тай від майстрів такого не чув
 

Охотник77

Снайпер
Без фактів та доводів кожен лишився своєї первоначальної думки) без образ! На цьому по цій темі в мене пане север теж все.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Я все ж маю надію, що в ті роки для виготовлення штучної зброї брали кращі заготовки (ствольні трубки) і давали в роботу слюсарям 6 розряду, гарним ложевщикам, а не учням з ПТУ. Відповідно, кращим спеціалістам платили більшу заробітну плату за нормогодину.
 

Охотник77

Снайпер
Я все ж маю надію, що в ті роки для виготовлення штучної зброї брали кращі заготовки (ствольні трубки) і давали в роботу слюсарям 6 розряду, гарним ложевщикам, а не учням з ПТУ. Відповідно, кращим спеціалістам платили більшу заробітну плату за
Теж такої думки про виробництво штучних тоз/іж та й писали ще навіть при ссср що вибірали з общої маси краще а от мц звісно інша справа
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Я все ж маю надію, що в ті роки для виготовлення штучної зброї брали кращі заготовки (ствольні трубки) і давали в роботу слюсарям 6 розряду, гарним ложевщикам, а не учням з ПТУ. Відповідно, кращим спеціалістам платили більшу заробітну плату за нормогодину.
Так і було, але і другі слюсарі і практиканти ПТУ теж робили
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Про що, взагалі, йде мова? Про якість рушниць ІЖ-54 зі стволами довжиною 750 мм?!
Які претензії???!!! При належному догляді і використанні внуків наших переживуть!
Ну, а про використанні їх на полюванні вже томи написані.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Про що, взагалі, йде мова? Про якість рушниць ІЖ-54 зі стволами довжиною 750 мм?!
Які претензії???!!! Приналежному догляді і використанні внуків наших переживуть!
Ну, а про використанні їх на полюванні вже томи написані.
А там ще і якість була? :D
 
Зверху